Важливе повідомлення

Бегущая строка

Шановні відвідувачі сайту! Інформуємо Вас, що сайт Лозівської міської ради перейшов на нову платформу за адресою: https://lozovagromada.gov.ua/

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Актуальні посилання з Гіду державних послуг

InvalidyДля тих, хто потребує допомоги, — інформація про соціальні послуги на Гіді

Зараз як ніколи українці об’єднані та підтримують одне одного. Соціальні послуги — це способи підтримки громадян, які опинились у скруті через хворобу, інвалідність, похилий вік тощо. У такий спосіб держава, громада і оточення підтримують тих, хто цього потребує. Комусь потрібна допомога у догляді за дитиною, а комусь — «соціальне таксі».

Ділимось необхідною інформацією про базові соціальні послуги  на Гіді.

Рішення про надання соціальних послуг з:


 

Актуальні посилання у серпні по Гіду державних послуг

Pensioner

Усе для пенсіонерів — на Гіді

Держсервіс має бути доступним. Особливо коли йдеться про послуги для людей пенсійного віку. Наше з вами завдання — допомогти їм показати життя без купи папірців, забігання до кабінетів, «щоб просто спитати», та очікувань. Все, що необхідно, можна глянути, не виходячи з дому, онлайн на порталі Гід з державних послуг.

Потрібні документи

Пенсія

Інші пенсійні послуги

FOPДля власної справи — держпослуги на Гіді

Сьогодні економічний фронт як ніколи важливий. Ось чому бізнесу потрібно працювати там, де це можливо. А ідейним українцям — сприймати це як зелене світло до втілення мрій і планів про власну справу чи належно оформлену роботу.

Для всіх, хто бажає діяти, зібрали добірку необхідних держпослуг на Гіді.

ФОП

Дія.City

Юрособи

Гранти

BezrobitniДержпослуги на Гіді для безробітних

Один із наслідків повномасштабної війни — зникнення приблизно 4,8 млн робочих місць. А це 30% від довоєнної кількості. Такими є дані від МОП. 

Так, наш ринок праці поступово відновлюється — компанії повертаються чи релокуються, відкриваються нові бізнеси та справи. Однак це ще не перемога над безробіттям. Адже є українці, яким довелося евакуюватися в більш безпечні райони без можливості працювати дистанційно. Також зник попит на певні категорії послуг та робіт. Таких прикладів можна згадати чимало. Але всіх їх об’єднує одне – людям потрібна допомога.

Тому спеціально для них ми зібрали найактуальніші послуги на Гіді.

Організаційні моменти

Надання статусу безробітного
Перереєстрація безробітного в центрі зайнятості
Припинення реєстрації безробітного за заявою безробітного

Допомога

Призначення допомоги по безробіттю
Допомога по частковому безробіттю

Потрібні довідки

Довідка про перебування (не перебування) на обліку у статусі безробітного у центрі зайнятості
Довідка про нарахування допомоги по безробіттю


Актуальні посилання у липні по Гіду державних послуг

Avto1.  Усе, що потрібно для керування транспортом — на Гіді

Мінцифра зібрала підбірку держпослуг, без яких керування транспортом було б неможливе. Перевезення вантажу та отримання на нього дозволу, отримання посвідчення водія або реєстрацію (перереєстрацію) транспортних засобів… На Гіді є все, хай там що ви не планували.

Для авто

Для трактора

Для перевезення небезпечного вантажу


Актуальні посилання у червні по Гіду державних послуг

Gid 20221. Держпослуги, що актуальні під час повномасштабної війни на Гіді

Яка допомога доступна від держави та як її отримати українцям, що постраждали внаслідок війни або вимушено переїхали до інших регіонів України, можна дізнатися на Гіді з держпослуг. 

Для ВПО:

 • Повідомлення про пошкоджене майно

 • Також нагадуємо, що інформація про грошову підтримку від держави та гуманітарну допомогу від волонтерів зібрана на вебсайті єДопомога. Вебсайт створило Міністерство соціальної політики спільно з Мінцифрою.

 • 2. Держпослуги на Гіді, що актуальні для бізнесу під час війни

Маєте бізнес або плануєте відкривати? На Гіді є низка потрібних для вас держпослуг, що будуть актуальні під час війни.

Для ФОП:

Сплачуємо податки = рухаємо економіку = наближаємо перемогу. Зрозумілішим за цю формулу є лише держсервіс після нашої добірки на Гіді.

Для оподаткування фізичних осіб:
▪ реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП)/раніше індивідуальний податковий номер (ІПН) 

▪ внесення до паспорта відмітки про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта

Для оподаткування сфери послуг:

 реєстрація реєстратора розрахункових операцій 

 реєстрація розрахункових книжок

Для отримання довідок:

▪ довідка про доходи 

▪ довідка про сплату податкових зобов’язань платником податку — резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, та про відсутність податкових зобов’язань
▪ довідка про відсутність заборгованості з платежів

Для резидентів України:

▪ підтвердження статусу податкового резидента України

4. Держпослуги на Гіді, що необхідні для перетину кордону

Плануєте виїзд із країни або вже виїхали, але потребуєте продовжити термін дії паспорта чи внести інформацію до паспорта про дитину? Тоді ви саме та людина, для якої ми цього разу зібрали добірку послуг на Гіді. Користуйтеся, щоб подбати завчасно про всі потрібні документи та більше через них не хвилюватися.

Тут усе, що пов’язано з паспортом:


mobile

 

Графік роботи мобільного ЦНАП у старостинських округах Лозівської міської ТГ на жовтень 2021 року

 

 


 

mobile 

  Графік роботи мобільного ЦНАП у старостинських округах Лозівської міської ТГ на вересень 2021 року

 

 

 


mobile З метою наближення та покращення якості надання адміністративних послуг жителям старостинських округів 1 червня 2021 року починає свою роботу мобільний ЦНАП. У автомобілі облаштовано два робочі місця адміністратора. Прийом громадян буде здійснюватися всередині транспортного засобу. Мобільний ЦНАП обладнаний системами обігріву та кондиціонування повітря, а для відвідувачів є три сидячих місця. При цьому компактний пандус, який передбачений у автомобілі, дозволяє обслуговувати осіб з інвалідністю.

Графік роботи мобільного ЦНАП у старостинських округах Лозівської міської ТГ на червень 2021 року

  


 

06056 травня 2021 року розпочато прийом документів для отримання адміністративних послуг на віддалених робочих місцях адміністратора відділу "Центр надання адміністративних послуг" міської ради в Краснопавлівському та Орільському старостинських округах.

 Прийом мешканців в Краснопавлівському старостинському окрузі проводиться за адресою: Лозівський р-н, смт Краснопавлівка, мікрорайон, буд. 16 з 8:00 до 17:00 години (перерва з 12:00 до 13:00 години), адміністратор Полатайко Наталія Григорівна.

 Прийом мешканців в Орільському старостинському окрузі проводиться за адресою: Лозівський р-н, смт Орілька, вулиця Перемоги, буд. 58 з 8:00 до 17:00 години (перерва з 12:00 до 13:00 години), адміністратор Рясна Алла Іванівна.


cnar 3004

Проєкт "Почуй мене"

 Міністерство соціальної політики України, починаючи з 5 березня 2021 року, розпочало реалізацію проекту «Почуй мене», спрямованого на полегшення комунікації людьми з вадами слуху та представниками органів влади.

 Суть проєкту полягає в спрощенні процесу комунікації при отриманні особами з вадами слуху будь-яких державних послуг. Відтепер скористатися послугами сурдоперекладача в режимі онлайн і отримувати відповіді на свої запити у вигляді відеолиста можна через сайт Мінсоцполітики (вкладка «Почуй мене»). Звернення оброблятимуться операторами «гарячої лінії» для людей з інвалідністю Урядового контактного центру, яка працює за номером 15-39.

 Інформаційні матеріали щодо користування такою послугою розміщені на офіційному сайті Мінсоцполітики та на сторінці в мережі «Фейсбук».


image001

Гід з державних послуг

Міністерство цифрової трансформації України запровадило Гід з державних послуг — це інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. Скористатися даним сервісом можливо на Єдиному державному веб-порталі електронних послуг "Портал Дія" який доступний за посиланням https://guide.diia.gov.ua/           

 

 

 

 

  


 

1 1 1

Лозівський ЦНАП першим в області став надавати послугу «єМалятко»

28 січня у Центрі надання адміністративних послуг Лозівської міської ради урочисто вручено перше свідоцтво про народження дитини в рамках надання комплексної послуги "єМалятко". Центр надання адміністративних послуг Лозівської міської ради став першим у запровадженні комплексної послуги "єМалятко" по Харківській області.

 • - Даний сервіс допомогає батькам звільнитися від зайвої  паперової метушні і надати їм можливість насолоджуватись материнством і батьківством, - розповідає начальниця відділу «Центр надання адміністративних послуг» Катерина Нараган. - "єМалятко"користується попитом серед молодих батьків, на сьогоднішній день п’ять сімей отримали перші документи дитини в Лозівському ЦНАПі.

Також Катерина Нараган нагадала, що користуючись послугою «єМалятко», лише на підставі однієї заяви батьки мають змогу отримати цілий ряд послуг, що супроводжують народження дитини.

         Серед них:

 • - державна реєстрація народженої дитини;

 • - визначення належності дитини до громадянства України;

 • - призначення допомоги при народженні дитини;

 • - присвоєння дитині унікального номеру запису в Єдиному державному демографічному реєстрі;

 • - реєстрація народженої дитини в Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків.

 •          Перелік документів для послуги «єМалятко»:

 • - паспорти батьків;

 • - оригінал медичного свідоцтва про народження (форма 103/о, що видається у пологовому будинку) або номер - електронного медичного висновку;

 • - інформація код про РНОКПП та УНЗР (за наявності);

 • - інформація про дату та місце укладання шлюбу;

 • - номер рахунку у банку (для отримання допомоги на дитину).

 •         Адміністратори з радістю чекають батьків новонароджених у Центрі надання адміністративних послуг. Бажають, щоб у жителів громади частіше з’являлися приводи аби скористатися комплексною послугою "єМалятко"!


   

2

Лозівський ЦНАП надає послугу "єМалятко"

22.12.2020 року рішенням виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області до переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ "Центр надання адміністративних послуг" Лозівської міської ради включено комплексну послугу "єМалятко". Комплексна послуга "єМалятко" дозволяє батькам новонародженої дитини за однією електронною заявою отримати потрібні державні послуги, такі як:

-         Державна реєстрація народження дитини;

-         Призначення допомоги при народженні дитини;

-         Реєстрація народженої дитини у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків;

-         Визначення походження народженої дитини, батьки якої не перебувають у шлюбі між собою;

-         Визначення належності дитини до громадянства України;

-         Присвоєння дитині унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР);

-         Призначення допомоги багатодітним сім’ям.

         На сьогоднішній день послуга з реєстрації місця проживання новонародженої дитини не доступна в даному сервісі. Зареєструвати місце проживання дитини можливо також у відділі "Центр надання адміністративних послуг" міської ради за окремою заявою.

         Для отримання комплексної послуги "єМалятко" батькам дитини потрібно звернутися в ЦНАП за місцем народження дитини або місцем реєстрації батьків (або одного з них).

         При собі потрібно мати оригінали паспортів обох батьків та оригінал медичного свідоцтва про народження або номер електронного медичного висновку про народження.

         Також знадобиться усна інформація, фото в телефоні чи копії:

-         податкових номерів обох батьків;

-         свідоцтва про шлюб (дата, місто та орган, що уклав шлюб — якщо батьки дитини у шлюбі);

-         УНЗР хоча б одного з батьків — для замовлення послуги присвоєння УНЗР дитині;

-         номера рахунку у форматі IBAN — для замовлення допомоги при народженні.

         Заповнювати жодні письмові бланки не потрібно. У присутності батьків адміністратор самостійно заповнює електронну заявку на порталі Дія.Треба лише перевірити правильність внесених даних та поставити власний підпис на заяві.


 

 

1Відділ "Центр надання адміністративних послуг" Лозівської міської ради повідомляє.

Одержувачам адміністративних  послуг  соціального  характеру з 1 січня 2021 року

для подачі документів на призначення житлових субсидій, державних допомог та  пільг потрібно звертатися до відділу "Центр надання адміністративних послуг" міської ради за адресою: м. Лозова, вул. Михайла Грушевського,2.

         Попередньо записатися на прийом можливо за телефоном: 2-70-34.

 


Очільниця ЦНАПу прийняла участь у онлайн зустрічі, організовній Всеукраїнською асоціацією центрів надання адміністративних послуг

 

Screenshot 2020 12 18 14 11 20 964 com.android.chrome 1

     Сьогодні зранку відділ "Центр надання адміністративних послуг" Лозівської міської ради отримав незвично приємне запрошення на онлайн зустріч з колегами та друзями Всеукраїнської асоціації центрів надання адміністративних послуг міст Києва та Івано-Франківська, представників Харківської області.

         Громадська організація «Всеукраїнська асоціація центрів надання адміністративних послуг» (Асоціація ЦНАП) утворена в березні 2016 року експертною групою у сфері надання адміністративних послуг, що почала свою активну діяльність ще у 2014 році. Заснували Асоціацію керівники центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) з усієї України, відомі фахівці та експерти у цій галузі з Вінниці, Івано-Франківська, Києва, Львова, Луцька, Рівного, Сум та Харкова. Мета діяльності Асоціації полягає в узгодженні дій мережі ЦНАП щодо розвитку системи надання адміністративних послуг та вирішення проблемних питань, поглиблення взаємодії та співпраці, покращення якості надання послуг, створення умов для ефективної реалізації законодавства у сфері надання адміністративних послуг.

         В ході зустрічі обговорювались важливі питання щодо діяльності ЦНАП в зв’язку з новелами в законодавстві, проблеми та бачення їх вирішення.

         Учасники зустрічі ділилися своїми напрацюваннями та досвідом. Активно обговорювалась тема інтеграції соціальних послуг до ЦНАП. Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері. Дякуємо організаторам! 

IMG 20201217 083521

IMG 20201217 083530

IMG 20201217 083849


Лозівська ОТГ отримала набір для організації безпечного приміщення ЦНАП у часи пандемії від Програми "U-LEAD з Європою"!

 IMG 20201218 085629 Надання повного переліку адміністративних послуг у зручний для громадян спосіб є актуальним навіть у часи пандемії COVID-19. При цьому безпека та здоров’я персоналу ЦНАП та споживачів адміністративних послуг є головним критерієм прийняття управлінських рішень.

Велику увагу даному питанню приділяє Програма "U-LEAD з Європою", з якою співпрацює Лозівська міська рада Харківської області з питань модернізації відділу "Центр надання адміністративних послуг".

Експерти напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми "U-LEAD з Європою" розробили Стратегію виходу з карантину для ЦНАП з рекомендаціями по ключовим аспектам роботи ЦНАП, зокрема, щодо організації простору ЦНАП на етапі виходу з  карантину.

Відділ "Центр надання адміністративних послуг"  Лозівської міської ради Харківської області отримав від Програми "U-LEAD з Європою" набір маркування, який допоможе ЦНАП безпечно організувати простір для співробітників та відвідувачів,   також індивідуальні захисні екрани для адміністраторів і великий захисний екран для рецепції.

Висловлюємо вдячність Програмі "U-LEAD з Європою" за турботу та сподіваємось, що цей набір зробить ЦНАП безпечним і комфортним місцем для співробітників та відвідувачів ЦНАП.

 

 

 

 

 

 


Uvaga CNAP

ЦНАП ІНФОРМУЄ!!!!

На виконання розпорядження Лозівського міського голови від 05.10.2020 року №396, та з метою вжиття додаткових заходів щодо запобігання поширенню на території Лозівської міської об’єднаної територіальної громади короновірусної інфекції COVID-19, прийом документів у Центрі надання адміністративних послуг  здійснюється за попереднім записом. Отримати консультацію та записатися на прийом до адміністратора можливо за телефоном: 2-70-34 або 2-58-21.

Також повідомляємо, Міністерством цифрової трансформації України запущено Портал державних послуг "Дія". На порталі https://diia.gov.ua можливо отримати публічні послуги онлайн, зокрема - реєстрація бізнесу, допомога при народженні дитини, оформити низку ліцензій, дозволів чи отримати витяги з реєстрів. Для отримання послуг на порталі необхідно мати електронний підпис, також можна авторизуватися за допомогою сервісу id.gov.ua.

Прийом громадян в Центрі надання адміністративних послуг  здійснюється щоденно з 8:00 до 16:00 (неділя - вихідний) без перерви на обід. Перебування в приміщенні лише в захисній масці.

Закликаємо уважно ставитися до свого здоров’я та здоров’я ближнього!


1808


ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ!

      28 липня 2020 року набере чинності наказ Міністерства юстиції України від 14.07.2020 № 2409/5 "Про деякі питання впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань", яким визначено період впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань з 00.00 05 серпня 2020 року до 23.59 16 серпня 2020 року, якщо більш ранній термін закінчення цього періоду не визначено в оголошенні, розміщеному на вебсайті Міністерства юстиції України.

       Відповідно до зазначеного вище наказу у зв'язку з впровадженням оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – Єдиний державний реєстр) звертаємо увагу на наступне:

 1. 1.Не буде здійснюватися прийом документів, що подаються для державної реєстрації громадських формувань, з 00.00 05 серпня 2020 року до 23.59 16 серпня 2020 року, якщо більш ранній термін закінчення цього періоду не визначено в оголошенні, розміщеному на вебсайті Міністерства юстиції України.
 2. 2.Розгляд документів, поданих для державної реєстрації громадських формувань до 00.00 05 серпня 2020 року та сплив строку розгляду яких припадає на відповідний період, буде здійснюватися до 18.00 07 серпня 2020 року.
 3. 3.Розгляд документів, поданих для державної реєстрації громадських формувань до періоду впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру, після завершення такого періоду здійснюється за допомогою оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру. Перебіг строку розгляду документів, поданих для державної реєстрації, продовжується з моменту нового прийняття документів з урахуванням часу, що минув до періоду впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру.
 4. 4.Починаючи з 18.00 7 серпня до 16 серпня 2020 року не будуть працювати:

- портал usr.minjust.gov.ua (повне відключення);

- обмін даними між ЄДР та органами державної влади (повне відключення);

- сервісна послуга у формі прикладного програмного інтерфейсу ЄДР (API) (повне відключення);

- сервісна послуга з обробки статистичних та/або аналітичних даних (повне відключення);

- «Он-лайн будинок юстиції» (у частині взаємодії з ЄДР);

- публікація відкритих даних з ЄДР. Після впровадження оновленого ЄДР у промислову експлуатацію декілька днів може не відбуватись вивантаження відомостей у формі відкритих даних.

            Просимо запланувати подання документів для проведення реєстраційних дій до 05 серпня 2020 року або після 16 серпня 2020 року!


цнап 2905

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОБ'ЄДНАНЬ!

                Наказом Міністерства юстиції України від 19 травня 2020 року № 1716/5 «Про оновлення форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20 травня 2020 року за № 454/34737 було затверджено нові форми заяв, що подаються для державної реєстрації (далі - Заява), які почнуть діяти з 01 червня 2020 року.

При цьому  буде використовуватися лише дев'ять Заяв, які згруповані, переважно, за видом особи, щодо якої проводяться реєстраційні дії. Тому незалежно від дій, які необхідно провести, наприклад, щодо юридичної особи - громадського формування (державна реєстрація створення юридичної особи, включення відомостей про юридичну особу, державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, державна реєстрація припинення юридичної особи), завжди подається одна затверджена форма заяви.

Міністерством юстиції України було надано роз’яснення щодо заповнення форм заяв, шо подаються для державної реєстрації:

1) заява заповнюється друкованими літерами;

2) якщо певна сторінка заяви не заповнюється через відсутність відомостей, що містяться на ній, така сторінка не підписується заявником і не подається;

3) друк заяви може здійснюватися з обох сторін аркуша;

4) при обранні певних полів у заяві проставляється знак «V» або інший подібний знак, що свідчитиме про обрання певного поля;

5) відомості про кінцевого бенефіціарного власника засновника юридичної особи заповнюються та в подальшому оновлюються виключно у разі наявності серед засновників/учасників юридичної особи іншої юридичної особи;

6) відомості про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи чи засновника юридичної особи під час державної реєстрації змін чи реорганізації юридичної особи заповнюються виключно у разі, коли такі відомості потребують оновлення у зв’язку з певними змінами відомостей про таких кінцевих бенефіціарних власників;

7) заповнення у заяві більше відомостей, ніж необхідно, не заборонено та не є підставою для зупинення розгляду документів (наприклад, для державної реєстрації припинення юридичної особи окрім обов’язкового внесення відомостей про ідентифікаційний код заявником може бути внесено відомості про організаційно-правову форму та назву. 

Звертаємо увагу, що відомості про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи чи засновника юридичної особи подають та в подальшому оновлюють усі юридичні особи, крім політичних партій, структурних утворень політичних партій, професійних спілок, їх об’єднань, організацій профспілок, передбачених статутом профспілок та їх об’єднань, творчих спілок, місцевих осередків творчих спілок, організацій роботодавців, їх об’єднань, адвокатських об’єднань, торгово-промислових палат, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, релігійних організацій, державних органів, органів місцевого самоврядування, їх асоціацій, державних та комунальних підприємств, установ, організацій.

Увага! Подання заяв в частині обрання спрощеної системи оподаткування та/або добровільної реєстрації як платника податку на додану вартість та/або включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій здійснюється з дня розміщення на вебсайті Міністерства юстиції України відповідного оголошення про можливість обрання спрощеної системи оподаткування та/або добровільної реєстрації як платника податку на додану вартість та/або включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій шляхом заповнення відповідних сторінок заяв. До появи такого оголошення як і раніше, у разі виявлення заявником бажання обрати спрощену систему оподаткування та/або зареєструватися платником податку на додану вартість та/або включитися до Реєстру неприбуткових установ та організацій слід подавати окрему реєстраційну заяву.

Внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань відомостей про номер телефону та/або адресу електронної пошти засновника/учасника, керівника чи члена керівного органу юридичної особи буде здійснюватися після доопрацювання програмних засобів цього реєстру.

З метою полегшення та прискорення процесу заповнення відповідних документів в електронному вигляді Міністерством юстиції України було розроблено форми заяв у форматі Excel, які можна завантажити за посиланням: https://minjust.gov.ua/m/formi-zayav-u-sferi-derjavnoi-reestratsii-yuridichnih-osib-fizichnih-osib-pidpriemtsiv-ta-gromadskih-formuvan-6772 та у форматі PDF, які зручні як для заповнення в електронному вигляді та подальшого їх роздрукування, так і для роздрукування та подальшого їх заповнення від руки: https://minjust.gov.ua/m/formi-zayav-u-sferi-derjavnoi-reestratsii-yuridichnih-osib-fizichnih-osib-pidpriemtsiv-ta-gromadskih-formuvan-6771

Додаткову інформацію можливо отримати за телефонами 057 752 49 73, +380954190968 або за допомогою онлайн чату для громадських формувань за посиланням: https://kharkivobljust.gov.ua/online-chat-gf/.

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м.Харків)


 ПРО ІНДЕКСАЦІЮ НОРМАТИВНОЇ ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬ ЗА 2019 РІК

 

          За інформацією Міськрайонного управління у Лозівському районі та м. Лозовій Головного управління Держгеокадастру у Харківській області, відповідно до листа Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру від 03.01.2020 року № 6-28-0.22-38/2-20 на виконання статті 289 Податкового кодексу України, відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідного положення» Податкового кодексу України індекс споживчих цін за 2017-2023 роки, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із зазначенням 100 відсотків.

           Значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за 2018 рік становить 1,0.

 

 

                                                                            Центр надання адміністративних послуг

                                                                              Лозівської міської ради


Моніторинг якості обслуговування у Центрі надання адміністративних послуг Лозівської міської ради

З метою покращення взаємодії влади та громади, поліпшення якості обслуговування, визначення рівня задоволеності мешканців громади послугами, які надаються Центром надання адміністративних послуг в м. Лозова запроваджено моніторинг якості надання адміністративних послуг. Відтепер кожен зможе оцінити рівень якості надання адміністративних послуг перейшовши за посиланням      https://docs.google.com/forms/d/1yLJZEtvQ1bcEpzbr_Hcs0iAOKSrWSpWqVs0AYg68Rxg/viewform?edit_requested=true

Будемо вдячні за відповіді, Ваша думка для нас дуже важлива!


29.07.2019

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

В серпні місяці мешканці Лозівської міської об’єднаної територіальної громади зможуть отримати адміністративні послуги (з питань реєстрації місця проживання, вклейки фото до паспорта громадянина України, державної реєстрації прав на нерухоме майно, видача відомостей з Державного земельного кадастру та інші місцеві послуги згідно переліку адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 13.12.2018 року № 908) в старостинських округах за наступним графіком:

Дата

Час

Найменування старостинського округу

Місце прийому громадян

06.08.

13.08.

20.08.

27.08.

з 9:00 год.

до 13:00 год.

Панютинський с.о.,

Катеринівський с.о.,

Чернігівський с.о.

смт Панютине,

вул. Заводська, буд.11

08.08.

22.08.

з 9:00 год.

до 11:00 год.

Смирнівський с.о.

с.Смирнівка,

вул. Миру, буд.10

08.08.

22.08.

з 11:00 год.

до 13:00 год.

Садівський с.о.,

Тихопільський с.о.,

Шатівський с.о.,

Кінненський с.о.

с.Садове,

вул. Центральна,буд.83

16.08.

з 9:00 год. до13:00 год.

Царедарівський с.о.

с.Царедарівка,

вул.Центральна, буд.1а

29.08.

з 9:00 год.

до 12:00 год.

         с.Водолага,

вул.Садова, буд.1

       При цьому повідомляємо, що всі мешканці громади можуть отримувати послуги в зручний для вас спосіб, як в старостинських округах так і в Центрі надання адміністративних послуг за адресою: м.Лозова, вул.Михайла Грушевського, буд.2.   За консультаціями звертатись: тел. 2-58-21;   2-70-34;

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;   Скайп: cnap_lmr.

Центр надання адміністративних послуг

Лозівської міської ради


29.07.2019

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

В рамках реалізації Стратегічних напрямів та регіональної Програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області на 2018-2019 роки Харківським національним університетом внутрішніх справ розроблено інформаційну листівку  «Харківщина-територія безпеки: комунікація громадян з поліцією» з метою інформування мешканців громади стосовно контактування громадян з поліцією.

3903 1


29.07.209     

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ! 

Державним агентством з питань електронного урядування України з метою проведення дослідження рівня задоволеності користувачів якістю та своєчасністю надання послуг запроваджено проведення он-лай опитування «ЩО НЕ ТАК З ДЕРЖПОСЛУГАМИ? ВАШІ ВІДПОВІДІ МОЖУТЬ ЗМІНИТИ ВСЕ!» Взять участь в опитування можуть усі відвідувачі держустанов за посиланням https://www.e.gov.ua/ua/e-ukraine.


29.05.2019р.

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

В червні місяці мешканці Лозівської міської об’єднаної територіальної громади зможуть отримати адміністративні послуги (з питань реєстрації місця проживання, вклейки фото до паспорта громадянина України, державної реєстрації прав на нерухоме майно, видача відомостей з Державного земельного кадастру та інші місцеві послуги згідно переліку адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 13.12.2018 року № 908) в старостинських округах за наступним графіком:

Дата

Час

Найменування старостинського округу

Місце прийому громадян

12.06.

з 9:00 год.

до 13:00 год.

Бунаківський с.о.,

Павлівський

Другий с.о.

с.Бунакове,

вул.Ковальова, буд.51

04.06.

11.06.

18.06.

25.06.

з 9:00 год.

до 13:00 год.

Панютинський с.о.,

Катеринівський с.о.,

Чернігівський с.о.

смт Панютине,

вул. Заводська, буд.11

06.06.

20.06.

з 9:00 год. до13:00 год.

Перемозький с.о.

с.Герсеванівка, вул.Заводська, буд.2

27.06.

з 9:00 год.

до 12:00 год.

Садівський с.о.,

Тихопільський с.о.,

Шатівський с.о.,

Кінненський с.о.

с.Садове,

вул. Центральна,буд.83

05.06.

19.06.

з 9:00 год. до13:00 год.

Смирнівський с.о.

с.Смирнівка,

вул. Миру, буд.10

13.06.

з 9:00 год. до13:00 год.

Царедарівський с.о.

с.Царедарівка,

вул.Центральна, буд.1а

26.06.

з 9:00 год.

до 12:00 год.

         с.Водолага,

вул.Садова, буд.1

       При цьому повідомляємо, що всі мешканці громади можуть отримувати послуги в зручний для вас спосіб, як в старостинських округах так і в Центрі надання адміністративних послуг за адресою: м.Лозова, вул.Михайла Грушевського, буд.2.   За консультаціями звертатись: тел. 2-58-21;   2-70-34;

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;   Скайп: cnap_lmr.

Центр надання адміністративних послуг

Лозівської міської ради


24.04.2019р.

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

В травні місяці мешканці Лозівської міської об’єднаної територіальної громади зможуть отримати адміністративні послуги (з питань реєстрації місця проживання, вклейки фото до паспорта громадянина України, державної реєстрації прав на нерухоме майно, видача відомостей з Державного земельного кадастру та інші місцеві послуги згідно переліку адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 13.12.2018 року № 908) в старостинських округах за наступним графіком:

Дата

Час

Найменування старостинського округу

Місце прийому громадян

15.05.

з 9:00 год.

до 13:00 год.

Бунаківський с.о.,

Павлівський

Другий с.о.

с.Бунакове,

вул.Ковальова, буд.51

07.05.

14.05.

21.05.

28.05.

з 9:00 год.

до 13:00 год.

Панютинський с.о.,

Катеринівський с.о.,

Чернігівський с.о.

смт Панютине,

вул. Заводська, буд.11

16.05. 29.05.

з 9:00 год. до13:00 год.

Перемозький с.о.

с.Герсеванівка, вул.Заводська, буд.2

30.05

з 9:00 год.

до 12:00 год.

Садівський с.о.,

Тихопільський с.о.,

Шатівський с.о.,

Кіненський с.о.

с.Садове,

вул. Центральна,буд.83

08.05.

22.05.

з 9:00 год. до13:00 год.

Смирнівський с.о.

с.Смирнівка,

вул. Миру, буд.10

02.05.

23.05.

з 9:00 год. до13:00 год.

з 9:00 год.

до 12:00 год.

Царедарівський с.о.

с.Царедарівка,

вул.Центральна, буд.1а

с.Водолага,

вул.Садова, буд.1

При цьому повідомляємо, що всі мешканці громади можуть отримувати послуги в зручний для вас спосіб, як в старостинських округах так і в Центрі надання адміністративних послуг за адресою: м.Лозова, вул.Михайла Грушевського, буд.2.   За консультаціями звертатись: тел. 2-58-21;   2-70-34;

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;   Скайп: cnap_lmr.

Центр надання адміністративних послуг

Лозівської міської ради


12.04.2019р.

Лозівська ОТГ претендує на мобільний ЦНАП

CNAP 2Лозівська ОТГ може виграти мобільний офіс для надання адмінпослуг. Це спеціальне авто з комп’ютерним обладнанням, інтернетом та робочими місцями для адміністраторів і відвідувачів. Аби отримати такий офіс на колесах Лозівський ЦНАП подав заявку на участь у програмі “U-LEAD з Європою”.

 

 


10.04.2019р.

Лозова претендент на отримання мобільного ЦНАП

P1620743Завдяки участі Лозівського Центру надання адміністративних послуг міської ради у Програмі «U-LEAD з Європою», яка надає допомогу в покращенні якості адміністративних послуг у громадах, Лозову розглядають, як одного з претендентів на отримання мобільного ЦНАПУ. Він представляє собою спеціальне авто, повністю облаштоване місцями для двох адміністраторів та трьох відвідувачів, з можливістю надання найпопулярніших для жителів громади адмінпослуг. Мобільний ЦНАП забезпечить доступність до адмінпослуг кожного мешканця району.

9 квітня представники Програми «U-LEAD з Європою» відвідали Лозову, де зустрілися з мером Сергієм Зеленським, оглянули Лозівський Центр надання адміністративних послуг та презентували депутатам, в.о. старост старостинських округів, працівникам міськвиконкому роботу мобільного ЦНАПу.
Лозівський міський голова Сергій Зеленський наголосив, що місто готове до співпраці й зацікавлене у покращенні надання адміністративних послуг населенню. Також розповів, що міський ЦНАП планується перевести до нового приміщення, який буде обладнаний згідно останніх вимог. Його розмістять на площі 435 м2 у приміщенні колишньої районної бібліотеки. Окрім того, Лозова внесена в перелік міст, які претендують на отримання допомоги на створення Прозорого офісу, цей проект реалізують за підтримки Мінсоцполітики.
«Нас зацікавила Лозова, як одна з найбільших громад в Харківській області, - сказала Ольга Калініченко, регіональний координатор Програми «U-LEAD з Європою». - Сьогодні ми приїхали визначитися з фактичними потребами громади її спроможностями і зрозуміти наскільки для неї є пріоритетним покращення якості адміністративних послуг для населення. Ми бачимо, що керівництво міста розуміється і переймається проблемою покращення роботи ЦНАПУ, а це є головним пріоритетом для співпраці».
Начальник Центру надання адміністративних послуг Ольга Степанова розповіла, що віднедавна у Центрі започатковано роботу адміністратора у виїзному режимі з мобільним кейсом, який закупили за кошти міського бюджету. Але це не дає можливості охопити велику кількість населення. Тому Центр сподівається за підтримки міжнародної організації отримати мобільний ЦНАП.


08.04.2019р.

Ізюмчани переймали досвід створення ОТГ у Лозовій

P1620703Сьогодні, 8 квітня, делегація з міста Ізюму на чолі з мером Валерієм Марченком завітала до Лозової. Під час зустрічі, яка пройшла у Лозівському міськвиконкомі, міський голова Сергій Зеленський ділився зі своїм колегою досвідом створення найбільшої в Україні об’єднаної територіальної громади.

Мер Лозової розповів, що поза межами Лозівської міської ОТГ залишилися чотири громади, усі інші виявили бажання приєднатися. Також додав, що у районі існує багато проблем у галузях житлово-комунального господарства, освіти, культури, медицини, соціального обслуговування населення. Але разом зі своєю командою він відпрацьовує механізм роботи і вже є певні позитивні зрушення.
Ізюмський міський голова поділився, що згоду на приєднання надала поки що одна громада і вони роблять перші кроки на шляху до створення Ізюмської ОТГ. Планують приєднати до Ізюму ті сільські ради, які межують з містом. Сьогодні разом зі спеціалістами Ізюмської міської ради, головами сільських рад він приїхав до Лозової обговорити процедуру створення ОТГ, а також подальші дії під час передачі об’єктів і майна приєднаних громад та питання спільного бюджету.
Після зустрічі міський голова Сергій Зеленський провів для свого колеги з Ізюму оглядову екскурсію містом. Розповів про найбільш масштабні реалізовані проекти в житлово-комунальному господарстві Лозової, освітній та соціальній галузях. Очільники Лозової та Ізюму ділилися досвідом роботи у різних сферах життєдіяльності своїх міст та вирішенні проблемних питань.


26.03.2019р.

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

З метою максимального наближення адміністративних послуг органів виконавчої влади до мешканців населених пунктів Лозівської міської об’єднаної територіальної громади, Центр надання адміністративних послуг міської ради з лютого місяця 2019 року започаткував роботу в режимі виїзного адміністратора.

       Через адміністратора ЦНАП можна отримати послуги з питань реєстрації місця проживання, вклейки фото до паспорта громадянина України, державної реєстрації прав на нерухоме майно, видача відомостей з Державного земельного кадастру та інші місцеві послуги згідно переліку адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 13.12.2018 року № 908.

       В квітні місяці мешканці Лозівської міської ОТГ зможуть отримати адміністративні послуги в старостинських округах за наступним графіком:

Дата

Час

Найменування старостинського округу

Місце прийому громадян

02.04.

09.04.

16.04.

23.04.

з 9:00 год.

до 13:00 год.

Панютинський с.о.,

Катеринівський с.о.,

Чернігівський с.о.

смт Панютине,

вул. Заводська, буд.11

03.04. 24.04.

з 9:00 год. до13:00 год.

Перемозький с.о.

с.Герсеванівка, вул.Заводська, буд.2

04.04.

11.04.

з 9:00 год. до13:00 год.

Царедарівський с.о.

с.Царедарівка,

вул.Центральна, буд.1а

с.Водолага,

вул.Садова, буд.1

18.04.

з 9:00 год.

до 13:00 год.

Бунаківський с.о.,

Павлівський

Другий с.о.

с.Бунакове,

вул.Ковальова, буд.51

25.04.

з 9:00 год.

до 12:00 год.

Садівський с.о.,

Тихопільський с.о.,

Шатівський с.о.,

Кіненський с.о.

с.Садове,

вул. Центральна,буд.83

       При цьому повідомляємо, що всі мешканці громади можуть отримувати послуги в зручний для вас спосіб, як в старостинських округах так і в Центрі надання адміністративних послуг за адресою: м.Лозова, вул.Михайла Грушевського, буд.2.   За консультаціями звертатись: тел. 2-58-21;   2-70-34;

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;   Скайп: cnap_lmr.

Центр надання адміністративних послуг

Лозівської міської ради


04.03.2019р.

Лозівські адміністратори стали мобільними

Лозівський центр надання адмінпослуг обзавівся спеціальним кейсом. У ньому є все необхідне, щоб проводити виїзні прийоми. Тому мешканцям старостинських округів не обов'язково їхати до Лозової. Вони можуть дочекатися приїзду мобільного офісу.


14.01.2019р.

ПРО ІНДЕКСАЦІЮ НОРМАТИВНОЇ ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬ ЗА 2018 РІК

За інформацією міськрайонного управління у Лозівському районі та м.Лозовій Головного управління Держгеокадастру у Харківській області, відповідно до листа Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру від 04.01.2019 року № 22-28-0.22-125/2-19 на виконання статті 289 Податкового кодексу України, відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідного положення» Податкового кодексу України (в редакції Закону України від 23.11.2018 № 2628-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів») індекс споживчих цін за 2017-2023 роки, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із зазначенням 100 відсотків.

           Значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за 2018 рік становить 1,0.


19.04.2018р.

В ЦЕНТРІ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВСТАНОВЛЕНО POS-ТЕРМІНАЛИ

Terminal.jpg

         Для швидкої оплати адміністративного збору за платні послуги у Центрі надання адміністративних послуг міської ради встановлено зручний платіжний сервіс - POS-термінали, які дозволять відвідувачам ЦНАП проводити безготівкові розрахунки за допомогою платіжних карток.

         Відтепер відвідувачі зможуть здійснювати оплату адміністративної послуги банківською карткою безпосередньо під час подання документів у ЦНАПі.

         Оплата на місці – це зручність, економія часу всіх учасників процесу та оптимізація процедури надання послуг.

         Вартість послуги складається з комісії в розмірі 2% від суми платежу та 2грн.00коп. за платіж за послуги через POS-термінали – за рахунок платника.

ЦНАП Лозівської міської ради


25.04.2018р.

УВАГА, ДОМОВА КНИГА!

       Розпорядженням Лозівського міського голови від 23.04.2018 року №111 «Про скасування розпорядження міського голови від 13.06.2016 року № 208 «Про внесення відомостей про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання до будинкових книг» скасована вимога щодо проставлення штампів реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб в будинкових книгах за відсутністю правових підстав.

Домові книги з інформацією про стан зареєстрованих осіб до 23.04.2018 року рекомендуємо зберігати на випадок уточнення інформації.

Центр надання адміністративних послуг.


12.03.2018р.

P1310002

У Лозовій розширять і осучаснять Центр надання адміністративних послуг

Сьогодні, 12 березня, міський голова Сергій Зеленський зустрівся з представниками Міжнародної організації права розвитку (IDLO) в Україні та проекту USAID «Зміцнення громадської довіри». Під час зустрічі мер обговорив напрямки співпраці з розширення та осучаснення Центру надання адміністративних послуг у Лозовій.

У зустрічі взяли участь Серго Кавтарадзе – координатор Програми з питань дерегуляції та електронних закупівель Міжнародної організації прав розвитку (IDLO), Аліса Хенсон - регіональний менеджер проекту USAID «Зміцнення громадської довіри», Надія Кривицька - в.о. директора Департаменту підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА, перший заступник міського голови Олександр Жидков та керуючий справами виконкому Юрій Кушнір.
Аліса Хенсон, розповіла, що організація упродовж двох років здійснює підтримку розвитку ЦНАПів на сході України. За її сприяння відкрито ряд центрів в Луганській і Донецькій областях. Міжнародна організація розширяє межі співпраці і у минулому році за їх підтримки відбулося відкриття Регіонального ЦНАПу в Харкові. На сьогодні Лозова являється пріоритетним містом в Харківській області, де планується організувати сучасний Центр надання адміністративних послуг, зауважили представники організації під час зустрічі.
Також розповіли, що фінансування надходить від агентства США по міжнародному розвитку. В ЦНАПах надається допомога в забезпеченні сучасним технологічним оснащенням, проводяться тренінги адміністраторів та інше.
У ході зустрічі, міський голова Сергій Зеленський зауважив, що приміщення Центру надання адміністративних послуг у Лозовій не відповідає вимогам. «В наших планах перенести його в іншу будівлю, більш простору і комфортну для відвідувачів, збільшити кількість адміністраторів. А головне, за умови створення єдиної територіальної громади з центром у Лозовій, об’єднати ЦНАПи міста і району в одному місці, - сказав мер. - Є на прикметі приміщення площею близько 400-т квадратних метрів. Для облаштування Центру там, необхідні певні фінансові витрати».
У ході перемовин міська влада та представники Міжнародної організації намітили подальші напрямки співпраці.
Після зустрічі у мерії, міжнародні гості оглянули відділ «Центр надання адміністративних послуг» Лозівської міської ради, ознайомилися з його роботою та технічним оснащенням.


17.01.2018р.

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ ТА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧІВ!

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру інформує про коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2017 рік.

 1. Про індексацію нормативної грошової оцінки земель.

Центр надання

адміністративних послуг

Лозівської міської ради


15.01.2018р.

ІНФОРМАЦІЮ З ПИТАНЬ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕПЕР МОЖНА ТАКОЖ ОТРИМАТИ ЧЕРЕЗ ВІДДІЛ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ» ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

01З метою більш доступного, зручного та якісного обслуговування мешканців м.Лозова, смт.Панютине, с.Домаха з питань пенсійного забезпечення, на основі узгодженого рішення між виконавчим комітетом Лозівської міської ради та Лозівським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Харківської області, в Центрі надання адміністративних послуг Лозівської міської ради можна отримати довідкову інформацію щодо режиму роботи управління, порядку звернень на прийом, графіки прийому громадян керівниками фонду, переліку документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій та допомоги на поховання.

1. Поштова та електронна адреса, режим роботи Лозівського відділу обслуговування громадян  Лозівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області;

2. Графік особистого прийому громадян керівництвом Лозівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області та керівниками структурних підрозділів;

 1. 3. Графік особистого прийому громадян керівництвом головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області та керівниками структурних підрозділів;
 2. 4. Графік особистого прийому громадян керівництвом Пенсійного фонду України та керівниками структурних підрозділів;
 3. 5. Контактна інформація щодо Міністерства соціальної політики, Пенсійного фонду України, Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області;
 4. 6. Перелік документів, необхідних для призначення пенсії;
 5. 7. Недоотримана пенсія;
 6. 8. Допомога на поховання.

Центр надання адміністративних

послуг Лозівської міської ради


11.12.2017р.

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ТА ВИДАЧА ВІДОМОСТЕЙ З ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

З 11 грудня 2017 року адміністративні послуги Управління Держгеокадастру в Лозівському районі Харківської області, визначені розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 року № 523-р, будуть в повному обсязі надаватись через відділ «Центр надання адміністративних послуг» міської ради.

Центр надання

адміністративних послуг

Лозівської міської ради


11.12.2017р.

01

Адміністративні послуги сервісних центрів

ДОВІДКА ПРО ВІДСУТНІСТЬ СУДИМОСТІ ОНЛАЙН

         Довідка про несудимість потрібна для: оформлення на роботу, оформлення візи для виїзду за кордон, для участі у тендері, здійснення усиновлення, встановлення опіки, оформлення громадянства, оформлення або поновлення документів тощо.

         Надання довідки про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України, здійснюється територіальними сервісними центрами МВС та Департаментом інформаційних технологій МВС. З 22 вересня 2017 року довідка про відсутність судимості також надається онлайн на сайті Міністерство внутрішніх справ http://odk.mvs.gov.ua/.

Для замовлення довідки про несудимість ОНЛАЙН необхідно:

 • Зареєструватися через Електронний цифровий підпис або Bank ID
 • Заповнити електронну форму (вказати, в якому ТСЦ зручно забрати готову довідку)
 • Отримати повідомлення про готовність документу або перевірити статус готовності довідки онлайн
 • Забрати довідку у обраному сервісному центрі МВС пред’явивши документ, що посвідчує особу Представника.

У полі «Спосіб отримання довідки» обрати у якому вигляді бажано отримати довідку:

 • електронний варіант – довідка надійде на вказану у формі заповнення електронну адресу;
 • паперовий варіант – довідку можна забрати у бажаному сервісному центрі МВС.

Покрокова відеоінструкція з користування послугою:

Е-послуга створена в рамках швейцарсько-української програми EGAP у парнерстві з Державним агентством з питань електронного урядування України та Міністерством внутрішніх справ України.​

Центр надання

адміністративних послуг

Лозівської міської ради


22.11.2017 р.

       За інформацією Лозівського районного відділу Головного управління Державної міграційної служби України в Харківській області, який є суб’єктом надання адміністративних послуг в частині оформлення паспорта громадянина України, змінено графік роботи відділу:

ГРАФІК РОБОТИ

Лозівського районного відділу Головного управління

Державної міграційної служби України в Харківській області

День тижня

Робочі години

Прийом громадян

ПОНЕДІЛОК

вихідний день

вихідний день

ВІВТОРОК

9:00-18:00

 9:00-18:00

 СЕРЕДА

10:00-19:00

 10:00-19:00

 ЧЕТВЕР

 9:00-18:00

9:00-18:00

ПЯТНИЦЯ

10:00-19:00

10:00-19:00

СУБОТА

9:00-16:45

9:00-16:45

 НЕДІЛЯ

 Вихідний день

Обідня перерва

З 13:00 до 13:45

Центр надання адміністративних послуг

Лозівської міської ради


30.05.2017 р.

Мережа Центрів надання адміністративних послуг в Україні

Офісом реформування адміністративних послуг (EDGE) було проведено аналіз потреб громад, який базувався на даних опитування відповідних райдержадміністрацій та міських/селищних/сільських рад, якими утворено центри надання адміністративних послуг та були визначені пріоритети розвитку подальшої розбудови мережі центрів надання адміністративних послуг.

За результатами зазначеного опитування було сформовано відповідну карту потреб ЦНАПів, яку розміщено на ресурсі  http://map.cnap.in.ua/

 

Центр надання адміністративних послуг

Лозівської міської ради


22.05.2017 р.

Інформаційник довідник "Подорожуємо по безвізу: запитання-відповідь"

Bezviz 004Bezviz 05


 

22.05.2017 р.

Пам'ятка-інструкція для осіб, які бажають виїхати з України за правилами безвізового режиму

Bezviz 003

 


27.12.2016 р.

ОГОЛОШЕННЯ

        22 грудня 2016 року виконавчий комітет Лозівської міської ради затвердив в новій редакції Перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг».

       В даному Переліку внесено зміни щодо складу суб’єктів надання адміністративних послуг, розширено перелік адміністративних послуг виконавчих органів міської ради.

       З новою редакцією Переліку адміністративних послуг можна ознайомитися на сторінці Центру надання адміністративних послуг офіційного сайту міської ради  та у відділі «ЦНАП» за адресою: м.Лозова, вул.Михайла Грушевського,2.

 Центр надання адміністративних послуг Лозівської міської ради


07.11.2016 р.

karta ukrainy4 листопада в Центрі надання адміністративних послуг міської ради, за ініціативи Лозівського управління Державної казначейської служби України в Харківській області відбулася презентація унікальної карти України.

        Карта вишита казначеями з усіх територіальних органів Державної казначейської служби України та її центрального апарату на честь 25-ї річниці незалежності України у період з 08.08.2016 по 21.10.2016року.


04.11.2016 р.

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

1452505822 7735З 01 листопада 2016 року набрали чинності зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2015 року № 302 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України», затверджені постановою  КМУ від 26.10.2016 р.  №745.

З 01 листопада 2016 року запроваджено оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обмін паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм, зразок бланка якого затверджено постановою КМУ від 26.10.2016 року  № 745.

Прийняття документів для оформлення паспорта громадянина України, що не містить безконтактного електронного носія, з 1 листопада 2016 року –  припиняється;

У зв’язку відсутністю на даний час в Центрі надання адміністративних послуг Лозівської міської ради технічного забезпечення (обладнання) для організації надання послуг з видачі паспорта громадянина України (у тому числі замість пошкодженого, втраченого або викраденого), просимо з питань отримання зазначених послуг звертатись безпосередньо до Лозівського  районного відділу Головного управління Державної міграційної служби України в Харківській області за адресою: м.Лозова, вул.Ярослава Мудрого, 7 (контактний тел. 2-22-76).

Адміністративна послуга з вклеювання до паспорта громадянина України (в формі книжечки) фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45-річного віку – надається через Центр надання адміністративних послуг.

Паспорт громадянина України, що не містить безконтактного електронного носія, оформлений та виданий на підставі документів, поданих до 1 листопада 2016 року, є чинним протягом строку, на який його було видано.

Центр надання адміністративних послуг Лозівської міської ради


31.08.2016 р.

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКІ МАЮТЬ НАМІР ЗАРЕЄСТРУВАТИ ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ!

             В Центрі надання адміністративних послуг запроваджено адміністративні послуги з реєстрації громадських формувань, суб’єктами надання яких є Головне територіальне управління юстиції у Харківській області.

             Вимоги до оформлення та подачі документів на реєстрацію громадських формувань визначені Законом України «Про громадські об’єднання» та Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань»

             З питань реєстрації громадських формувань звертатися за адресою: м.Лозова, вул.Михайла Грушевського, 2 Центр надання адміністративних послуг Лозівської міської ради. Телефони для довідок: 2-58-21; 2-70-34. Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Центр надання адміністративних послуг Лозівської міської ради


12.05.2016 р.

РЕЄСТРАЦІЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ЗА НОВИМИ ПРАВИЛАМИ!

5c318007d20ff0eca17a809049c58b2705.04.2016 набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 року № 207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру».

             Реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання/перебування тепер здійснюється виконавчими органами сільських, селищних або міських рад на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, на яку поширюються повноваження відповідної сільської, селищної або міської ради.

Для здійснення повноважень з питань реєстрації місця проживання , Лозівською міською радою створено Відділ реєстрації місця проживання осіб та ведення реєстру територіальної громади.

На території міста Лозова, документи для здійснення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування подаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Лозівської міської ради з урахуванням вимог Закону України «Про адміністративні послуги» за адресою: м.Лозова, вул.Михайла Грушевського,2 (контактний телефон 2-58-21; 2-70-34).

Громадянам, які прийняли рішення зареєструвати нове місце проживання необхідно знати деякі тонкощі нових Правил реєстрації, а саме:

 • громадяни України, а також іноземець, чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані протягом 30 календарних днів після зняття з реєстрації місця проживання та прибуття до нового місця проживання зареєструвати своє місце проживання;
 • реєстрація місця проживання за заявою особи може бути здійснена одночасно із зняттям з попереднього місця проживання;
 • батьки   або інші  законні  представники зобов’язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження;
 • за бажанням батьків чи одного з них документи для реєстрації місця проживання новонародженої дитини можуть бути подані через органи державної реєстрації актів цивільного стану під час проведення державної реєстрації народження дитини;
 • у разі реєстрації місця проживання батьків за різними адресами місце проживання дитини, яка не досягла 14 років, реєструється разом з одним із батьків за письмовою згодою другого з батьків у присутності особи, яка приймає заяву, або на підставі засвідченої в установленому порядку письмової згоди другого з батьків (крім випадків, коли місце проживання дитини визначено відповідним рішенням суду або рішенням органу опіки та піклування);
 • якщо під час подачі документів буде встановлено, що особа звернулася для реєстрації нового місця проживання після спливу 30 календарних днів після зняття з реєстрації попереднього місця проживання – на неї буде складено адміністративний протокол за вчинення правопорушення, визначеного у статті 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення;
 • якщо іноземець або особа без громадянства подали для реєстрації / зняття з реєстрації місця проживання недійсний документ, до якого вносяться відомості про місце проживання/перебування, іноземця або особу без громадянства направляють до територіального підрозділу ДМС відповідно до території обслуговування для вжиття до них заходів адміністративного впливу або інших заходів, визначених законодавством України;
 • якщо після здійснення реєстрації місця проживання особи одночасно із зняттям з реєстрації попереднього місця проживання буде встановлено, що особа не повідомила про реєстрацію місця проживання разом з нею за попередньою адресою малолітніх дітей, обидві дії скасовуються на підставі письмового рішення органу реєстрації, про що письмово повідомляється особі;
 • у разі коли особа не може самостійно звернутися до органу реєстрації, реєстрація може бути здійснена за зверненням її законного представника або представника на підставі довіреності, посвідченої в установленому законом порядку.
 • особа може доручити в установленому законодавством порядку подати заяву про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання відповідній посадовій особі виконавців послуг з управління (утримання) багатоквартирного будинку (гуртожитку), об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, житлово-будівельного кооперативу, управителю багатоквартирного будинку за місцем її проживання;
 • особи, які не проживають за зареєстрованим місцем проживання більше одного місяця і які мають невиконані майнові зобов’язання, накладені в адміністративному порядку чи за судовим рішенням, або призиваються на строкову військову службу і не мають відстрочки, або беруть участь у судовому процесі в будь-якій якості, зобов’язані письмово повідомити відповідному органу реєстрації про своє місце перебування;
 • датою реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування осіб, які подали документи через Центр надання адміністративних послуг, є дата отримання органом реєстрації відповідних документів;
 • за реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання сплачується адміністративний збір:
 • - у разі звернення особи протягом встановленого Законом строку – у розмірі 0,0085 розміру мінімальної заробітної плати;

  - у разі звернення особи з порушенням встановленого Законом строку – у розмірі 0,0255 розміру мінімальної заробітної плати;

  - у разі реєстрації місця проживання одночасно із зняттям з попереднього місця проживання адміністративний збір стягується лише за одну адміністративну послугу та зараховується до місцевого бюджету за новим місцем проживання.

  Станом на 01.05.2016 року сума адміністративного збору за реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання становить – 12грн.32коп.

  У разі звернення особи з порушенням терміну – 36грн.97коп.

  Центр надання адміністративних послуг м.Лозова


 23.03.2016 року адміністратори відділу Центр надання адміністративних послуг» міської ради прийняли участь у практикумі із застосування законодавства на тему «Актуальні питання законодавчого регулювання діяльності органів місцевого самоврядування у сфері надання адміністративних послуг», який проводився Харківським регіональним відділенням Асоціації міст України.

9d1d8fb6290b5df8479b56ae1d8baa2a Захід відбувся в межах реалізації Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» ПУЛЬС, який реалізує Асоціація міст України за підтримки  Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

В рамках обміну кращими практиками  реалізованих ініціатив у сфері адміністративних послуг учасники практикуму відвідали Центр надання адміністративних послуг міста Харкова та його територіальний підрозділ в Шевченківському районі м.Харкова.


22.10.2015 р.

Урочисте відкриття центру надання адміністративних послуг міста Лозова

image33Це місце спілкування влади і громади Лозової, де мешканці міста можуть отримати різноманітні послуги органів виконавчої влади у зручний спосіб за одним принципом і в одному приміщенні.

Робота центру знаходиться під пильною увагою міського голови, адже основні принципи роботи центру: відкритість, прозорість, ввічливе ставлення до відвідувачів; організаційна єдність; контроль за додержанням термінів виконання послуг; зручний, впорядкований графік прийому громадян; комфортні умови очікування та заповнення документів; вільний доступ до інформації.

До слова запросили Лозівського міського голову С.Ф. Степанова, який зазначив, Центр надання адміністративних послуг – це європейський рівень спілкування влади та громади, відкриття центру є черговим кроком міської влади до забезпечення прозорості та доступності послуг до мешканців міста Лозова.

Начальник відділу адміністративних послуг Департаменту конкурентоспроможності регіону ХОДА Фунтова В.П. у своєму виступі повідомила, що Лозівський ЦНАП є одним з кращих в області, як функціонально, так і стосовно забезпечення площами та їх застосуванням.

А починалося все з прийняття рішення Лозівською міською радою Харківської області 12 липня 2013 року про створення Центру надання адміністративних послуг, який і розпочав свою роботу у штатному режимі з 1 жовтня 2013 року. За ці 2 роки за адміністративними послугами органів виконавчої влади до Центру звернулись – 9100 осіб. А лише за 9,5 місяців 2015 рокутаких послуг надано 6527.

За ініціативи міського голови С.Ф.Степанова на сьогоднішній день для громадян міста створені максимально зручні та сприятливі умови щодо отримання якісних послуг органів виконавчої  влади,  а також було прийняте рішення про додаткове виділення приміщень Центру та належне їх облаштування.

        Через центр надання адміністративних послуг Лозівської міської ради надаються 30 адміністративних послуг виконавчих органів міської ради, 46 адміністративних послуг виконавчих органів державної влади та документи дозвільного характеру.

         Центр надання адміністративних послуг зручно розташований в центральній частині міста поряд з Лозівською міською радою. Майже 70 тис. громадян міста Лозова – є споживачами адміністративних послуг центру надання адміністративних послуг.


15.09.2015 р.

CNAPШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ!

В кабінеті № 1 (ЦЕНТР  ІНФОРМУВАННЯ) здійснюється прийом громадян та суб’єктів господарювання представниками органів виконавчої влади.

Надаються кваліфіковані консультативні послуги спеціалістів  з питань одержання адміністративних послуг, визначених і затверджених  в установленому законом порядку.

ДО ВАШИХ ПОСЛУГ:

1. Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області з питань:

Отримання ордерів на видалення дерев, кущів, газонів і квітників у місті;  дозволу на проведення земляних робіт та дозволу на газифікацію будинків.

2. Управління економіки Лозівської міської ради:

Встановлення   режиму   роботи закладів торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг та розваг.

3. Відділ освіти Лозівської міської ради

Видача довідки щодо володіння державною мовою або її розуміння в обсязі достатньому для спілкування.

4. Юридичний відділ апарату виконкому Лозівської міської ради:

Встановлення статусу та видача посвідчення реабілітованого.

5. Відділ містобудування, архітектури та земельних відносин Лозівської міської ради:

з питань будівництва, архітектури та земельних відносин;

6.  Відділ з обліку житла та  управління комунальною власністю Лозівської міської  ради:

з питань приватизації житла; обміну житла; зміни наймача у договорі найму житла; постановці на облік осіб, які потребують поліпшення житлових умов; отримання дозволу на здійснення невід’ємних поліпшень об’єкта оренди.

7.  Управління у справах молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області:

порядок отримання путівок на оздоровлення дітей  пільгових категорій (дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки).

8. Управління Держгеокадастру в Лозівському районі Харківської області:

з питань державної реєстрації земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру, нормативно-грошової оцінки земельної ділянки та інших консультацій з земельних питань.


ГРАФІК

прийому громадян (надання консультацій) спеціалістами відділів та управлінь, органів виконавчої влади в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Лозівської міської ради

Найменування органу виконавчої влади

Дні та часи прийому

1.

Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області

щовівторка

з 9:00 до 12:00;

щоп’ятниці

з 13:00 до 16:00

2.

Управління у справах молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області

щопятниці

з 8:00 до 10:00

3.

Управління економіки Лозівської міської ради

щосереди

з 14:00 до 16:00

4.

Відділ освіти Лозівської міської ради

перша та третя середа місяця

з 8:00 до 10:00

5.

Юридичний відділ апарату виконкому Лозівської міської ради

щовівторка

з 15:00 до 17:00

щоп’ятниці

з 15:00 до 17:00

6.

Відділ містобудування, архітектури та земельних відносин Лозівської міської ради

щовівторка

з 8:00 до 12:00;

щочетверга

з 13:00 до 16:00

7.

Відділ з обліку житла та управління комунальною власністю Лозівської міської ради

щовівторка

з 8:30 до 12:00;

щочетверга

з 13:00 до 16:00

8.

Управління Держгеокадастру у Лозівському районі Харківської області

понеділок

з 9:00 до 13:00;

вівторок

13:00 до 17:00

середа

з 9:00 до 13:00;

четвер

з 9:00 до 13:00

п’ятниця

з 9:00 до 13:00;

(для уточнення обраної послуги дивитись затверджений Перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Лозівської міської ради Харківської області)

З ПОВАГОЮ, ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.


03.08.2015 р.

ПРО ВПРОВАДЖЕННЯ ОНЛАЙН-СЕРВІСІВ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ УКРАЇНИ

              030815З метою виконання пункту 8 частини 1 статті 4 Закону України «Про адміністративні послуги», яким передбачено реалізацію принципу державної політики у сфері адміністративних послуг – принципу раціональної мінімізації кількості документів та процедурних дій, що вимагаються для отримання адміністративних послуг, 16 липня 2015 року Харківською обласною державною адміністрацією, Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) та Державним агентством з питань  електронного урядування України на території Харківської області впроваджено надання громадянам та бізнесу нового онлайн-сервісу – надання послуги «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру» через «Публічну кадастрову карту», яка розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру   www.land.gov.ua.

         Отримати витяг з Державного земельного кадастру на власну земельну ділянку можна без початкового візиту до спеціаліста та без прив’язки до її місцезнаходження за процедурою онлайн-замовлення. В полі пошуку Публічної кадастрової карти необхідно ввести номер земельної ділянки, після чого за гіперпосиланням «Замовити витяг» ввести запитувані дані та натиснути кнопку «Сформувати запит».

        У систему  інтегрована функція онлайн-оплати послуги через сервіс миттєвих платежів. Вартість послуги з надання витягу становить 53,0грн., що законодавчо закріплено в постанові Кабінету Міністрів України від 01.08.2011 року № 835 «Деякі питання надання Державною службою з питань геодезії, картографії та кадастру та її територіальними органами адміністративних послуг» Банківська комісія при цьому не стягується.

        Підтвердження про сформовану заявку і повідомлення про готовність документа користувач отримує на свою електронну адресу. Отримати сформований витяг можна за бажанням в найближчому до заявника (вказаному у замовленні) центрі надання адміністративних послуг по всій Україні. Єдиний документ, який при цьому знадобиться, - це посвідчення особи.

Центр надання адміністративнх послуг

Лозівської міської ради


10.06.2015 р.01

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

з 05.05.2015 набрала чинності постанова КМУ від 20.05.2015 № 311 «Про внесення змін до Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки».

zakon2.rada.gov.ua/laws/show/311-2015-%D0%BF

Зазначеною постановою змінено форму декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки та скорочено термін її реєстрації з 10 до 5 робочих днів.

Центр надання адміністративних послуг

Лозівської міської ради

 

ОПРИЛЮДНЕНО ПРОЕКТ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ПЕРЕЛІК АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ТА ПЛАТУ (АДМІНІСТРАТИВНИЙ ЗБІР) ЗА ЇХ НАДАННЯ»

Проект Закону України “Про перелік адміністративних послуг та плату (адміністративний збір) за їх надання” розроблено на виконання Закону України “Про адміністративні послуги”, яким встановлено, що перелік адміністративних послуг визначається законом. Актуальність проекту Закону полягає в необхідності унормування питання щодо законодавчого визначення переліку адміністративних послуг, які надаються державними органами та органами місцевого самоврядування, та розмірів плати за їх надання. Проектом Закону пропонується:- Затвердити перелік адміністративних послуг;- Визначити розміри плати за надання адміністративних послуг;- Установити заборону щодо вимагання від суб’єктів господарювання одержання адміністративних послуг, не передбачених законами;- Включити до переліку адміністративних послуг документи дозвільного характеру;- Визнати таким, що втратив чинність, Закон України «Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності»;- Внести зміни до Законів України «Про адміністративні послуги» та «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» Реалізація проекту Закону надасть можливість забезпечити законність, юридичну визначеність та прозорість у системі адміністративних послуг, а також інформування громадськості щодо адміністративних послуг, які надаються державними органами та органами місцевого самоврядування. Електронну версію проекту Закону, пояснювальної записки, аналізу регуляторного впливу розміщено на сайті Мінекономрозвитку (www.me.gov.ua) у розділі “Обговорення проектів документів”

Центр надання адміністративних послуг

Лозівської міської ради

 

ЗАТВЕРДЖЕНО ПОРЯДОК БЕЗОПЛАТНОГО ОФОРМЛЕННЯ ПРАВ ВЛАСНОСТІ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ГРОМАДЯН, ЗБУДОВАНЕ ДО 2011 РОКУ 

26 травня 2015 року вступив в дію Наказ Мінрегіону № 79 «Про затвердження Порядку прийняття в експлуатацію і проведення технічного обстеження індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, громадських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення I та II категорій складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт». Порядок передбачає можливість введення в експлуатацію індивідуальних житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, збудованих у період з 1992 до 2011рік, а також нескладних громадських будинків та будівель сільськогосподарського призначення (I і II категорій складності). Приймати в експлуатацію такі об’єкти будуть органи державного архітектурно-будівельного контролю до 31 грудня 2015 року безоплатно. 

Джерело сайт Мінрегіонбуд

Центр надання адміністративних послуг

Лозівської міської ради


02.06.2015 р.

Увага!

В Центрі надання адміністративних послуг

міської ради запроваджено скайп-зв'язок.

Uvaga

В Центрі надання адміністративних послуг міської ради запроваджено скайп-зв'язок. З питань надання адміністративних послуг органів виконавчої влади, які затверджені та надаються через Центр надання адміністративних послуг можна звертатись через програмний сервіс Skype cnap_lmr щовівторка  та щоп’ятниці з 10:00 до 12:00 години.

Центр надання адміністративних

послуг Лозівської міської ради


18.05.2015 р.

ПРО ЗМІНИ У ЗАКОНОДАВСТВІ З ПИТАНЬ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

3 Верховною Радою України прийнято Закон  України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України   щодо спрощення  умов  ведення бізнесу (дерегуляція) від 12.02.2015 року № 191-VIII,  який набрав чинності 5 квітня 2015 року.

Окремі пункти цього закону щодо внесення змін до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та внесення змін до Закону України «Про адміністративні послуги» набирають чинності через шість місяців з дня опублікування – 04.10.2015 року.

Згідно з положеннями закону спрощується процедура відкриття і ведення господарської діяльності, скорочуються дозвільні і погоджувальні процедури. Законом розширено коло суб’єктів, яким надано повноваження з прийому та видачі документів у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та реєстрації бізнесу. Відтепер на законодавчому рівні закріплена можливість здійснення цих повноважень посадовими особами органів місцевого самоврядування, адміністраторами центрів надання адміністративних послуг, нотаріусами.

Центр надання адміністративних послуг

Лозівської міської ради 


18.05.2015 р. 

Міністерством юстиції запроваджено електронний он-лайн сервіс

                  2 З метою покращення умов отримання адміністративних послуг для громадян і бізнесу Міністерством юстиції запроваджено електронний он-лайн сервіс для реєстрації бізнесу, а також отримання витягів, виписок і довідок на сайті Міністерства юстиції України (Реєстраційний портал). Отримати необхідні документи можно за пошуковими критеріями та  без електронного цифрового підпису.

Центр надання адміністративних послуг

Лозівської міської ради


18.05.2015 р.

ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ РОБОТИ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ МІСЬКОЇ РАДИ

1

З метою належного виконання Закону України «Про адміністративні послуги», розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2015 року №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» та Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція) від 12.02.2015 року №191-VIII та своєчасного запровадження Центром надання адміністративних послуг міської ради послуг Міністерства юстиції у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно з 12 травня  по 12 червня 2015 року проводяться навчальні заходи для адміністраторів Центру на базі Реєстраційної служби Лозівського міськрайонного управління юстиції Харківської області згідно затвердженого графіку.

Начальник відділу

«Центр надання адміністративних послуг»

міської  ради                                                                                     О.В.Степанова


01.04.2015 р.

Інформуємо про внесення змін до переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Лозівської міської ради

 23 березня 2015 року рішенням виконавчого комітету Лозівської міської ради №181 затверджено у новій редакції перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» міської ради.

З переліку адміністративних послуг, затвердженого рішенням міської ради 17.09.2014 року №1233 вилучено послуги Управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради:

- Видача посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім`ї;

- Поновлення посвідчення батьків та дитини з багатодітної сім`ї;

- Подовження строку дії посвідчення батьків та дитини з багатодітної сім`ї у зв`язку з народженням дитини;

- Продовження строку дії посвідчення батьків та дитини з багатодітної сім`ї у зв`язку з навчанням дитини з даної сім`ї за денною формою навчання,

а також послуги Служби у справах дітей Лозівської міської ради:

- Надання дозволу на вчинення правочину стосовно майна, право власності на яке або користування яким має дитина;

- Встановлення способів участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею того з батьків, хто мешкає окремо від неї;

- Надання дозволу на зміну прізвища дитини.

           Для отримання вищезазначених послуг тепер необхідно звертатись безпосередньо до суб’єктів надання адміністративних послуг.

          Перелік адміністративних послуг доповнено послугами відділу з обліку житла та управління комунальною власністю міської ради; відділу містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради; управління економіки міської ради та  управління житлово-комунального господарства та будівництва міської ради.

         З більш детальною інформацією щодо переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Лозівської міської ради можна ознайомитись в розділі «Центр надання адміністративних послуг» офіційного сайту Лозівської міської ради та безпосередньо в Центрі надання адміністративних послуг за адресою: м.Лозова, вул. Комінтерну, 2.


 

 

 

Сплачуємо податки = рухаємо економіку = наближаємо перемогу. Зрозумілішим за цю формулу є лише держсервіс після нашої добірки на Гіді.

Вона вже тут, до речі.
Для оподаткування фізичних осіб:

▪ реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП)/раніше індивідуальний податковий номер (ІПН) 

▪ внесення до паспорта відмітки про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта

Для оподаткування сфери послуг:

 реєстрація реєстратора розрахункових операцій 

 реєстрація розрахункових книжок

Для отримання довідок:

▪ довідка про доходи 

▪ довідка про сплату податкових зобов’язань платником податку — резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, та про відсутність податкових зобов’язань
▪ довідка про відсутність заборгованості з платежів

Для резидентів України:

▪ підтвердження статусу податкового резидента України

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ