Важливе повідомлення

Бегущая строка

Шановні відвідувачі сайту! Інформуємо Вас, що сайт Лозівської міської ради перейшов на нову платформу за адресою: https://lozovagromada.gov.ua/

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Протокол № 01 від 10 січня 2023  року

1

Про безоплатну передачу майна з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області на баланс комунальному підприємству "Теплоенерго" Лозівської міської ради Харківської області. (засувки, втулки, фланець, від, труби; перетворювач, станція керування н/а, насос)

2

Про безоплатну передачу майна з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області на баланс комунальному підприємству «Тепловодосервіс» Лозівської міської ради Харківської області. (ПММ, частотний перетворювач, насос глибинний)

3

Про безоплатну передачу майна з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області на баланс комунальному підприємству «Теплоенерго» Лозівської міської ради Харківської області. (ПММ, сирена, генератор, акумулятори, автошини)

4

Про безоплатну передачу майна з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області на баланс Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області. (блок управління сиреною)

5

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 19 квітня 2022 року № 252 «Про виділення коштів з резервного фонду бюджету Лозівської міської територіальної громади». (руберойд, плівка, брус, профілі)

6

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27 вересня 2022 року № 608 «Про виділення коштів з резервного фонду бюджету Лозівської міської територіальної громади». (плівка п/е)

7 Про безоплатну передачу будівельних матеріалів з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради на баланс КП «Житлова управляюча компанія» міської ради

8

Про визначення видів оплачуваних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт та переліку об’єктів для виконання особами адміністративного стягнення на 2023 рік

9

Про визначення переліку об’єктів та видів безоплатних суспільно корисних робіт для відбування покарання та адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт на 2023 рік

10

Про надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на передачу деревини видалених дерев (пункт Незламності – площа машинобудівників – намет)

11

Про надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на передачу деревини видалених дерев (вул.Дикого,6 – приміщення терцентру)

14 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 26.07.2022 № 461 «Про затвердження структури Управління культури Лозівської міської ради Харківської області, його підвідомчих закладів та структурних підрозділів у новій редакції».
15 Про затвердження   структури виконавчого комітету     Лозівської   міської    ради Харківської області.
16 Про    визначення    уповноважених   з   питань складання    актів    обстеження  матеріально–побутових умов домогосподарства/фактичного місця   проживання  особи  та   видачі  Довідок про    наявність   у     житловому     приміщенні пічного   опалення   та/або  кухонного вогнища на твердому паливі.
17 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м.Лозова, мікрорайон 1, буд. 13, кв.5, житлове приміщення № 9.
18 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м.Лозова, вул.Благовіщенська, буд. 15, кв. 50.
19 Про умови оплати праці керівників і працівників установ соціального захисту населення, які входять до структури управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області.
20 Про надання матеріальної допомоги за зверненнями громадян.
21 Про надання грошової допомоги на поховання.
22 Про відзначення з нагоди дня народження ПШЕНИЧНОЇ Ніни Олександрівни.
Протокол № 02 від 12 січня 2023  року
25 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.01.2023 № 15  «Про затвердження   структури виконавчого комітету Лозівської   міської    ради Харківської області»
26 Про безоплатну передачу майна з балансу Комунального некомерційного підприємства «Лозівське територіальне медичне об’єднання» Лозівської міської ради Харківської області на баланс комунальному підприємству «Теплоенерго» Лозівської міської ради Харківської області (окреме індивідуально  визначене майно)
Протокол № 03 від 24 січня 2023  року
27 Про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області  у 2022 році.
28 Про затвердження структури фінансового управління Лозівської міської ради Харківської області
29 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 20.12.2022 № 901 «Про умови оплати праці працівників апарату міської ради та її виконавчих органів»
30 Про затвердження акта приймання-передачі майна з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області на баланс Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області (блок управління сиреною).
31 Про затвердження акта приймання-передачі майна з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області на баланс комунальному підприємству «Тепловодосервіс» Лозівської міської ради Харківської області (ПММ, частотний перетворювач, насос глибинний).
32 Про затвердження акта приймання-передачі майна з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області на баланс комунальному підприємству «Теплоенерго» Лозівської міської ради Харківської області. (для ДП «Лозоваводосервіс»).
33 Про затвердження акта приймання-передачі майна з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області на баланс комунальному підприємству «Теплоенерго» Лозівської міської ради Харківської області (ПММ, сирена, генератор, акумулятори, автошини).
34 Про затвердження акта приймання-передачі будівельних матеріалів з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області на баланс КП «ЖУК» (OSB плита, рейка)
35 Про затвердження акта приймання-передачі безоплатної благодійної допомоги на баланс Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області (цегли).
36 Про затвердження акта приймання-передачі будівельних матеріалів на баланс Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області (профнастил, OSB плита).
37 Про затвердження акта приймання-передачі майна з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області на баланс комунальному підприємству «Тепловодосервіс» Лозівської міської ради Харківської області (адміністративний будинок, господарське приміщення).
38 Про затвердження актів приймання-передачі будівельних матеріалів (віконні блоки з профілю WDS) з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області у власність фізичним особам.
39 Про безоплатну передачу майна з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області на баланс Управлінню культури Лозівської міської ради Харківської області (блок управління сиреною).
40 Про безоплатну передачу паливо-мастильних матеріалів в межах міської комунальної власності.
41 Про надання дозволу на розробку проєктно-кошторисної документації та проведення капітального ремонту КНП «Лозівське ТМО». (дитячі офтальмологічні кабінети)
42 Про  затвердження  протоколу  засідання комісії з житлових питань від 17.01.2023 № 1.
43 Про затвердження комісії з житлових питань у новому складі
44 Про заміну наймача в договорі найму житлового  приміщення за  адресою: Харківська  область, м. Лозова, мікрорайон  1, буд.  19, кв.  55.
45 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 38, кв. 36.
46 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 41-А, кв. 20.
47 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 13.05.2021 № 421 «Про затвердження структури управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області»
48 Про  виконання  заходів до Програми соціальної підтримки Захисників та Захисниць України, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на 2021-2023 роки в Лозівській міській територіальній громаді за 2022 рік
49 Про виконання заходів до Програми соціального захисту населення Лозівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки за 2022 рік.
50 Про надання матеріальної допомоги окремим категоріям громадян, які мають право на пільги, для оплати послуг зв’язку.
51 Про надання матеріальної допомоги воїнам-інтернаціоналістам та членам сімей військовослужбовців,  загиблих в Афганістані.
52 Про надання матеріальної допомоги на поховання громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
53 Про надання матеріальної допомоги за зверненнями громадян.
54 Про надання грошової допомоги на поховання.
55 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 18.01.2019 № 35 «Про структуру телерадіокомпанії «Лозова» (зі змінами).
56 Про затвердження Плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області з навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів цивільного захисту, на 2023 рік.
57 Про безоплатну передачу матеріальних цінностей з балансу виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області на баланс Управління житлово-комунального господарства та будівництва та створення комісії з приймання-передачі матеріальних цінностей.
58 Про безоплатну передачу матеріальних цінностей з балансу виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області на баланс ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» та створення комісії з приймання-передачі матеріальних цінностей.
59 Про безоплатну передачу матеріальних цінностей з балансу виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області на баланс КП «Тепловодосервіс» та створення комісії з приймання-передачі матеріальних цінностей
60 Про безоплатну передачу матеріальних цінностей з балансу виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області на баланс КП «Теплоенерго» та створення комісії з приймання-передачі матеріальних цінностей
61 Про безоплатну передачу матеріальних цінностей з балансу виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області на баланс КП «Еко-Сан» та створення комісії з приймання-передачі матеріальних цінностей
62 Про безоплатну передачу матеріальних цінностей з балансу виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області на баланс Управління освіти, молоді та спорту та створення комісії з приймання-передачі матеріальних цінностей
63 Про безоплатну передачу матеріальних цінностей з балансу виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області на баланс КНП «Лозівське територіальне медичне об’єднання» та створення комісії з приймання-передачі матеріальних цінностей.
64 Про передачу матеріальних цінностей
65 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 12 січня 2021 року № 12 «Про затвердження Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Лозівської міської територіальної громади».
66 Про затвердження складу  узгоджувальної групи.
Протокол № 04 від 07 лютого 2023  року

99

Про підсумки виконання бюджету Лозівської міської   територіальної громади за 2022 рік
100 Про визначення Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської  міської ради  Харкіської області компетентним органом
101 Про затвердження актів приймання-передачі будівельних матеріалів (віконні блоки з профілю WDS) з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області у власність юридичним та фізичним особам
102 Про безоплатну передачу майна з балансу дочірнього підприємства «Комунсервіс-2» комунального підприємства «Теплоенерго» Лозівської міської ради Харківської області на баланс Управлінню культури Лозівської міської ради Харківської області (генератор)
103 Про затвердження актів приймання-передачі паливо- мастильних матеріалів
104 Про затвердження акта приймання-передачі майна з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області на баланс Управлінню культури Лозівської міської ради Харківської області (блок управління сиреною)
105 Про підсумки виконання заходів з благоустрою Лозівської міської територіальної громади за 2022 рік та їх затвердження на 2023 рік.
106 Про заміну наймача в договорі найму житлового  приміщення № 2 за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 13, кв. 3
107 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 4, кв. 8, ж.п. № 5
108 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул.  Свободи, буд. 38, кв. 4, житлове приміщення № 7
109 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 3, буд. 33-А, кв. 45
110 Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Лозівське територіальне медичне об`єднання» Лозівської міської ради Харківської області за 2022 рік
111 Про затвердження акта приймання-передачі з балансу КНП “Лозівське ТМО” на баланс КП “Теплоенерго” майна -акумулятор (дизельна станція).
112 Про надання дозволу на розробку проєктно-кошторисної документації та проведення капітального ремонту КНП «Лозівське ТМО» (приміщення туалету).  
113 Про затвердження Акта приймання-передачі (УЖКГБ)
114 Про затвердження Акта приймання-передачі (ДП «Лозоваводосервіс»)
115 Про затвердження Акта приймання-передачі (КП «Тепловодосервіс»)
116 Про затвердження Акта приймання-передачі (КП «Теплоенерго»)
117 Про затвердження Акта приймання-передачі (КП «Еко-Сан»)
118 Про затвердження Акта приймання-передачі (УОМС)
119 Про затвердження Акта приймання-передачі  (КНП «ТМО»)
120 Про затвердження Акта приймання-передачі  (ДСНС)
121 Про внесення змін до  рішення виконавчого комітету міської ради від 13.12.2022 № 870 «Про створення Штабу з гуманітарної допомоги Лозівської міської територіальної громади»
122 Про внесення змін до  рішення виконавчого комітету міської ради від 12.01.2021 № 1 «Про затвердження Положення про Раду з вирішення питань надання адресної допомоги населенню Лозівської міської  територіальної громади  та її складу»
123 Про скасування рішення виконавчого комітету міської ради від 22.01.2016 № 28 «Про утворення робочої групи з питань визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»
124 Про організацію поховання окремих категорій громадян на території Лозівської міської територіальної громади у 2023 році
125 Про відзначення з нагоди ювілею КРИКУН Марини Василівни
126 Про відзначення з нагоди ювілею ДОЛГОПОЛОВОЇ Олени Анатоліївни
Протокол № 05 від 22 лютого 2023  року
136 Про надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на передачу деревини видалених дерев.
137 Про надання дозволу ФОП Гаращук Л.О. на розміщення зовнішньої реклами.
138 Про затвердження акта приймання-передачі майна з балансу  ДП «Комунсервіс-1» КП «Тепловодосервіс» на баланс КП «Тепловодосервіс» міської ради.
139 Про затвердження акта приймання-передачі майна (генераторів) з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на баланс КП «Тепловодосервіс» міської ради.КП «Тепловодосервіс» міської ради.
140 Про затвердження акта приймання-передачі майна в якості дарунку.
141 Про затвердження акта приймання-передачі майна (генератора) з балансу дочірнього підприємства «Комунсервіс-2» комунального підприємства «Теплоенерго» Лозівської міської ради Харківської області на баланс Управлінню культури Лозівської міської ради Харківської області
142 Про затвердження актів приймання-передачі безповоротної матеріальної (благодійної) допомоги на баланс КП «Тепловодосервіс», КП «Лозівська муніципальна аптека» та Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради (генераторів)
143 Про затвердження актів приймання-передачі генераторів з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на баланс  КП «Тепловодосервіс»,  КП «Теплоенерго»,  КП «Еко-Сан», ДП «Лозоваводосервіс»     КП «Теплоенерго».
144 Про затвердження акта приймання-передачі будівельних матеріалів (віконні блоки з профілю WDS) з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області у власність фізичній особі.
145 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.09.2022 № 619 «Про затвердження фінансового плану на 2023 рік комунального некомерційного підприємства«Лозівське територіальне медичне об`єднання» Лозівської міської ради Харківської області»
146 Про затвердження «Звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Лозівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Лозівської міської ради Харківської області за 2022 рік»
147 Про затвердження рішення, прийнятого керівником Харківської обласної  прокуратури,  про  надання службового житла за адресою: м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 41-А, кв. 37
148

Про затвердження протоколу засідання комісії з житлових питань від 13.02.2023 № 2.

149 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 13, кв. 5, житлове приміщення № 9
150 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1,буд. 19, кв. 55.буд. 19, кв. 55.
151 Про заміну наймача в договорі найму житлового приміщення за адресою: м. Лозова, вул. Благовіщенська, буд. 15, кв. 50.
152 Про затвердження актів списання гуманітарної допомоги.

153

Про затвердження списку осіб, домогосподарства яких будуть забезпечені паливними брикетами в період дії воєнного стану
154 Про розгляд звіту про результати діяльності спостережної комісії за 2022 рік.
155 Про надання матеріальної допомоги жінкам - учасницям бойових дій
156 Про надання матеріальної допомоги за зверненнями громадян
157 Про надання грошової допомоги на поховання.
158 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 22 листопада 2022 року № 797 «Про створення міської призовної комісії з організації та проведення медичного огляду призовників, які досягли 27-річного віку та направлення призовників для вступу до вищих військових навчальних закладів і організацію її діяльності під час дії воєнного стану»
159 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від  20 грудня 2022 року № 903 «Про створення та порядок роботи позаштатної постійно діючої військово - лікарської комісії Лозівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Харківської області на 2023 рік»
160 Про відзначення з нагоди 100 - річчя утворення Лозівського району.
161 Про відзначення з нагоди дня народження ЛУГОВОЇ Валентини Іванівни.
162 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від  26 лютого 2019 року № 197 «Про затвердження структури Лозівського міського центру соціальних служб  для сім'ї, дітей та молоді»
172 Про скасування рішення виконавчого комітету міської ради від 14.03.2022 №217 «Про затвердження Переліку будівель (приміщень) комунальної форми власності, у яких розміщенні тимчасово переміщені особи на безоплатній основі, у період воєнного стану, на території Лозівської міської територіальної громади».
196 Про затвердження списку осіб, домогосподарства яких будуть забезпечені паливними брикетами в період дії воєнного стану
Протокол № 06 від 07 березня 2023 року
197 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 20.12.2022 № 901 «Про умови оплати праці працівників апарату міської ради та її виконавчих органів» 
198 Про затвердження плану заходів на 2023 рік щодо наповнення бюджету Лозівської міської територіальної громади, економного і раціонального використання бюджетних коштів у процесі виконання бюджету.
199 Про надання Управлінню  освіти, молоді та спорту Лозівської  міської  ради Харківської області дозволу на списання основних засобів шляхом ліквідації. (комп’ютерна техніка)
200 Про надання Управлінню  освіти, молоді та спорту Лозівської  міської  ради Харківської області дозволу на списання основних засобів шляхом ліквідації.ібліотечний фонд)
201 Про надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку проєктно-кошторисної документації
202 Про затвердження тарифів на платні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Лозівське територіальне медичне об`єднання» Лозівської міської ради Харківської області
203 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 14, кв. 47.буд. 14, кв. 47.
204 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 3, буд. 20, кв. 17.буд. 20, кв. 17.
205 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 5,  кв. 5, житлове  приміщення  № 3.буд. 5,  кв. 5, житлове  приміщення  № 3.
206 Про затвердження актів приймання-передачі майна –відумерлої спадщини.відумерлої спадщини.
207 Про продовження строку дії паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону з реалізації продовольчих товарів за адресою: Харківська область, місто Лозова, вулиця Михайла Грушевського, 7-б.
208 Про затвердження площі будинку Клименко Т.Л. після проведеного перепланування за адресою: Харківська область, місто Лозова, смт. Панютине вулиця Літературна, будинок 62.
209 Про надання згоди Чернецю А.Я. на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону з реалізації продовольчих товарів за адресою: Харківська область, Лозівський район, с. Мальцівське, вул. Центральна.
210 Про організацію робочих місць для проведення громадських робіт у 2023 році та затвердження видів громадських робіт на 2023 рік
211 Про затвердження актів приймання-передачі товарно-матеріальних цінностей гуманітарної допомоги
212 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 24.11.2020 № 1123 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Лозівської міської ради Харківської області та через віддалені робочі місця адміністратора».
213 Про відзначення з нагоди  Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення
214 Про відзначення з нагоди ювілею ДЕНИСЕНКО Світлани Петрівни
215 Про відзначення з нагоди ювілею ВІДЛЕР Наталії В’ячеславівни
216 Про відзначення з нагоди ювілею ПІНЧУК Віти Віталіївни
222 Про затвердження вартості перевезення пільгових категорій населення на пільгових рейсах міських та приміських автобусних маршрутів загального користування м. Лозова та смт. Панютине в розрахунку на одного пільговика.
Протокол № 07 від 21 березня 2023 року
223 Про закінчення опалювального сезону.
224 Про надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на замовлення технічного звіту
225 Про надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку проєктно-кошторисної документації. (смт. Краснопавлівка)
226 Про відведення сектору для почесних поховань, поховань померлих (загиблих) військово-службовців (сектор військових поховань)
227 Про безоплатну передачу майна з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області на баланс комунальному підприємству «Теплоенерго» Лозівської міської ради Харківської  області (насосів)  
228 Про затвердження складу комісії з житлових питань.
229 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 13,  кв. 3, житлове  приміщення  № 2
230 Про заміну наймача в договорі найму житлового приміщення № 5 за адресою: Харківська область,  м.  Лозова, мікрорайон  9, буд.  4, кв.  11.
231 Про надання матеріальної допомоги Захисникам та Захисницям України та членам їх сімей.
232 Про надання матеріальної допомоги за зверненнями  громадян
233 Про надання матеріальної допомоги на поховання громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
234 Про надання грошової допомоги на поховання.
235 Про затвердження списку осіб, домогосподарства яких будуть забезпечені паливними брикетами в період дії воєнного стану. 
236 Про додаткове забезпечення Пунктів Незламності, які розташовані на території Лозівської міської територіальної громади, та КНП «Лозівське ТМО» питною водою.
237 Про надання  дозволу на розроблення проектно-кошторисної документації. (палац культури)
238 Про відзначення з нагоди ювілею створення виконавчого органу управління освітою міста Лозова та Лозівського району
239 Про відзначення з нагоди ювілею Лозівського центру професійної освіти Харківської області
240 Про відзначення ШЕВЕТОВСЬКОГО Валентина Валентиновича
Протокол № 08 від 11 квітня 2023 року
278 Про проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою на території населених пунктів у 2023  році
279 Про затвердження переліку автомобільних доріг, тротуарів та інших об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури комунальної власності Лозівської міської територіальної громади для поточного ремонту в 2023 році.
280 Про надання дозволу ФОП Фоміній О.О. на розміщення зовнішньої реклами.
281 Про затвердження актів приймання-передачі майна безповоротної матеріальної (благодійної) допомоги на баланс  КП «Теплоенерго», ДП «Лозоваводосервіс»
КП «Теплоенерго», КП «Тепловодосервіс» та Управлінню освіти, молоді та спорту
282 Про затвердження акта приймання-передачі майна в якості  міжнародної технічної допомоги
283 Про затвердження актів приймання-передачі товарно-матеріальних цінностей гуманітарної (благодійної) допомоги на баланс Управління житлово-комунального господарства та будівництва, КП «Теплоенерго», ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго», КП «Тепловодосервіс», КП «ЖУК», КП «Еко-Сан», КП «Зоря» 
284 Про затвердження акта приймання-передачі товарно-матеріальних цінностей на баланс КП «Тепловодосервіс» міської ради
285 Про затвердження акта приймання-передачі майна (насосів) з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області на баланс комунальному підприємству «Теплоенерго» Лозівської міської ради Харківської області (для ДП «Лозоваводосервіс»)
286 Про надання дозволу ФОП Гаращук Л.О. на розміщення зовнішньої реклами.
287 Про безоплатну передачу майна з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області на баланс комунальному підприємству «Тепловодосервіс» Лозівської міської ради Харківської області (система відеоспостереження)
288 Про затвердження актів приймання-передачі будівельних матеріалів з  балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області у власність фізичним особам
289 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 07.03.2023 року №201 «Про надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку проєктно-кошторисної документації» (смт. Краснопавлівка покрівля)
290 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 21.03.2023 року №225 «Про надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку проєктно-кошторисної документації». (смт. Краснопавлівка капітальний ремонт будинку)
291 Про визнання чотирьохповерхової нежитлової будівлі за адресою: Харківська область, м.Лозова, вул. Олеся Гончара, непридатною для подальшої експлуатації
292 Про затвердження рішення, прийнятого керівником Харківської   обласної прокуратури, про надання службового житла   за  адресою: м. Лозова, мікрорайон 4,буд. 41-А, кв. 38буд. 41-А, кв. 38
293 Про затвердження протоколу № 4 засідання комісії з житлових питань від 03.04.2023 
294 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м.Лозова, вул. Благовіщенська, буд. 15, кв. 50житло за адресою: Харківська область, м.Лозова, вул. Благовіщенська, буд. 15, кв. 50
295 Про заміну наймача в договорі найму житлового приміщення за  адресою:   м.Лозова, мікрорайон 2, буд. 16, кв. 55.
296 Про заміну наймача в договорі найму житлового приміщення за адресою: м.Лозова, вул. Михайла Грушевського, буд. 11, кв. 31
298 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 22.12.2020 № 1182 «Про затвердження Положення про роботу комітету із забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури та складу комітету»
299 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 13.07.2021 № 659 «Про затвердження Положення про комісію з питань формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та її складу»
300 Про затвердження Положення про роботу комісії щодо розгляду заяв про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення окремих пільгових категорій громадян, які потребують  поліпшення житлових умов, та її складу
301 Про надання матеріальної допомоги  Захисникам та Захисницям України, членам їх сімей та членам сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України
302 Про продовження строку дії паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону з реалізації продовольчих товарів за адресою: Харківська область, місто Лозова, вулиця Лозовського, 10-Г
303 Про продовження строку дії паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону з реалізації промислових та продовольчих товарів за адресою: Харківська область, місто Лозова, мікрорайон 1,  25-А
304 Про продовження строку дії паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – зблокованих торговельних павільйонів з реалізації промислових та продовольчих товарів за адресою: Харківська область, місто Лозова, проспект Перемоги, 7
305 Про продовження строку дії паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону з реалізації промислових та продовольчих товарів за адресою: Харківська область, місто Лозова, проспект Перемоги, 7-А
306 Про затвердження площі будинку Кузнецової К.І. після проведеного перепланування за адресою: Харківська область, місто Лозова, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 37
307 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 22.12.2020 № 1206 «Про затвердження структури Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області
308 Про схвалення Меморандуму про співпрацю щодо організації весняного дозвілля 2023 для дітей-громадян України.
309 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 20.12.2019 № 1263 «Про затвердження Регламенту виконавчих органів Лозівської міської ради Харківської області».
310 Про відзначення з нагоди Дня народження ПУГИ Олени Григорівни

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ