Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ЛОЗОВА» заснована рішенням Лозівської міської ради № 84 від 24 грудня 1998 року. З 2002 року, отримавши ліцензію і право на користування каналами мовлення, ТРК «Лозова» є суб’єктом інформаційної діяльності. Її робота направлена на оприлюднення відомостей про діяльність органів місцевого самоврядування, життя в місті, а також на реалізацію свободи слова, прав громадян на отримання повної достовірної та оперативної інформації про події в місті, районі, вільне обговорення суспільно значущих питань.

ТРК «Лозова» діє на підставі Законів України «Про інформацію», «Про телебачення і радіомовлення» відповідно до Закону України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», Закону України «Про державну підтримку та соціальний захист журналістів».

Програми виробництва ТРК «Лозова» транслюються двічі на тиждень на 1 проводовому радіо (УР-1). Паралельно, з такою ж періодичністю, створюються інформаційні телепередачі «Лозівська панорама». Радіопрограмами ТРК «Лозова» охоплено більше 11 тисяч родин (стільки радіоточок нараховується по місту і району), телепрограмами - 23 тисячі сімей центральної частини міста і південно-західного житлового масиву. Це складає приблизно 85 % населення Лозової. Основне завдання, яке щороку ставиться перед ТРК «Лозова» - задоволення інформаційних, культурних, освітніх, професійних та інших потреб громадян шляхом їх інформування про життя міста, його проблематику, соціально-економічну ситуацію в місті, діяльність органів місцевого самоврядування, зокрема роботу Лозівської міської ради, донесення її рішень до населення, обґрунтування їх, виказування власних поглядів депутатами, їх думок, позицій; роботу апарату виконавчого комітету міської ради, його управлінь, відділів і служб.

Місцезнаходження ТРК «Лозова»: 64600, м. Лозова, вул. Ярослава Мудрого, 1

Телефон: 2-30-83

2

Директор: Краминська Марина Володимирівна. 

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

 

Відомості про структуру власності на 31 грудня 2018 року

Відомості про структуру власності на 31 грудня 2019 року

Відомості про структуру власності на 31 грудня 2020 року

Відомості про структуру власності на 31 грудня 2021 року 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Назва підприємства:  Телерадіокомпанія “Вектор” у формі товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ ТРК “Вектор”)

зареєстрована в реєстрі операторів, провайдерів телекомунікацій 28.09.2006 р. згідно з рішенням НКРЗ № 384. Телерадіокомпанія керується у своїй діяльності Конституцією України, а також Законами України “Про телебачення і радіомовлення”, “Про рекламу” та іншими законодавчими актами, Статутом, Установчим договором, а також внутрішніми правилами, регламентами та іншими локальними нормативними актами.

Дата заснування:  липень 1996 року

Юридична адреса: 64602, Харківська обл., м. Лозова, вул.Комінтерну, буд.2

Фактична адреса: 64602, Харківська обл., м. Лозова, вул.М.Грушевського, буд.2 та мікрорайон 4, буд. 72

Поштова адреса:  64602, Харківська обл., м. Лозова, а/с 25

Телефон:  (05745) 5-11-30, 050-34-34-593

Факс:  (05745) 5-11-18

Електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Веб - сайт:  https://vektor-plus.com

Пункти прийому Абонентів:

м-н 4 буд. 72 — Пн, Вт, Ср, Чт, Пт — з 7:30 до 18:00;

                            Сб — з 8.00 до 13:00, Нд – вихідний

вул.М.Грушевського, буд.2 — Пн, Вт, Ср, Чт, Пт — з 8:00 до 17:00

                                                      (перерва з 12:00 до 13:00)

                                                      Сб , Нд – вихідні

Керівник підприємства:  Директор Ткачук Ігор Володимирович

Час прийому: Понеділок — з 10:00 до 11:00 (вул.М.Грушевського, буд.2)

Характеристика заслуг та здобутків: ТОВ ТРК “Вектор” існує більше 20 років. На сьогодні ТОВ ТРК “Вектор” є телекомунікаційним провайдером, який надає сучасні телекомунікаційні послуги: аналогове, цифрове, HD-  телебачення, високошвидкісний доступ до Інтернету . Телекомунікаційна мережа ТОВ ТРК «Вектор» охоплює місто Лозова, смт.Краснопавлівка, сел.Панютине, с.Домаха.

Створено власний телеканал, на якому транслюються міські новини, серіали, дитячі програми, передачі власного виробництва про видатних і талановитих людей міста та району. Підприємство надає широкий спектр рекламних послуг. Підприємство неодноразово було відзначено за досягнення у сфері інформаційних послуг. Серед нагород:

  • Почесні грамоти від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за значний внесок у розвиток кабельного телебачення України. Почесні грамоти та подяка від Харківської обласної державної адміністрації за внесок у розбудову інформаційного простору Харківщини.
  • Подяка і почесні грамоти від Лозівської міської ради.
  • Диплом, медаль та золотий знак Лідера зв'язку та інформатизації України за високі здобутки та вагомий внесок у розвиток інформаційного простору України.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ