Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

ТЕЛЕВІЗІЙНІ НОВИНИ

AUKTION 10У лозівській мерії у середу, 19 червня, провели торги. На них, як лот, виставили земельну ділянку у промзоні біля ковальсько-механічного заводу по вулиці Кутовій. На ній планували будувати новий асфальтний завод.

LESЧерез високу температури повітря, засуху лозівські рятувальники закликають містян утриматись від походів до лісу та не розпалювати там багаття. На території Лозівської тергромади знаходиться більше 300 гектарів лісу. З них 40% - хвойні насадження, додають лісники. Разом з інспекторами Державної служби надзвичайних ситуацій вони намагаються убезпечити ліси від пожеж та слідкують за порядком.

YKOVLEVKA 2Яковлівській бібліотеці на Лозівщині подарували комп’ютер. У середу, 19 червня, голова Харківської облради Сергій Чернов передав техніку закладу. Бібліотекарка попросила почесного гостя допомогти закладу півмісяця тому, а сьогодні отримала подарунок.

NEPOGODAВвечері четверга, 13 червня, на Миколаївщині, що на Лозівщині, пройшов сильний дощ з градом і вітром. Буревій повалив бетонні опори енергетиків, порвав електромережі. Городи і поля стояли у воді, на автошляхи нанесло мулу. Сильного вітру не витримала навіть автобусна зупинка. На ранок наступного дня ремонтники провели частину відновлювальних робіт

FONARIНа під’їздах лозівських багатоповерхівок встановлюють лед-світильники. Майже 2,5 мільйони гривень на це виділив обласний бюджет. Як повідомили в Житлово-управляючій компанії, світильники енергозберігаючі, але чутливі до перепадів напруги, і замінити несправний коштуватиме недешево. Цим стурбовані і у лозівській мерії.

SMENA 4На Лозівщині відкрили новий сезон у дитячому таборі “Зміна” Південної залізниці. Урочистості пройшли у п’ятницю, 14 червня. На свято завітали керівники міста і району, залізничники та батьки відпочиваючих.

KLUBНа Лозівщині у Новій Іванівці кілька років тому селяни почали відновлювати будівлю клубу самотужки. А коли приєдналися до Лозової, продовжили. З міського бюджету виділили кошти на ремонт підлоги, розповіли у старостинському окрузі.

MEDIKIУ Лозовій провели офіційні урочистості та концерт з нагоди Дня медика у п'ятницю, 14 червня. Працівників лозівських медзакладів зібрали у міському Палаці культури. Їх привітали керівники міста, району. Вони роздали нагороди різного гатунку і виказали чимало оптимістичних побажань

TARAKANY 4Лозівчани розказують і показують, таргани бігають всюди - на вулиці, в підвалах та навіть у квартирах. Масове нашестя величезних комах мешканці багатоповерхівок спостерігають третій рік поспіль. Переконують, намагалися позбутися непроханих гостей, але безрезультатно.

DIRECTOR 1Лозівській житлово-управляючій компанії призначили нового керівника. Ним став Олександр Скосарєв. Раніше він працював на Панютинському вагоно-ремонтному заводі. Був зам директора з комерційних питань, а потім начальником відділу. Нового керівника представили колективу ЖУКа у вівторок, 11 червня. Віце-мер Валерій Крикун пояснив, з Олександром Скосарєвим підписали контракт поки на 2 місяці. Його попередник В'ячеслав Ткаченко звільнився з посади за згодою сторін. Він пропрацював керівником житлово-управляючої компанії більше двох років.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ