Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

ТЕЛЕВІЗІЙНІ НОВИНИ

10

У Лозівській дитячій художній школі планують розпочати навчальний процес з вересня. Наразі, заклад готують до приходу дітей - використовують і обласні і місцеві кошти.

10

Допомогти з лікуванням сина, оформленням землі та житлом. З цими питаннями жителі Лозівської ОТГ звернулися до народної депутатки України Юлії Світличної. Особистий прийом нардепка провела у понеділок, 3 серпня, у Лозівській міськраді.

10

Народна депутатка України Юлія Світлична зустрілась з лозівчанами. 3 серпня містяни запитували про дистанційне навчання дітей, долю лозівських підприємств та можливість відновити роботу закритих заводів.

10

За словами керівника закладу, Івана Жовтого, найближчим часом фахівці мають його запустити та навчити лозівських медиків правильно працювати із ним.

10

За інформацію виконуючого обов'язки старости, 3 та 4 серпня горіла стерня на наділах одноосібників.

10

Кошти отримали з міського та державного бюджетів. Про це повідомили комунальники на нараді у Лозівській мерії вчора, 4 серпня.

10

У селі Чернігівське мешкає майже 600 людей. Трохи менше – у селі Вільне. Наразі це Чернігівський старостинський округ Лозівської ОТГ. Ми розпитали тамтешніх мешканців, що думають з приводу створення ОТГ через два роки.

10

Чому не варто годувати дитину манною кашею, через що сухі суміші можуть бути корисніші за козяче і коров'яче молоко та як годування груддю може врятувати жінку від багатьох хвороб у поважному віці.

10

Його проведуть 23 серпня, у парку “Перемога”. Початок о 17-й годині. Учасниками заходу зможуть стати усі любителі танцювати. Цього ж дня о 18-й годині проведуть шоу лозівських танцювальних колективі, а о 19-й влаштують батл з брейкінгу.

10

У понеділок, 03-го серпня, із робочим візитом на Лозівщину завітала Юлія Світлична. За словами народної депутатки, день видався змістовним та насиченим.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ