Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

ТЕЛЕВІЗІЙНІ НОВИНИ

10У середу, 20-го січня Лозівський міський голова Сергій Зеленський разом з профільними заступниками, фахівцями та депутатом обласної ради Ларисою Орловою побував у Краснопавлівському старостинському окрузі, де оглянув будівництво Свято-Вознесенського храму, що ведеться з 2008 року.

1020-го січня переїзд до нової будівлі Лозівський міський голова Сергій Зеленський обговорив з завідуючою амбулаторією.

10Краснопавлівський краєзнавчий музей планують перенести до будівлі колишнього дитячого садка на мікрорайоні селища, а у Будинку Культури «Дніпро» планують ремонт.

10Сьогодні, 22-го січня, у сквері Шевченка організували мітинг-реквієм.

10Через локдаун у лозівських закладах освіти та культури День Соборності відзначили дистанційно. Які онлайн-заходи організували - дізнавалися наші кореспонденти.

10У Лозовій – аварія на тепломережі. Вона сталася сьогодні, 22 січня, ближче до обіду. Без опалення залишилися будинки, школа та дитсадок на 1 мікрорайоні.

10Цільова аудиторія – депутати Лозівської міської ради VIII скликання.

10Їх вчора 21 січня, розглянули на першому засіданні адмінкомісії цього року.

10В Управлінні освіти Лозівської міськради повідомили, збільшені виплати педагоги почнуть отримувати з січня. У середньому зарплата вчителів підвищиться на тисячу гривень, зазначили в Управлінні.

10Останні два тижні, доки тривав локдаун, учні навчалися дистанційно. З понеділка, 25 січня, школи Лозівської тергромади почнуть працювати у звичному режимі, але з дотриманням санітарних вимог, повідомили у Лозівському Управлінні освіти.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ