Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

ТЕЛЕВІЗІЙНІ НОВИНИ

10Оперативна інформація про поширення COVID-19.

10До кінця квітня у Лозівській громаді висадять півтори тисячі саджанців кущів та дерев. Комунальники вже почали озеленення – в першу чергу там, де загинули рослини висадженні раніше.

10На кладовища Лозівької громади почали завозити пісок для благоустрою поховань. Про це розповів начальник дільниці кладовища Олександр Мизніков.

10Газопостачання відновили учора, 15-го квітня. Нагадаємо: мешканці зосталися без газу з 12-го квітня, коли газовики почали встановлювати побутові лічильники газу.

10До 20-го квітня триватиме громадське обговорення проєкту Міністерства у справах ветеранів про утворення Українського ветеранського фонду. Це буде бюджетна установа, що підтримуватиме проєкти та ініціативи ветеранів війни, постраждалих учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих.

10З 14-го квітня Служба безпеки України розпочала антитерористичні навчання на Харківщині. Тренування проходитимуть до кінця травня на всій території області з зосередженням особливої уваги на прикордонних районах, повідомляють на сайті СБУ.

10З початку року у Лозівській громаді сталося 33 пожежі, внаслідок яких загинули 2-є людей Як інформують рятувальники найбільшу кількість пожеж зареєстрували у квітні.

10За інформацією УПСЗН, учора, 15-го квітня, на рахунок управління в повному обсязі надійшли кошти за березень. Для їхнього подальшого перерахування банківським установам, того ж дня фахівці відправили відповідні платіжні доручення до казначейства.

10Товари для комплектування “Пакунку малюка” закуповуватимуть на відкритих аукціонах через систему ProZorro, повідомляє офіс Президента України. Очільник держави підписав закон, що змінив систему фінансування одноразової натуральної допомоги.

10Лозівський Центр професійної освіти взяв участь у V-му Всеукраїнському конкурсі”Прорив легкої промисловості”. У цьому році у ньому взяли участь 66 закладів профосвіти України.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ

Warning: session_write_close(): write failed: Disk quota exceeded (122) in /home/lozova00/lozovarada.gov.ua/www/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 194

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/lozova00/.system/tmp) in /home/lozova00/lozovarada.gov.ua/www/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 194