Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

ТЕЛЕВІЗІЙНІ НОВИНИ

OBLЧерез ситуацію з коронавірусом в Україні уряд розширив режим надзвичайної ситуації на всю країну та продовжив карантин до 24-го квітня. Таке рішення прийняли у середу, 25-го березня, на засіданні Кабінету міністрів України. Учора, 26-го березня, голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер провів селекторну нараду щодо введення додаткових заходів боротьби з поширенням коронавірусу на території області.

TEBДоповнення до існуючих правил карантину та рекомендації області з питань запобігання поширенню інфекції на території Лозівської ОТГ обговорили сьогодні, 27-го березня, на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

STOMПід час пленарного засідання Лозівської міської ради, яке відбулося сьогодні, 27-го березня, міські обранці підтримали звернення медиків, які попросили збільшити обсяг фінансування програми “Охорона здоров’я лозівчан на 2017-2020 роки”.

SPONЗахисні маски та інформування. Депутати двічі виділили кошти з місцевої скарбниці. Левова частка їх мала піти на ремонт доріг, повідомили у лозівській мерії. Підмога медикам також надійшла від Юлії Світличної, мера Лозової Сергія Зеленського, соцпартнерів Лозівської міськради та підприємців. Медики кажуть вдячні всім, хто допоможе.

ANKETAЯк повідомляють в управлінні економіки, онлайн-анкета допоможе визначити які основні параметри громадського бюджету, цікавлять мешканців ОТГ.

104Для цього на сайті компанії 104 ua треба створити особистий кабінет. Абоненту достатньо зателефонувати до контакт-центру за номером, який зараз на екрані, назвати особовий рахунок і кабінет створять автоматично. За допомогою нього споживачі також зможуть передати показання лічильника, завантажити рахунки та відстежити витрати.

TEATRЦе свято не державного рівня і день – не вихідний. Проте, це не заважає вважати його професійним днем артистів, усіх робітників театру та глядачів.

TEPLOТаке рішення прийняли вчора, 24-го березня, на засіданні виконавчого комітету. Завершення опалювального періоду здійснюється відповідно до Постанови КМУ за умови середньодобової температури зовнішнього повітря + 8 градусів протягом трьох днів поспіль, інформував начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міськради Олександр Залізінський.

TARIFВодяники оприлюднили нові тарифи на комунальному порталі. Якщо виконком затвердить їх, то лозівчани платитимуть за водопостачання та каналізацію більше на 11 гривень 80 копійок.

RINKIУ вівторок, 24-го березня, з ініціативи Лозівського міського голови у мерії відбулася зустріч з представниками квіткового бізнесу, підприємцями, які реалізують посівний матеріал та засоби захисту рослин, та директорами ринків міста. Обговорювали особливості торгівлі в умовах карантину.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ