Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Протокол № 01 від 10 січня 2023  року

1

Про безоплатну передачу майна з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області на баланс комунальному підприємству "Теплоенерго" Лозівської міської ради Харківської області. (засувки, втулки, фланець, від, труби; перетворювач, станція керування н/а, насос)

2

Про безоплатну передачу майна з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області на баланс комунальному підприємству «Тепловодосервіс» Лозівської міської ради Харківської області. (ПММ, частотний перетворювач, насос глибинний)

3

Про безоплатну передачу майна з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області на баланс комунальному підприємству «Теплоенерго» Лозівської міської ради Харківської області. (ПММ, сирена, генератор, акумулятори, автошини)

4

Про безоплатну передачу майна з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області на баланс Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області. (блок управління сиреною)

5

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 19 квітня 2022 року № 252 «Про виділення коштів з резервного фонду бюджету Лозівської міської територіальної громади». (руберойд, плівка, брус, профілі)

6

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27 вересня 2022 року № 608 «Про виділення коштів з резервного фонду бюджету Лозівської міської територіальної громади». (плівка п/е)

7 Про безоплатну передачу будівельних матеріалів з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради на баланс КП «Житлова управляюча компанія» міської ради

8

Про визначення видів оплачуваних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт та переліку об’єктів для виконання особами адміністративного стягнення на 2023 рік

9

Про визначення переліку об’єктів та видів безоплатних суспільно корисних робіт для відбування покарання та адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт на 2023 рік

10

Про надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на передачу деревини видалених дерев (пункт Незламності – площа машинобудівників – намет)

11

Про надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на передачу деревини видалених дерев (вул.Дикого,6 – приміщення терцентру)

14 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 26.07.2022 № 461 «Про затвердження структури Управління культури Лозівської міської ради Харківської області, його підвідомчих закладів та структурних підрозділів у новій редакції».
15 Про затвердження   структури виконавчого комітету     Лозівської   міської    ради Харківської області.
16 Про    визначення    уповноважених   з   питань складання    актів    обстеження  матеріально–побутових умов домогосподарства/фактичного місця   проживання  особи  та   видачі  Довідок про    наявність   у     житловому     приміщенні пічного   опалення   та/або  кухонного вогнища на твердому паливі.
17 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м.Лозова, мікрорайон 1, буд. 13, кв.5, житлове приміщення № 9.
18 Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м.Лозова, вул.Благовіщенська, буд. 15, кв. 50.
19 Про умови оплати праці керівників і працівників установ соціального захисту населення, які входять до структури управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області.
20 Про надання матеріальної допомоги за зверненнями громадян.
21 Про надання грошової допомоги на поховання.
22 Про відзначення з нагоди дня народження ПШЕНИЧНОЇ Ніни Олександрівни.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ