Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

2021

 

Проєкти рішень виконавчого комітету 

26 жовтня 2021 року

Про затвердження акта приймання – передачі майна з балансу Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лозівської міської ради на баланс комунального некомерційного підприємства «Лозівське територіальне медичне об’єднання» Лозівської міської ради Харківської області.

Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації та проведення капітального ремонту  КНП «Лозівське ТМО».
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.09.2021 року № 944 "Про встановлення тарифів на послугу з постачання теплової енергії та на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для КП "Теплоенерго".
Про відзначення з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Про відзначення з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери.
Про відзначення з нагоди ювілею БОЙКО Наталії Макарівни
Про відзначення з нагоди ювілею ДОЛГОПОЛОВА Віктора Тарасовича.
Про відзначення з нагоди ювілею КУРІНЕНКО Марії Миколаївни.
Про відзначення з нагоди  дня народження ЛАВРЕНКО Тамари Анатоліївни.
Про відзначення з нагоди ювілею ПУГИ Олега Михайловича.
Про виділення коштів для придбання ритуального вінка.
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 22 грудня 2020 року № 1179 «Про затвердження списку голів квартальних комітетів на 2021 рік».
Про роботу управління праці  та соціального захисту населення міської ради з питань надання пільг мешканцям Лозівської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року.
Про створення комісії з обстеження  стану житлового приміщення (будинку, квартири) при визначенні права громадян на отримання житлової субсидії.
Про надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції та членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції.
Про надання  матеріальної допомоги головам громадських організацій.
Про надання адресної матеріальної допомоги головам квартальних комітетів.
Про надання матеріальної допомоги за зверненнями громадян.
Про надання грошової допомоги на поховання.
Про внесення змін до  рішення виконавчого комітету міської ради від 12.01.2021 № 1 «Про затвердження Положення про Раду з вирішення питань надання адресної допомоги населенню Лозівської міської  територіальної громади  та її складу».
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 23.12.2015 № 701 «Про затвердження Положення про комісію з   питань сім'ї, гендерної рівності, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми та її складу»
Про затвердження акта  приймання-передачі нерухомого майна з балансу КНП "Лозівський ЦПМСД" Лозівської міської ради  Харківської області на  баланс Управління освіти, молоді  та спорту Лозівської міської ради  Харківської обл.
Про заміну наймача у договорі  найму житлового приміщення (Богач Н.О.)
Про заміну наймачів у договорах найму житлових приміщень (Приймак М.А.)(Приймак М.А.)
Про надання згоди на реєстрацію місця проживання Сороченко С.О. та її дочки за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. О. Довженка, буд. 41/1.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 3, буд. 9, кв. 13.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон  5,  буд.  8,  кв.  130.
Про встановлення тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами, які надає комунальне підприємство «Еко-Сан» Лозівської міської ради Харківської області.
Про погодження комунальному підприємству «Еко-Сан» Лозівської міської ради Харківської області інвестиційної програми на послуги з поводження з побутовими відходами на 2022 рік.
Про встановлення тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для КП «Тепловодосервіс».
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 22.12.2020 № 1206 «Про затвердження структури Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської  області».
Про надання дозволу ФОП Гриньку О.В. на розміщення зовнішньої реклами.
 

 


Проєкти рішень виконавчого комітету 

12 жовтня 2021 року

Про затвердження фінансового плану на 2022 рік комунального некомерційного підприємства «Лозівське територіальне медичне об`єднання» Лозівської міської ради Харківської області.Про затвердження фінансового плану на 2022 рік комунального некомерційного підприємства «Лозівське територіальне медичне об`єднання» Лозівської міської ради Харківської області.
Про виключення зі списку службового житла квартирно-експлуатаційного відділу м. Харкова Міністерства оборони України квартири за адресою: м. Лозова, мікрорайон 2, буд. 15, кв. 67.
Про заміну наймачів у договорах найму житлових приміщень.
Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 04.10.2021 р. № 10.
Про виділення тимчасового житла особі, яка опинилася у скрутних
життєвих обставинах.
Про надання внутрішньо переміщеним особам, які фактично мешкають у м. Лозова, іншого житлового приміщення замість займаного.
Про внесення змін до свідоцтва про право власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 26, кв. 52.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон  2  буд.  9  кв.  7.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон  2,  буд.  14,  кв.  9.
Про відзначення з нагоди дня народження голови квартального комітету № 58 АКИМЕНКО Катерини Фрідрихівни.
Про відзначення з нагоди ювілею ВАРНАКІНОЇ Марії Антонівни.
Про відзначення з нагоди ювілею ВОРОНКІНА Андрія Вікторовича.
Про відзначення з нагоди дня народження голови квартального комітету №56 ГОЧ Ганни Зіновіївни.
Про відзначення з нагоди ювілею ГРИБИНЮК Інни Вікторівни.
Про відзначення з нагоди ювілею ЗАСЄЄВОЇ Олени Юріївни.
Про відзначення з нагоди ювілею ПОЛЯЦКОВОЇ Наталії Вікторівни.
Про відзначення з нагоди ювілею РИБАЛКО Тетяни Олексіївни.
Про відзначення з нагоди дня народження СОБОЛЬ Валентини Станіславівни.
Про відзначення з нагоди ювілею ЯЦИНИ Анжели Анатоліївни.
Про затвердження складу оперативного штабу з питань соціального захисту одиноких та одиноко проживаючих громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі,  у осінньо-зимовий період 2021-2022 років.
Про затвердження актів визначення розміру безпідставно збережених грошових коштів за використання земельних ділянок без достатньої правової підстави.
Про надання дозволу на видалення дерев, які знаходяться в незадовільному  стані.
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 23 березня 2021 року №222 «Про затвердження переліку доріг, тротуарів та інших об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури комунальної власності Лозівської міської територіальної громади для проведення капітального та поточного ремонтів у 2021 році».
Про затвердження плану заходів з нагоди відзначення Дня Захисників та Захисниць України та Дня Українського козацтва на території Лозівської міської територіальної громади  

Проєкти рішень виконавчого комітету 

28 вересня 2021 року 

Про хід підготовки об’єктів житлово - комунального господарства та об’єктів соціально-культурної сфери Лозівської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

Про надання матеріальної допомоги за зверненнями учасників антитерористичної операції та членів сімей  учасників антитерористичної операції.
Про надання  матеріальної допомоги з нагоди Дня захисників і захисниць України.
Про надання матеріальної допомоги  за  зверненнями  громадян.
Про надання грошової допомоги на поховання.
Про затвердження структури Управління культури Лозівської міської  ради Харківської області, його підвідомчих закладів та структурних підрозділів у новій редакції.
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради № 965 від 20.10.2020 року «Про затвердження фінансового плану на 2021 рік КНП«Лозівське територіальне медичне об`єднання» Лозівської міської ради Харківської області».
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради №1048 від 10.11.2020 року «Про затвердження фінансового плану на 2021 рік комунального некомерційного підприємства «Лозівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Лозівської міської ради Харківської області».
Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 20.09.2021 р. № 9-1.
Про заміну наймачів у договорах найму житлових приміщень.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1,  буд.  26,  кв.  9.
Про затвердження норм надання послуг з вивезення твердих,  великогабаритних та ремонтних побутових відходів на території Лозівської міської територіальної громади.
Про встановлення тарифів на послугу з постачання теплової енергії та на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для КП "Теплоенерго."
Про відзначення з нагоди професійного свята – Дня юриста
Про відзначення з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.
Про відзначення працівників Придніпровського управління магістрального аміакопроводу ДП «Укрхімтрансаміак» з нагоди 42 річниці створення підприємства.
Про виділення коштів для придбання ритуального букету квітів.
Про надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на розробку проєктно-кошторисної документації

Про преміювання за вересень  2021 року

 


Проєкти рішень виконавчого комітету 

14 вересня 2021 року

Про надання дозволу на коригування проектно-кошторисної документації та зміну її назви.

Про надання дозволу на видалення дерев, які знаходяться в незадовільному  стані.
Про продовження строку дії  дозволу  ФОП Гаращук Л.О. на розміщення зовнішньої реклами.
Про скасування дозволуПТ «Ломбард» Регіональний» ПП «Златодар 585» і компанія»на розміщення зовнішньої реклами.
Про виключення зі списку  службового житла комунального підприємства «Теплоенерго» Лозівської міської ради Харківської області квартири за адресою: м. Лозова, мікрорайон 3, буд. 22, кв. 62.
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області від 29.01.2002 року № 83 «Про переоформлення особового рахунку на житлове приміщення за адресою: м. Лозова, м-н 3, буд. 38, кв. 80».
Про внесення змін до свідоцтва про право власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 2, буд. 25, кв. 44.
Про внесення змін до свідоцтва про право власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 33, кв. 49.
Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 06.09.2021 р. № 9
Про заміну наймачів у договорах найму житлових приміщень.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 5, кв. 49.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 2  буд. 47  кв. 11.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон  3,  буд.  1,  кв.  53.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 3, буд. 22, кв. 63.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон  4,  буд.  40,  кв.  70.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 5, буд. 29, кв. 35.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 4, кв. 6, ж.п. № 2.
Про надання згоди Зеленському В.В. на розміщення  5 тимчасових споруд (Блок 1) для провадження підприємницької діяльності – торговельних павільйонів з реалізації продовольчих та промислових товарів, за адресою: Харківська  область, місто Лозова, мікрорайон 3, 40.
Про надання згоди Зеленському В.В. на розміщення  3тимчасових споруд (Блок 2) для провадження підприємницької діяльності – торговельних павільйонів з реалізації продовольчих та промислових товарів, за адресою: Харківська  область, місто Лозова,мікрорайон 3, 40.
Про надання згоди Зеленському В.В. на розміщення  5 тимчасових споруд (Блок 3) для провадження підприємницької діяльності – торговельних павільйонів з реалізації продовольчих та промислових товарів, за адресою: Харківська  область, місто Лозова,мікрорайон 3, 40.
Про надання згоди Зеленському В.В. на розміщення  2тимчасових споруд (Блок 4) для провадження підприємницької діяльності – торговельних павільйонів з реалізації продовольчих та промислових товарів, за адресою: Харківська  область, місто Лозова,мікрорайон 3, 40.
Про надання згоди Зеленському В.В. на розміщення 3тимчасових споруд (Блок 5) для провадження підприємницької діяльності – торговельних павільйонів з реалізації продовольчих та промислових товарів, за адресою: Харківська  область, місто Лозова,мікрорайон 3, 40.
Про відзначення з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти.
Про відзначення з нагоди професійного свята - Дня фармацевтичного працівника.
Про відзначення з нагоди професійного свята – Дня машинобудівника.
Про відзначення з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.
Про відзначення за оперативне реагування та рішучі дії під час порятунку пацієнта.
Про відзначення з нагоди ювілею КУЗУБА Віктора Степановича.
Про відзначення з нагоди ювілею ШРАМКО Валентини Євгенівни.
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 22 грудня 2020 року №1179 «Про затвердження списку голів квартальних комітетів на 2021 рік».

 


Проєкти рішень виконавчого комітету 

08 вересня 2021 року

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 31.08.2021  № 820  «Про затвердження заходів з нагоди річниці визволення Лозівщини від нацистських окупантів та Дня міста Лозова на території Лозівської міської територіальної громади»

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 31.08.2021  № 818 «Про надання матеріальної допомоги Почесним  громадянам Лозівської міської територіальної громади» 
Про відзначення з нагоди ювілею АРТЕМЕНКО Ірини Вікторівни
Про відзначення з нагоди ювілею КРАМИНСЬКОЇ Марини Володимирівни
Про відзначення з нагоди дня народження ЛАВРОВСЬКОЇ Марії Йосипівни
Про відзначення з нагоди ювілею ОВСЯНКИ Галини Миколаївни
Про відзначення з нагоди ювілею ШОПІНА Юрія Олександровича

Про виділення коштів для придбання ритуального букету квітів

Про затвердження фактичної мережі закладів та установ, підпорядкованих Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області на 2021/2022 навчальний рік

Проєкти рішень виконавчого комітету 

31 серпня 2021 року

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 
10 березня  2021 року № 208 «Про проведення заходів з призову громадян України на строкову військову службу у квітні-червні та жовтні-грудні 2021 року».

Про затвердження Положення про ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Лозівської міської територіальної громади Харківської області.
Про надання згоди Амінову Аміршейху Амаєвичу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону з реалізації продовольчих товарів, за адресою: Харківська  область, місто Лозова, на мікрорайоні 5.
Про надання згоди Іванченку Ю.П. на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – автомату для розливу води за адресою: Харківська  область, місто Лозова, мікрорайон 3, біля будинку № 15
Про надання згоди Іванченку Ю.П. на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – автомату для розливу води за адресою: Харківська  область, місто Лозова, мікрорайон 4, біля № 7.
Про схвалення прогнозу бюджету Лозівської міської територіальної громади на 2022 – 2024 роки
Про заходи щодо складання проєкту бюджету Лозівської міської територіальної громади на 2022 рік.

Про затвердження заходів з нагоди відзначення 78-ї річниці визволення  Лозівщини від нацистських окупантів та 152-ї річниці Дня міста Лозова на території  Лозівської МТГ

Про надання дозволу ТОВ «Перспектива-2017» на розміщення зовнішньої реклами

Про надання дозволу Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лозівської міської ради на списання  з балансу основних засобів шляхом ліквідації

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради № 965 від 20.10.2020 року «Про затвердження фінансового плану на 2021 рік КНП «Лозівське територіальне медичне об`єднання» Лозівської міської ради Харківської області»
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 23 березня 2021 року №222 «Про затвердження переліку доріг, тротуарів та інших об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури комунальної власності Лозівської міської територіальної громади для проведення капітального тапоточного ремонтів у 2021 році»

Про надання дозволу комунальному підприємству "Оріль" на списання з балансу металобрухту  шляхом продажу

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради  від 30.06.2021  № 602 "Про затвердження  звіту з висновком про  незалежну  оцінку вартості об’єкта приватизації майна комунальної власності Лозівської міської територіальної  громади, розташованого за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Лозовського, буд. 11 "

Про затвердження акта  приймання - передачі майна з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на баланс відділу з  питань  управління комунальним майном міської  ради

Про виключення зі списку  службового житла квартири Харківської обласної організації Всеукраїнської професійної спілки працівників органів державної податкової служби України
Про надання внутрішньо переміщеним особам, які фактично мешкають у м. Лозова, житлового приміщення меншого розміру замість займаного, у зв’язку зі зменшенням складу сім’ї

Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 16.08.2021 р. № 8житлових питань від 16.08.2021 р. № 8

Про заміну наймача у договорі найму житлового приміщеннянайму житлового приміщення

Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 3, буд.  19, кв. 26
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 3, буд. 19, кв. 111
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 3,  буд. 28,  кв.  17

Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 3, буд. 36,  кв. 61

Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 32, кв. 105

Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон  5,  буд.  23,  кв.  55
Про роботу  управління праці та соціального захисту   населення   міської  ради  з   питань призначення державних соціальних  допомог та житлових  субсидій  мешканцям Лозівської  міської територіальної громади за І півріччя 2021 року
Про надання матеріальної допомоги  за  зверненнями  громадян
Про надання грошової допомоги на поховання
Про надання матеріальної допомоги на поховання громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
Про надання матеріальної допомоги Почесним  громадянам м.Лозова та Лозівської міської територіальної громади
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 26 січня 2021 року № 29 «Про вартість харчування у закладах освіти, підпорядкованих  Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області на 2021 рік»
Про нагородження з нагоди Дня підприємця України та Міжнародного дня благодійності
Про присвоєння звання «Почесний громадянин Лозівської міської територіальної громади»  ОРИЩЕНКУ Миколі Михайловичу
Про присвоєння звання «Почесний громадянин Лозівської міської територіальної громади»  НАГАЄВУ Кіму Фугасовичу
Про відзначення «Цінним подарунком – годинником з логотипом «від Лозівського міського голови» з нагоди Дня міста Лозова та визволення Лозівщини від нацистських окупантів
Про нагородження з нагоди Дня міста Лозова та визволення Лозівщини від нацистських окупантів
Про відзначення ГЛАДКОГО Миколи Яковича та ГЛАДКОЇ Анни Євгенівни
Про нагородження з нагоди річниці створення Лозівської міської територіальної громади
Про відзначення з нагоди 220-річчя села Плисове
 

 

 


Проєкти рішень виконавчого комітету 

10 серпня 2021 року

Про фактичну мережу мистецьких шкіл Управління культури міської ради  на 2021-2022 навчальний рік.

Про  затвердження  плану  заходів з нагоди відзначення  Дня Державного Прапора  України  та 30 - ї  річниці Незалежності України на території Лозівської  міської  територіальної громади.
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 13.05.2021 р. № 421 «Про затвердження структури управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області».
Про затвердження структури Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської  області.
Про затвердження акта приймання-передачі майна з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області на баланс комунальному підприємству "ЕКО-САН" Лозівської міської ради Харківської області.
Про затвердження акта приймання-передачі майна з балансу Управління  житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області на баланс комунальному підприємству "Тепловодосервіс" Лозівської міської ради Харківської області
Про безоплатну передачу майна з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на баланс відділу з питань управління комунальним майном міської ради та створення  комісії щодо  приймання-передачі майна.
Про виключення з числа службового житла квартири за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 33-А, кв. 41.
Про затвердження акта обстеження житлового будинку за адресою: Харківська область, Лозівський район, с. Миролюбівка (Надеждівський старостинський округ), вул. Степна, буд. 8.
Про затвердження акта обстеження житлового будинку за адресою: Харківська область, Лозівський район, с. Федорівка (Надеждівський старостинський округ), вул. Василькова, буд. 2.
Про заміну наймача у договорі найму житлового приміщення.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон  4,  буд.  41,  кв.  156.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 5, кв. 15, ж.п. № 4.
Про затвердження площ квартири Никончук О.М. після проведеного перепланування за адресою: Харківська область, місто Лозова, вулиця Дарвіна, будинок 8, кв. 2.
Про відзначення з нагоди 30-ї річниці незалежності України.
Про відзначення «Цінним подарунком – годинником з логотипом «від Лозівського міського голови» з нагоди 30-ї річниці незалежності України.
Про відзначення з нагоди Дня працівників ветеринарної медицини
Про відзначення з нагоди Дня пасічника.
Про відзначення з нагоди  85–ї річниці селища Кінне.
Про відзначення з нагоди 95-річчя села Перемога.
Про відзначення з нагоди 120-річчя села Чернігівське.
Про відзначення з нагоди 145-річчя села Царедарівка.
Про відзначення з нагоди ювілею ЗАГРЕБЕЛЬНОГО Дмитра Юрійовича.
Про відзначення з нагоди ювілею ЗЛИВКИ Антоніни Іванівни
Про відзначення з нагоди ювілею ЛАПТЄВОЇ Наталії Іванівни
Про відзначення з нагоди ювілею ЛИТОВКИ Олександра Юрійовича.
Про відзначення з нагоди ювілею МАТУШКІНА Андрія Івановича.
Про відзначення з нагоди ювілею МУЧКІНОЇ Лариси Миколаївни
Про відзначення з нагоди ювілею ПАЛАГУТИ Олександра Вікторовича
Про відзначення з нагоди ювілею СМІЛИК Оксани Вікторівни
Про відзначення з нагоди ювілею СОТНИКОВА Івана Олексійовича
Про відзначення з нагоди  дня народження ТКАЧУКА Ігоря Володимировича
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 13.07.2021 № 669 «Про затвердження складу  узгоджувальної групи».

Проєкти рішень виконавчого комітету 

27 липня 2021 року

Про стан роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області  в І півріччі 2021 року.

Про підсумки виконання бюджету Лозівської міської територіальної громади за І півріччя 2021 року.
Про затвердження акта приймання – передачі майна (автотранспортних засобів). 
Про визначення комунального підприємства «Тепловодосервіс» Лозівської міської ради Харківської області виконавцем послуг з централізованого водопостачання в с. Миронівка Лозівського району Харківської області (Краснопавлівський старостинський округ).
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від
23 березня 2021 року №222 «Про затвердження переліку доріг, тротуарів та інших об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури комунальної власності Лозівської міської територіальної громади для проведення капітального тапоточного ремонтів у 2021 році».
Про скасування дозволів ФОП Гаращук Л.О. на розміщення зовнішньої реклами.
Про надання дозволу ФОП Гаращук Л.О. на розміщення зовнішньої реклами.
Про надання дозволу ФОП Степанцю О.В. на розміщення зовнішньої реклами.
Про   безоплатну передачу майна з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області на баланс комунальному підприємству "Тепловодосервіс" Лозівської міської ради Харківської області та створення комісії  для  приймання-передачі майна.
Про   безоплатну передачу майна з балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області на баланс комунальному підприємству «ЕКО-САН» Лозівської міської ради Харківської області та створення комісії для приймання-передачі майна.
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області від 27.04.2021 №350 «Про затвердження структури відділу з питань управління комунальним майном Лозівської міської ради Харківської області».
Про  виключення зі списку  службового житла квартир комунального підприємства «Житлова управляюча компанія» Лозівської міської ради Харківської області
Про затвердження рішення адміністрації комунального некомерційного підприємства «Лозівське територіальне медичне об’єднання» Лозівської міської ради Харківської області про надання службового житла за адресою: м. Лозова, мікрорайон 3, буд. 12, кв. 24.
Про заміну наймачів у договорах найму житлових приміщень
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 5 буд.23 кв.9.
Про відзначення за ліквідацію наслідків негоди на території Лозівської міської територіальної громади.
Про відзначення з нагоди ювілею ЩЕРБАКОВА Сергія Валерійовича.
Про відзначення з нагоди дня народження голови квартального комітету №41 ГЛУЩЕНКО Тетяни Андріївни.

 


 Проєкти рішень виконавчого комітету 

13 липня 2021 року

Про затвердження Положення про комісію з питань формування пропозицій щодо потреби субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та її складу.

Про затвердження протоколу від 13.07.2021 року № 5.
Про порушення клопотання перед Харківською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» багатодітній матері Ібе Т.В.
Про надання дозволу Комунальному підприємству "Тепловодосервіс" Лозівської  міської ради Харківської області на списання основних засобів шляхом ліквідації
Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 09.07.2021 р. № 7/1
Про затвердження акта приймання-передачі майна  з балансу виконавчого комітету міської ради на баланс відділу з питань управління   комунальною власністю міської  ради
Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 05.07.2021 р. № 7
Про виділення тимчасового житла особі, яка опинилася у скрутних життєвих обставинах
Про виділення тимчасового житла особі, яка опинилася у скрутних життєвих обставинах.
Про заміну наймачів у договорах найму житлових приміщень
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон  2  буд.  68  кв.  38
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 32, кв. 90
Про організацію заходів з підготовки та проведення у 2021-2022 роках технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту на території Лозівської міської територіальної громади
Про затвердження Положення про заохочувальну відзнаку міського голови «Цінний подарунок – годинник з логотипом «від Лозівського міського голови». 
Про відзначення з нагоди професійного свята Дня податківця України та 30 - річчя створення Податкової служби України
Про відзначення з нагоди ювілею ЧОБІТКА Олександра Григоровича
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 12 січня 2021 року № 12 «Про затвердження Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Лозівської міської територіальної громади».
Про затвердження складу  узгоджувальної групи
Про виділення коштів для придбання ритуального вінка
Про відзначення з нагоди Дня працівників торгівлі
 

Проєкти рішень виконавчого комітету 

30 червня 2021 року

Про скасування рішення виконавчого комітету міської ради від 22.12.2020 р. 1187 «Про затвердження Положення про комісію з питань призначення державних соціальних допомог, житлових субсидій та пільг населенню та її складу».

Про надання матеріальної допомоги  за  зверненнями громадян.
Про надання матеріальної допомоги за зверненнями учасників антитерористичної операції та членів сімей  учасників антитерористичної операції.
Про надання грошової допомоги на поховання.
Про відмову в наданні дозволу опікуну Литвин Л.М. на вчинення правочину – договору міни житлового будинку, співвласницею якого є підопічна недієздатна Литвин С.С.
Про надання дозволу КП «Теплоенерго» на погодження ДП «Лозоваводосервіс» КП«Теплоенерго»  списання  з  балансу основних засобів.
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради №1048 від 10.11.2020 року «Про затвердження фінансового плану на 2021 рік комунального некомерційного підприємства «Лозівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Лозівської міської ради Харківської області».
Про надання дозволу ТОВ «ЛОЗІВСЬКИЙ КОВАЛЬСЬКО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД» на розміщення зовнішньої реклами.
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 30.01.2017 року № 36 «Про затвердження порядків оплати праці керівників комунальних підприємств, установ,організацій, засновниками яких є Лозівська міська рада Харківської області»
Про затвердження акта приймання-передачі зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у комунальну власність Лозівської міської територіальної громади медичного обладнання.
Про затвердження звіту з висновком про незалежну оцінку вартості об’єкта приватизації майна комунальної власності Лозівської міської  територіальної громади, розташованого за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Лозовського, буд. 11.
Про безоплатну передачу майна з балансу виконавчого  комітету   міської   ради на баланс відділу з питань управління комунальною власністю   міської  ради та створення комісії  щодо приймання-передачі майна.
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради  від 10.03.2021  № 207 "Про вирішення питань щодо майна, розташованого   на території  Лозівської міської територіальної  громади".
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради  від  13.05.2021 № 434 "Про затвердження складу конкурсної комісії щодо організації і проведення конкурсів з відбору суб’єктів оціночної  діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів  приватизації майна комунальної  власності Лозівської  міської територіальної громади".
Про затвердження в новому складі комісії з житлових питань.
Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 15.06.2021 р. № 6.
Про заміну наймачів у договорах найму житлових приміщень.
Про розподіл службового житла, закріпленого за Лозівською окружною прокуратурою.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 3, буд. 22, кв. 28.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон  3,  буд.  31-А,  кв.  22.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 3, буд. 38  кв.  58.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4,  буд.  36,  кв.  96.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Михайла Грушевського, буд. 6  кв.  66.
Про відмову в приватизації житла за адресою: Харківська область,м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 13, кв. 13, житлове приміщення 5.
Про затвердження акту прийому-передачі приміських автобусних маршрутів загального користування, які входять до Лозівської міської територіальної громади Харківської області.
Про затвердження мережі приміських автобусних маршрутів загального користування Лозівської міської територіальної громади Харківської області
Про відзначення колективу Лозівської міськміжрайонної філії Державної установи «Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»
Про відзначення колективу Комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

 Про затвердження акта приймання-передачі майна з балансу Управління  житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на баланс ДП «Лозоваводосервіс" КП "Теплоенерго"

Про затвердження акта приймання-передачі майна  з балансу Управління  житлово- комунального господарства та будівництва міської ради на баланс КП "ЕКО-САН" 

Про відзначення колективу Комунального підприємства «Харківводоканал» Комунального підприємства «Харківводоканал» 

 


Проєкти рішень виконавчого комітету 

08 червня 2021 року

 

Про надання дозволу виконавчому комітету Лозівської міської ради Харківської  області  на   розробку проєктно-кошторисної документації.

Про надання дозволу ФОП Димидову С. В. на розміщення зовнішньої реклами.
Про надання дозволів ТОВ «ЛІЗИНГ ФАРМАЦІЯ» на розміщення зовнішньої реклами.

Про скасування дозволу ТОВ «АТБ-Маркет» на розміщення зовнішньої Реклами.Реклами.

Про затвердження акта приймання-передачі майна з балансу комунального некомерційного підприємства «Лозівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Лозівської міської ради  Харківської області на баланс Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області та Управління культури Лозівської міської ради Харківської області.
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 20.10.2020 року № 965 «Про затвердження фінансового плану на 2021 рік КНП «Лозівське територіальне медичне об`єднання» Лозівської міської ради Харківської області».
Про надання дозволу Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області на виготовлення проєктно-кошторисної документації
Про надання дозволу Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області на коригування проєктно-кошторисної документації
Про встановлення режиму роботи закладу харчування на виніс, розташованого за адресою: мікрорайон 2, буд. 69, приміщення 1, м. Лозова.
Про внесення змін до свідоцтва про право власності на житло за адресою: Харківська область, Лозівський район, смт Краснопавлівка, мікрорайон, буд. 13, кв. 30.
Про заміну наймача у договорі найму житлового приміщення.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 72, кв. 83.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 5, кв. 2, ж.п. № 6
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, бульвар Шевченка, буд. 63, кв. 5.
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 23.03.2021 № 278 «Про перелік довідок та інших документів, які видає староста  старостинського округу».
Про затвердження Порядку видачі довідок про склад сім’ї та інших документів в новій редакції.
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 23.03.2017 року №162 «Про затвердження Положення про ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту м. Лозова Харківської областм. Лозова Харківської област
Про відзначення з нагоди Дня Конституції України.
Про відзначення з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника.
Про відзначення з нагоди Дня молоді.
Про відзначення з нагоди ювілею голови квартального комітету №19 КРАВЧЕНКО Олени Степанівни.
Про утворення Ради старійшин при Лозівському міському голові  та затвердження  Положення про  Раду старійшин.

 

Проєкти рішень виконавчого комітету 

25  травня 2021 року

 

Про затвердження плану заходів  щодо складання прогнозу  бюджету Лозівської міської територіальної громади на 2023-2024 роки.

Про надання дозволу фінансовому управлінню Лозівської міської ради Харківської області на виготовлення проєктно-кошторисної документації.Харківської області на виготовлення проєктно-кошторисної документації.

Про надання матеріальної допомоги  за  зверненнями громадян.
Про надання грошової допомоги на поховання.
Про надання матеріальної допомоги на поховання громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Про надання дозволу на розробку  проектно-кошторисної документації та проведення капітального ремонту  КНП «Лозівське ТМО».
Про втрату статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, Новицьким Владиславом Олеговичем, 06.06.2019 р.н.
Про встановлення режиму роботи об’єкта торгівлі, розташованого за адресою:мікрорайон 4, буд. 2-а,  Літ. А-1, м. Лозова.
Про встановлення режиму роботи об’єкта торгівлі, розташованого за адресою: вул. Михайла Грушевського, 5,м. Лозова.
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.01.2020р. №69 «Про затвердження порядку оплати праці керівників комунальних некомерційних підприємств медичної галузі».
Про затвердження актів приймання-передачі майна з балансу виконавчого комітету міської ради на баланс Управління  культури та Управління освіти, молоді  та  спорту міської  ради.
Про заміну наймачів у договорі найму житлового приміщення
Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 18.05.2021 р. № 5.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 19, кв. 16.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4  буд.  2-Б  кв.  22.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 5, кв. 17, ж.п. № 5
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області від 09 лютого 2021 року № 121 «Про організацію навчання у сфері цивільного захисту в 2021 році».
Про визначення місць масового відпочинку населення Лозівської міської територіальної громади на водних об’єктах і попередження нещасних випадків на воді в літній період 2021 року.
Про порядок створення та використання матеріального резерву Лозівської міської територіальної громади для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
Про відзначення з нагоди Дня резервіста України.
Про затвердження дати святкування Дня Села на території старостинських округів.
Про преміювання за травень 2021 року
Про відзначення Почесного громадянина міста Лозова ТИХОНЕНКО Римми Григорівни з нагоди ювілею

Про планування підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та об’єктів соціально-культурної сфери Лозівської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років

 

Проєкти рішень виконавчого комітету 

13  травня 2021 року

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27 січня 2015 року № 20 "Про затвердження Положення про Координаційний Комітет сприяння зайнятості та професійної орієнтації населення та його складу"

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 26 березня 2019 року № 220 "Про затвердження заходів щодо поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Лозівській міській об'єднаній територіальній громаді на 2019–2022 роки"

Про затвердження структури управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області
Про надання дозволу на виготовлення проєктно - кошторисної документації Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області
Про внесення змін до рішення від 23.03.2021 року № 223 «Про проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів у 2021 році»
Про скасування дозволу ФОП Холодовій Я. А. на розміщення зовнішньої реклами
Про надання дозволу  ФОП Головченку Д.О. на розміщення зовнішньої реклами
Про надання дозволу ФОП Гаращук Л.О. на розміщення зовнішньої реклами
Про надання дозволу АТ«МЕГАБАНК» на розміщення зовнішньої реклами
Про  надання  дозволу на видалення дерев, які знаходяться у незадовільному стані
Про заміну наймачів у договорі найму житлового приміщення
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон  1  буд.  8  кв.  18
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 5, кв. 3, ж.п. № 2
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Свободи, буд. 38, кв. 11, ж.п. № 2
Про затвердження складу конкурсної комісії щодо  організації  і  проведення  конкурсів  з відбору  суб’єктів  оціночної  діяльності,  які   будуть  залучені  до  проведення  незалежної оцінки     об’єктів      приватизації      майна комунальної  власності Лозівської міської територіальної  громади
Про реєстрацію  права  комунальної власності Лозівської  міської територіальної громади та іншого речового права на об’єкти нерухомого майна 
Про  затвердження  актів  приймання-передачі майна,   активів  та  зобов’язань,  прийнятих  у комунальну     власність    Лозівської     міської територіальної громади з комунальної власності територіальної громади с Запарівка, с Захарівське, с Петропілля, с Українське, с Шугаївка, с Яблучне, смт Орілька Орільської селищної ради Лозівського  району  Харківської  області,  в  межах  міської  комунальної  власності  на баланс структурних підрозділів міської ради
Про  безоплатну  передачу майна з  балансу виконавчого комітету міської ради в межах міської комунальної власності та створення  комісії   щодо  приймання-передачі  майна
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 16.08.2019 року № 20 «Про надання повноважень відділу містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради»
Про затвердження Порядку видачі витягу про склад зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб
Про скасування рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області №971 від 22.12.2016 р.
Про відзначення з нагоди ювілею БІБІЧЕНКА Василя Олексійовича
Про відзначення з нагоди ювілею ЄВСЮЧЕНКО Лариси Володимирівни
Про відзначення з нагоди ювілею КОНЬКОВОЇ Марини Олександрівни
Про виділення коштів для придбання ритуального вінка та кошика квітів
Про  преміювання в травні 2021 року

 

Проєкти рішень виконавчого комітету 

27  квітня 2021 року

Про підсумки виконання бюджету Лозівської міської територіальної громади за І квартал 2021 року.

Про затвердження плану заходів на 2021 рік щодо наповнення бюджету міської територіальної громади, економного і раціонального використання бюджетних коштів у процесі виконання бюджету.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету  міської ради від 22 грудня 2020 року №1176 «Про умови оплати праці працівників виконавчих органів міської ради».22 грудня 2020 року №1176 «Про умови оплати праці працівників виконавчих органів міської ради».
Про надання дозволу на коригування проектно-кошторисної документації КНП «Лозівське ТМО».
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 08 вересня 2020 року № 823 «Про затвердження фактичної мережі закладів та установ,підпорядкованих Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області на 2020/2021 навчальний рік».
Про надання дозволу на виготовлення проєктно - кошторисної документації Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області
Про затвердження акта  приймання – передачі майна (автотранспорту).
Про надання адресної матеріальної допомоги головам квартальних комітетів.
Про надання матеріальної допомоги  за  зверненнями громадян.
Про надання  матеріальної допомоги головам громадських організацій.
Про надання матеріальної допомоги за зверненням учасників антитерористичної операції та члена сім'ї учасника антитерористичної операції.
Про надання грошової допомоги на поховання.
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 12.01.2021 року №01 «Про затвердження Положення про Раду з вирішення питань надання адресної допомоги населенню Лозівської міської територіальної громади та її складу».
Про надання Степаненко В.О. згоди на розміщення двох тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності - торговельних павільйо­нів з реалізації непродовольчих товарів за адресою: місто Лозова,мікрорайон 1, біля будинку № 22.мікрорайон 1
Про надання згоди Пасинок С.В. на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону з реалізації непродовольчих товарів за адресою: Харківська область, місто Лозова, вулиця Володимира Сосюри, 7.
Про надання згоди Литвиненку Р.А. на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону з реалізації автомобільних запчастин за адресою: Харківська область, місто Лозова, смт. Панютине, провулок Паровозний, 2.
Про погодження місця розташування тимчасового дитячого розважального атракціону в місті Лозова Харківської області.
Про затвердження плану заходів щодо відзначення Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Про скасування дозволів ТОВ «АТБ - Маркет» на розміщення зовнішньої реклами.реклами.

Про надання дозволів ТОВ «АТБ - Маркет» на розміщення зовнішньої реклами.
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 23 березня 2021 року №222 «Про    затвердження  переліку  доріг, тротуарів та інших об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури комунальної власності Лозівської міської територіальної громади для проведення капітального та поточного ремонтів у 2021 році».

Про надання дозволу Управлінню житлово - комунального господарства та будівництва міської ради на розробку кошторисної документації.

Про затвердження структури відділу з питань управління комунальним майном Лозівської міської ради Харківської області.
Про заміну наймачів у договорі найму житлового приміщення.
Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 20.04.2021 р. № 4.
Про включення до числа службових житлових приміщень квартири за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Олександра Бричука, буд. 57, кв. 2 та затвердження рішення комісії з контролю за забезпеченням військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями від 09.02.2021р. № 25.
Про розподіл службового житла, закріпленого за Лозівською окружною прокуратурою.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 13, кв. 8, ж.п. № 3.

Про реєстрацію права комунальної власності Лозівської  міської  територіальної  громади та іншого речового права на об’єкт нерухомого майна за адресою: Харківська обл., м. Лозова, пров. Гоголя, буд. 4.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області від 12 січня 2021 року № 11 «Про створення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Лозівської міської територіальної громади».
Про відзначення колективу Лозівського краєзнавчого музею з нагоди 55-річчя від дня створення установи.
Про відзначення з нагоди  Всеукраїнського дня психолога.

 

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ