Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

ТЕЛЕВІЗІЙНІ НОВИНИ

10Основним джерелом власних доходів, зазначила заступник начальника фінансового управління Вікторія Міняйло, є податок з доходів фізичних осіб - це майже 60%від усіх власних надходжень. У I-му півріччі цього виду податку до бюджету громади надійшло майже 126 млн. грн.. або 110% до плану.

10За I півріччя до Лозівської міської ради найбільше надійшло звернень мешканців громади, що стосуються питань соціального захисту. Звіт про стан роботи зі зверненнями громадян слухали вчора, 27-го липня, на засіданні виконавчого комітету.

10Церемонію нагородження кращих працівників торгівлі міста та старостинських округів громади провели Лозівський міський голова та помічниця народної депутатки. Почесні грамоти та подяки отримали: Ірина Лисенко, Віктор Скрипка, Ірина Боровик, Ольга Костюк, Олена Лаврухіна, Олена Лазуренко, Лілія Рудь.

10У Лозівській мерії подякували працівникам КП “Еко-сан” за ліквідацію наслідків негоди. Сергій Бронтерюк, Денис Лійченко, Максим Татаренко отримали Подяки та грошову винагороду. Церемонію привітань провели вчора, 27-го липня, на початку засідання виконавчого комітету.

10Лозівська громада має всі вакцини проти коронавірусу, що використовують сьогодні в Україні. Це вакцини індійського, корейського, китайського та американського виробників. Як записатися на щеплення ми запитали у фахівця.

10У Лозовій комунальники ремонтують дорогу від “Торгівельного центру” до 6 мікрорайону. Роботи почали, з понеділка, 26 липня. За словами головного інженера КП “Еко-Сан” Юрія Пшеничного, найзруйнованішу ділянку зріжуть суцільним шаром, а де пошкодження не такі суттєві - зроблять ямковий ремонт.

10У Лозовій жителі 4 квартир двоповерхового будинку у центрі міста попросили відключити їх від централізованого опалення. Звернення містян розглядала спецкомісія 27 липня.

10У Лозовій по Проспекту перемоги водяники проводять санацію труби. Її підприємство закупило за власний кошт. Ділянку обрали не випадково - там найчастіше траплялися пориви, розповів директор КП Лозоваводосервіс Володимир Кириченко.

10Мешканці села Катеринівки на Лозівщині більше трьох тижнів сидять без газу. Блакитне паливо їм вимкнули 5 липня. Тоді відновити газопостачання в селі «Харківгаз» обіцяв через пів місяця, а то і раніше. Втім, роботи з підготовки до зими затяглися і газ селянам досі не ввімкнули.

10Триває підготовка до чергового пленарного засідання депутатів Лозівської міської ради, що має відбутися у четвер, 29-го липня. Традиційно, як того вимагає Регламент міської ради, перед сесійним засіданням депутати працюють у профільних комісіях над питаннями порядку денного.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ