Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

1

ЗЕЛЕНСЬКИЙ

Сергій Володимирович

міський голова

2

КУШНІР

Юрій Вікторович

секретар міської ради

3

ЖИДКОВ

Олександр Миколайович

перший заступник міського голови

4

БАРАНОВСЬКИЙ

Володимир Яремович

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

5

КОРПАН

Олексій Петрович

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

6

КЕРОПОВ

Ашот Оганесович
заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради
7

ПЕТРЕНКО

Денис Миколайович
заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

8

ЗАПОРОЖЕЦЬ

Тетяна Валеріївна

керуючий справами виконавчого комітету міської ради

9

ГОЧ

Вадим Вікторович

голова Лозівської районної ради Харківської області

10

ГОРДІЙЧУК

Марина Олександрівна

голова Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків «4-43», «Плутон»

11

КАЛЬНИК

Ігор Валерійович

заступник директора з керівництва Придніпровським управлінням магістрального аміакопроводу державного підприємства «Укрхімтрансаміак»

12

КНИШ

Валентина Олексіївна

голова Громадської організації  «Ветеранська організація  Лозівської ОТГ»

13

КОРЖ

Юрій Іванович

Директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Перспектива-2017»

14

КОРОЛЬ

Олександр Костянтинович

голова правління ПрАТ «Лозівський завод «Трактородеталь»

15 НИШ
Алла Андріївна
технік з технічної інвентаризації нерухомого майна ФОП Шевченко О.С. 
16

СКУБАК

Юлія Костянтинівна
голова благодійного фонду «Благодійний фонд Юлії Скубак»
17 СОКОЛИК
Ірина Володимирівна
юрисконсульт Товариства з обмеженою відповідальністю «Фермер – Агро»
18

ТАНАНЯН

Євген Рачикович 
начальник Виробничого підрозділу «Локомотивне депо Лозова» Регіональної філії «Південна залізниця» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
19

БЕЗВЕРХНЯ

Оксана Вікторівна

староста Шатівського старостинського округу
20

БУСЯК 

Олександр Володимирович

староста Краснопавлівського старостинського округу
21

ГУЖВА

Олександр Іванович

староста Надеждівського старостинського округу
22

ДОЛГОПОЛОВ

Віктор Тарасович

староста Бунаківського старостинського округу

23

МАКСЮТА

Тетяна Вячеславівна

староста Чернігівського старостинського округу

24

МАРЧЕНКО

Інна Володимирівна

староста Артільного старостинського округу

25

МОРОЗ

Сергій Володимирович

староста Домаського старостинського округу

26

МУРАШКА

Віктор Миколайович

староста Миколаївського старостинського округу

27

НЕМАШКАЛО

Андрій Павлович

староста Миролюбівського старостинського округу

28

КРИВОГУЗ 

Алла Володимирівна

староста Смирнівського старостинського округу

29

КУХМІСТЕР

Тетяна Федорівна

староста Перемозького старостинського округу

30

КУШТИМ

Катерина Федорівна

староста Яковлівського старостинського округу

31

ПОПОВИЧ

Юрій Миколайович

староста Царедарівського старостинського округу
32

САДОВНИЧА

Наталія Іванівна

староста Єлизаветівського старостинського округу

33

УДОВІЧЕНКО

Інна Олександрівна

староста Панютинського старостинського округу

34

ЧАБАН

Андрій Андрійович

староста Катеринівського старостинського округу

35

ЧЕРНЕЦЬ

Вікторія Леонідівна

староста Новоіванівського старостинського округу

36

ЯРОШ

Любов Іванівна

староста Садівського старостинського округу

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ