Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

ТЕЛЕВІЗІЙНІ НОВИНИ

2701pere

Замість вулиці Кутузова – Шлях до Перемоги, Черняховського на Комунальників, Маршала Москаленка на Мистецьку. У Лозовій на розгляд депутатів винесуть нові назви для 120 вулиць та провулків. 26 січня члени комісії з перейменування збиралися, щоб розглянути пропозиції, що внесли люди.

2701led

Для цього необхідно звернутися у найближче відділення «Укрпошти» з паспортом та ідентифікаційним кодом. Про це повідомив начальник Центру поштового зв’язку Лозова Геннадій Чернов. За його словами, обміняти можна не більше 5 лампочок і лише один раз.

2701voda

Питання розглянули сьогодні, 27 січня, на комунальній нараді.

2701generator

Вчора, 26 січня, альтернативне джерело живлення потужністю 264 кіловат доставили на підприємство.

2601generator

Їх передали тепло- та водопостачальним підприємствам громади. Альтернативні джерела живлення допоможуть зберегти мережі та забезпечити стабільне водовідведення.

2601skora

Лозівська швидка отримала нову спецавтівку Citroen. Це стало можливим завдяки Мінохорони здоров’я України, начальнику Харківської ОВА Олегу Синєгубову та директору Харківського обласного Центру екстреної меддопомоги Віктору Забашті.
Завтра, 27 січня, автомобіль планують вивести на лінію, повідомила завідувачка Лозівського відділення екстреної меддопомоги Юлія Чкиря. За її словами, відділення має 12 автівок, 8 з яких до 5 років експлуатації.

2501ORIL

Оновили станцію фільтрації, покращили якість води, ліквідовували півсотні аварій внутрішньобудинкових мереж в морози. Майже рік підприємство надає мешканцям селища послуги з водопостачання та водовідведення.

2501sver

Тут мешкав та похований його старший брат Яків. Мислитель відвідував Лозову, яку згадував у своїх дописах, розповів науковий співробітник Лозівського краєзнавчого музею В’ячеслав Труш. За його словами, твори українського дисидента Євгена Сверстюка допомагають краще розуміти сьогодення і майбутній розвиток українського суспільства.
Постать Євгена Сверстюка заслуговує популяризації та вшанування в Лозовій, вважають історики. Літературознавець помер у 85 років 2014-го.
Лозівчани пропонують одну з вулиць міста перейменувати на честь Євгена Сверстюка.

2501poriv

Комунальники розповіли, не витримала стара чавунна труба, що проходить під тротуаром. Цю ділянку вирішили санувати.

2401pohoron

Боєць загинув 19 січня на Донеччині.
Едуарда поховали в Близнюківській громаді. У загиблого залишилися брат, дружина та доросла донька.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ