Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

 

Grafik 10.2021povnovagennya

 

Реєстрація місця проживання (інформаційна картка адміністративної послуги)

Зняття з реєстрації місця проживання (інформаційна картка адміністративної послуги)

image001

 02.12.2021До відома мешканців Лозівської міської територіальної громади!

 Відділ з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб та ведення реєстру громади Лозівської міської ради Харківської області повідомляє Вам, що з 01.12.2021 року набрав чинності Закон України від 05.11.2021 р.

 №1871-ІХ «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні».

Місце проживання (перебування) особи, зареєстроване до набрання чинності цим Законом, не підлягає повторній реєстрації (декларуванню).

Для підтвердження інформації про місце проживання (перебування), зареєстроване до набрання чинності цим Законом, особа може подавати відомості про місце проживання, що були внесені до:

1) паспорта громадянина України, виготовленого у формі книжечки;

2) паспорта громадянина України або паспорта громадянина України для виїзду за кордон у формі е-паспорта або е-паспорта для виїзду за кордон;

3) витягу з реєстру територіальної громади.

Даний Закон скасовує штамп  реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання у паперовому паспорті.

Також, з 01.12.2021 року Статтею 6 цього Закону визначено адміністративний збір  за декларування місця проживання, реєстрацію місця проживання, зняття із задекларованого місця проживання, зареєстрованого місця проживання. Адміністративний збір справлятиметься у розмірі:

1) 1,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року, – за декларування/реєстрацію місця проживання у разі звернення особи протягом встановленого цим Законом строку;

2) 2,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року, – за декларування місця проживання/реєстрацію місця проживання у разі звернення особи з порушенням встановленого цим Законом строку;

3) 1,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для
працездатних осіб на 1 січня календарного року, – за зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання/зміну місця проживання.

 За декларування місця проживання/реєстрацію місця проживання одночасно із зняттям з попереднього місця проживання адміністративний збір справляється лише за одну адміністративну послугу (декларування місця проживання / реєстрація місця проживання).

 Адміністративний збір не справляється у разі зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання/зміни місця проживання:

1) за повідомленням територіального органу або підрозділу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері реєстрації фізичних осіб;

2) за повідомленням спеціалізованої соціальної установи, закладу для бездомних осіб, іншого надавача соціальних послуг з проживанням;

3) на підставі судового рішення, яке набрало законної сили, про позбавлення права власності на житло або права користування житлом, про виселення, про визнання особи безвісно відсутньою або оголошення її померлою;

4) за повідомленням уповноваженої особи житла.

 За реєстрацію місця проживання/зміну місця проживання дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, у закладі для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дитячому будинку сімейного типу, прийомній сім’ї адміністративний збір не справляється.

 За реєстрацію місця перебування/зняття із зареєстрованого місця перебування адміністративний збір не справляється.

 Враховуючи вищезазначену інформацію, з 01.12.2021 року прийом квитанцій про сплату адміністративного збору за реєстрацію/декларування місця проживання та зняття з реєстрації/декларування місця проживання буде здійснюватись у відповідності до вимог чинного законодавства, а саме :

  • - за декларування/реєстрацію місця проживання у разі звернення особи протягом встановленого Законом строку  34 грн.05 коп. (тридцять чотири гривні п’ять копійок);
  • - за декларування місця проживання/реєстрацію місця проживання у разі звернення особи з порушенням встановленого Законом строку 56 грн.75 коп. (п’ятдесят шість гривень сімдесят п’ять копійок).

 Реквізити рахунків КБКД 22012500 «Плата за надання інших адміністративних послуг» за відомчою ознакою «00» Без деталізації за відомчою ознакою: UA 358999980334179879000020573, одержувач – ГУК  Харківської області/МТГ Лозова, код ЄДРПОУ  одержувача: 37874947, банк: Казначейство України (ЕАП), МФО 899998 для сплати адміністративного збору за послуги в частині реєстрації/декларування місця проживання та зняття з реєстрації/декларування місця проживання.

 Відділ запрошує Вас, шановні мешканці громади, здійснити перевірку наявності чи відсутності, достовірності відомостей у реєстрі територіальної громади щодо Вашої адреси проживання. При собі мати паспорт громадянина України, свідоцтво про народження (у разі звернення батька чи матері неповнолітньої особи або законного представника особи). Звертатись за адресою: Харківська область, м.Лозова, вул.Свято-Миколаївська, каб.18,22,23.

 Телефони для довідок: ( 05745) 9-01-26.

 

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ