Важливе повідомлення

Бегущая строка

Шановні відвідувачі сайту! Інформуємо Вас, що сайт Лозівської міської ради перейшов на нову платформу за адресою: https://lozovagromada.gov.ua/

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Рішення Лозівської міської ради від 23.12.2021 №873 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок водного фонду, які надані в постійне користування Управлінню каналу Дніпро-Донбас для експлуатації та догляду за водними об’єктами і розташовані за межами населених пунктів на території Лозівської міської територіальної громади. 


Рішення Лозівської міської ради від 07.10.2021 №728 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Лозова Харківської області. затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Лозова Харківської області.


Рішення Лозівської міської ради від 17.06.2021 № 560 «Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Лозівської міської територіальної громади»


Рішення Лозівської міської ради від 19.04.2019 № 1509 «Про затвердження Положення про порядок визначення розмірів орендної плати при укладанні договорів оренди землі на території Лозівської міської об’єднаної територіальної громади.


Рішення Лозівської міської ради від 19.04.2019 № 1510 «Про затвердження Порядку стягнення безпідставно збережених грошових коштів за використання земельних ділянок без достатньої правової підстави та Порядку визначення та відшкодування Лозівській міській об’єднаній територіальній громаді в особі Лозівської міської ради збитків, заподіяних внаслідок порушення вимог земельного законодавства».


8

 9

 

10

 

Про затвердження Положення про конкурсний відбір виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах.
 

«Положення про порядок переведення житлових приміщень і житлових будинків в нежитлові для розміщення об’єктів невиробничої сфери»

 

«Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо порядку проведення земельних торгів у формі аукціону»

 

 

Шановні забудовники м. Лозова!

Доводимо до Вашого відома, що наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 03.10.2012 р. № 505 затверджені Зміни № 8 до ДБН Д.1.1-7-2000.

1630290514

 

1631290514

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ