Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

2021

Проєкти рішень виконавчого комітету 

27 липня 2021 року

Про стан роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області  в І півріччі 2021 року.в І півріччі 2021 року.

Про підсумки виконання бюджету Лозівської міської територіальної громади за І півріччя 2021 року.
Про затвердження акта приймання – передачі майна (автотранспортних засобів). 
Про визначення комунального підприємства «Тепловодосервіс» Лозівської міської ради Харківської області виконавцем послуг з централізованого водопостачання в с. Миронівка Лозівського району Харківської області (Краснопавлівський старостинський округ).
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від
23 березня 2021 року №222 «Про затвердження переліку доріг, тротуарів та інших об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури комунальної власності Лозівської міської територіальної громади для проведення капітального тапоточного ремонтів у 2021 році».
Про скасування дозволів ФОП Гаращук Л.О. на розміщення зовнішньої реклами.реклами.
Про надання дозволу ФОП Гаращук Л.О. на розміщення зовнішньої реклами.
Про надання дозволу ФОП Степанцю О.В. на розміщення зовнішньої реклами.
Про   безоплатну   передачу   майна   з    балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області на баланс комунальному підприємству "Тепловодосервіс" Лозівської міської ради Харківської області та створення комісії  для  приймання-передачі майна.
Про   безоплатну    передачу    майна    з    балансу Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області на баланс комунальному підприємству «ЕКО-САН» Лозівської міської ради Харківської області та створення комісії для приймання-передачі майна.
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області від 27.04.2021 №350 «Про затвердження структури відділу з питань управління комунальним майном Лозівської міської ради Харківської області».
Про  виключення зі списку  службового житла квартир комунального підприємства «Житлова управляюча компанія» Лозівської міської ради Харківської області
Про затвердження рішення адміністрації комунального некомерційного підприємства «Лозівське територіальне медичне об’єднання» Лозівської міської ради Харківської області про надання службового житла за адресою: м. Лозова, мікрорайон 3, буд. 12, кв. 24.
Про заміну наймачів у договорах найму житлових приміщень
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон  5  буд.  23  кв.  9.
Про відзначення за ліквідацію наслідків негоди на території Лозівської міської територіальної громади.
Про відзначення з нагоди ювілею ЩЕРБАКОВА Сергія Валерійовича.
Про відзначення з нагоди дня народження голови квартального комітету №41 ГЛУЩЕНКО Тетяни Андріївни.

 


 Проєкти рішень виконавчого комітету 

13 липня 2021 року

Про затвердження Положення про комісію з питань формування пропозицій щодо потреби субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та її складу.

Про затвердження протоколу від 13.07.2021 року № 5.
Про порушення клопотання перед Харківською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» багатодітній матері Ібе Т.В.
Про надання дозволу Комунальному підприємству "Тепловодосервіс" Лозівської  міської ради Харківської області на списання основних засобів шляхом ліквідації
Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 09.07.2021 р. № 7/1
Про затвердження акта приймання-передачі майна  з балансу виконавчого комітету міської ради на баланс відділу з питань управління   комунальною власністю міської  ради
Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 05.07.2021 р. № 7
Про виділення тимчасового житла особі, яка опинилася у скрутних життєвих обставинах
Про виділення тимчасового житла особі, яка опинилася у скрутних життєвих обставинах.
Про заміну наймачів у договорах найму житлових приміщень
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон  2  буд.  68  кв.  38
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 32, кв. 90
Про організацію заходів з підготовки та проведення у 2021-2022 роках технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту на території Лозівської міської територіальної громади
Про затвердження Положення про заохочувальну відзнаку міського голови «Цінний подарунок – годинник з логотипом «від Лозівського міського голови». 
Про відзначення з нагоди професійного свята Дня податківця України та 30 - річчя створення Податкової служби України
Про відзначення з нагоди ювілею ЧОБІТКА Олександра Григоровича
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 12 січня 2021 року № 12 «Про затвердження Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Лозівської міської територіальної громади».
Про затвердження складу  узгоджувальної групи
Про виділення коштів для придбання ритуального вінка
Про відзначення з нагоди Дня працівників торгівлі
 

Проєкти рішень виконавчого комітету 

30 червня 2021 року

Про скасування рішення виконавчого комітету міської ради від 22.12.2020 р. 1187 «Про затвердження Положення про комісію з питань призначення державних соціальних допомог, житлових субсидій та пільг населенню та її складу».

Про надання матеріальної допомоги  за  зверненнями громадян.
Про надання матеріальної допомоги за зверненнями учасників антитерористичної операції та членів сімей  учасників антитерористичної операції.
Про надання грошової допомоги на поховання.
Про відмову в наданні дозволу опікуну Литвин Л.М. на вчинення правочину – договору міни житлового будинку, співвласницею якого є підопічна недієздатна Литвин С.С.
Про надання дозволу КП «Теплоенерго» на погодження ДП «Лозоваводосервіс» КП«Теплоенерго»  списання  з  балансу основних засобів.
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради №1048 від 10.11.2020 року «Про затвердження фінансового плану на 2021 рік комунального некомерційного підприємства «Лозівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Лозівської міської ради Харківської області».
Про надання дозволу ТОВ «ЛОЗІВСЬКИЙ КОВАЛЬСЬКО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД» на розміщення зовнішньої реклами.
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 30.01.2017 року № 36 «Про затвердження порядків оплати праці керівників комунальних підприємств, установ,організацій, засновниками яких є Лозівська міська рада Харківської області»
Про затвердження акта приймання-передачі зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у комунальну власність Лозівської міської територіальної громади медичного обладнання.
Про затвердження звіту з висновком про незалежну оцінку вартості об’єкта приватизації майна комунальної власності Лозівської міської  територіальної громади, розташованого за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Лозовського, буд. 11.
Про безоплатну передачу майна з балансу виконавчого  комітету   міської   ради на баланс відділу з питань управління комунальною власністю   міської  ради та створення комісії  щодо приймання-передачі майна.
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради  від 10.03.2021  № 207 "Про вирішення питань щодо майна, розташованого   на території  Лозівської міської територіальної  громади".
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради  від  13.05.2021 № 434 "Про затвердження складу конкурсної комісії щодо організації і проведення конкурсів з відбору суб’єктів оціночної  діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів  приватизації майна комунальної  власності Лозівської  міської територіальної громади".
Про затвердження в новому складі комісії з житлових питань.
Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 15.06.2021 р. № 6.
Про заміну наймачів у договорах найму житлових приміщень.
Про розподіл службового житла, закріпленого за Лозівською окружною прокуратурою.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 3, буд. 22, кв. 28.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон  3,  буд.  31-А,  кв.  22.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 3, буд. 38  кв.  58.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4,  буд.  36,  кв.  96.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Михайла Грушевського, буд. 6  кв.  66.
Про відмову в приватизації житла за адресою: Харківська область,м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 13, кв. 13, житлове приміщення 5.
Про затвердження акту прийому-передачі приміських автобусних маршрутів загального користування, які входять до Лозівської міської територіальної громади Харківської області.
Про затвердження мережі приміських автобусних маршрутів загального користування Лозівської міської територіальної громади Харківської області
Про відзначення колективу Лозівської міськміжрайонної філії Державної установи «Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»
Про відзначення колективу Комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

 Про затвердження акта приймання-передачі майна з балансу Управління  житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на баланс ДП «Лозоваводосервіс" КП "Теплоенерго"

Про затвердження акта приймання-передачі майна  з балансу Управління  житлово- комунального господарства та будівництва міської ради на баланс КП "ЕКО-САН" 

Про відзначення колективу Комунального підприємства «Харківводоканал» Комунального підприємства «Харківводоканал» 

 


Проєкти рішень виконавчого комітету 

08 червня 2021 року

 

Про надання дозволу виконавчому комітету Лозівської міської ради Харківської  області  на   розробку проєктно-кошторисної документації.

Про надання дозволу ФОП Димидову С. В. на розміщення зовнішньої реклами.
Про надання дозволів ТОВ «ЛІЗИНГ ФАРМАЦІЯ» на розміщення зовнішньої реклами.

Про скасування дозволу ТОВ «АТБ-Маркет» на розміщення зовнішньої Реклами.Реклами.

Про затвердження акта приймання-передачі майна з балансу комунального некомерційного підприємства «Лозівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Лозівської міської ради  Харківської області на баланс Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області та Управління культури Лозівської міської ради Харківської області.
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 20.10.2020 року № 965 «Про затвердження фінансового плану на 2021 рік КНП «Лозівське територіальне медичне об`єднання» Лозівської міської ради Харківської області».
Про надання дозволу Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області на виготовлення проєктно-кошторисної документації
Про надання дозволу Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області на коригування проєктно-кошторисної документації
Про встановлення режиму роботи закладу харчування на виніс, розташованого за адресою: мікрорайон 2, буд. 69, приміщення 1, м. Лозова.
Про внесення змін до свідоцтва про право власності на житло за адресою: Харківська область, Лозівський район, смт Краснопавлівка, мікрорайон, буд. 13, кв. 30.
Про заміну наймача у договорі найму житлового приміщення.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4, буд. 72, кв. 83.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 5, кв. 2, ж.п. № 6
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, бульвар Шевченка, буд. 63, кв. 5.
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 23.03.2021 № 278 «Про перелік довідок та інших документів, які видає староста  старостинського округу».
Про затвердження Порядку видачі довідок про склад сім’ї та інших документів в новій редакції.
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 23.03.2017 року №162 «Про затвердження Положення про ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту м. Лозова Харківської областм. Лозова Харківської област
Про відзначення з нагоди Дня Конституції України.
Про відзначення з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника.
Про відзначення з нагоди Дня молоді.
Про відзначення з нагоди ювілею голови квартального комітету №19 КРАВЧЕНКО Олени Степанівни.
Про утворення Ради старійшин при Лозівському міському голові  та затвердження  Положення про  Раду старійшин.

 

Проєкти рішень виконавчого комітету 

25  травня 2021 року

 

Про затвердження плану заходів  щодо складання прогнозу  бюджету Лозівської міської територіальної громади на 2023-2024 роки.

Про надання дозволу фінансовому управлінню Лозівської міської ради Харківської області на виготовлення проєктно-кошторисної документації.Харківської області на виготовлення проєктно-кошторисної документації.

Про надання матеріальної допомоги  за  зверненнями громадян.
Про надання грошової допомоги на поховання.
Про надання матеріальної допомоги на поховання громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Про надання дозволу на розробку  проектно-кошторисної документації та проведення капітального ремонту  КНП «Лозівське ТМО».
Про втрату статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, Новицьким Владиславом Олеговичем, 06.06.2019 р.н.
Про встановлення режиму роботи об’єкта торгівлі, розташованого за адресою:мікрорайон 4, буд. 2-а,  Літ. А-1, м. Лозова.
Про встановлення режиму роботи об’єкта торгівлі, розташованого за адресою: вул. Михайла Грушевського, 5,м. Лозова.
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.01.2020р. №69 «Про затвердження порядку оплати праці керівників комунальних некомерційних підприємств медичної галузі».
Про затвердження актів приймання-передачі майна з балансу виконавчого комітету міської ради на баланс Управління  культури та Управління освіти, молоді  та  спорту міської  ради.
Про заміну наймачів у договорі найму житлового приміщення
Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 18.05.2021 р. № 5.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 19, кв. 16.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 4  буд.  2-Б  кв.  22.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 5, кв. 17, ж.п. № 5
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області від 09 лютого 2021 року № 121 «Про організацію навчання у сфері цивільного захисту в 2021 році».
Про визначення місць масового відпочинку населення Лозівської міської територіальної громади на водних об’єктах і попередження нещасних випадків на воді в літній період 2021 року.
Про порядок створення та використання матеріального резерву Лозівської міської територіальної громади для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
Про відзначення з нагоди Дня резервіста України.
Про затвердження дати святкування Дня Села на території старостинських округів.
Про преміювання за травень 2021 року
Про відзначення Почесного громадянина міста Лозова ТИХОНЕНКО Римми Григорівни з нагоди ювілею

Про планування підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та об’єктів соціально-культурної сфери Лозівської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років

 

Проєкти рішень виконавчого комітету 

13  травня 2021 року

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27 січня 2015 року № 20 "Про затвердження Положення про Координаційний Комітет сприяння зайнятості та професійної орієнтації населення та його складу"

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 26 березня 2019 року № 220 "Про затвердження заходів щодо поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Лозівській міській об'єднаній територіальній громаді на 2019–2022 роки"

Про затвердження структури управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області
Про надання дозволу на виготовлення проєктно - кошторисної документації Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області
Про внесення змін до рішення від 23.03.2021 року № 223 «Про проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів у 2021 році»
Про скасування дозволу ФОП Холодовій Я. А. на розміщення зовнішньої реклами
Про надання дозволу  ФОП Головченку Д.О. на розміщення зовнішньої реклами
Про надання дозволу ФОП Гаращук Л.О. на розміщення зовнішньої реклами
Про надання дозволу АТ«МЕГАБАНК» на розміщення зовнішньої реклами
Про  надання  дозволу на видалення дерев, які знаходяться у незадовільному стані
Про заміну наймачів у договорі найму житлового приміщення
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон  1  буд.  8  кв.  18
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 5, кв. 3, ж.п. № 2
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Свободи, буд. 38, кв. 11, ж.п. № 2
Про затвердження складу конкурсної комісії щодо  організації  і  проведення  конкурсів  з відбору  суб’єктів  оціночної  діяльності,  які   будуть  залучені  до  проведення  незалежної оцінки     об’єктів      приватизації      майна комунальної  власності Лозівської міської територіальної  громади
Про реєстрацію  права  комунальної власності Лозівської  міської територіальної громади та іншого речового права на об’єкти нерухомого майна 
Про  затвердження  актів  приймання-передачі майна,   активів  та  зобов’язань,  прийнятих  у комунальну     власність    Лозівської     міської територіальної громади з комунальної власності територіальної громади с Запарівка, с Захарівське, с Петропілля, с Українське, с Шугаївка, с Яблучне, смт Орілька Орільської селищної ради Лозівського  району  Харківської  області,  в  межах  міської  комунальної  власності  на баланс структурних підрозділів міської ради
Про  безоплатну  передачу майна з  балансу виконавчого комітету міської ради в межах міської комунальної власності та створення  комісії   щодо  приймання-передачі  майна
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 16.08.2019 року № 20 «Про надання повноважень відділу містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради»
Про затвердження Порядку видачі витягу про склад зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб
Про скасування рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області №971 від 22.12.2016 р.
Про відзначення з нагоди ювілею БІБІЧЕНКА Василя Олексійовича
Про відзначення з нагоди ювілею ЄВСЮЧЕНКО Лариси Володимирівни
Про відзначення з нагоди ювілею КОНЬКОВОЇ Марини Олександрівни
Про виділення коштів для придбання ритуального вінка та кошика квітів
Про  преміювання в травні 2021 року

 

Проєкти рішень виконавчого комітету 

27  квітня 2021 року

Про підсумки виконання бюджету Лозівської міської територіальної громади за І квартал 2021 року.

Про затвердження плану заходів на 2021 рік щодо наповнення бюджету міської територіальної громади, економного і раціонального використання бюджетних коштів у процесі виконання бюджету.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету  міської ради від 22 грудня 2020 року №1176 «Про умови оплати праці працівників виконавчих органів міської ради».22 грудня 2020 року №1176 «Про умови оплати праці працівників виконавчих органів міської ради».
Про надання дозволу на коригування проектно-кошторисної документації КНП «Лозівське ТМО».
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 08 вересня 2020 року № 823 «Про затвердження фактичної мережі закладів та установ,підпорядкованих Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області на 2020/2021 навчальний рік».
Про надання дозволу на виготовлення проєктно - кошторисної документації Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області
Про затвердження акта  приймання – передачі майна (автотранспорту).
Про надання адресної матеріальної допомоги головам квартальних комітетів.
Про надання матеріальної допомоги  за  зверненнями громадян.
Про надання  матеріальної допомоги головам громадських організацій.
Про надання матеріальної допомоги за зверненням учасників антитерористичної операції та члена сім'ї учасника антитерористичної операції.
Про надання грошової допомоги на поховання.
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 12.01.2021 року №01 «Про затвердження Положення про Раду з вирішення питань надання адресної допомоги населенню Лозівської міської територіальної громади та її складу».
Про надання Степаненко В.О. згоди на розміщення двох тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності - торговельних павільйо­нів з реалізації непродовольчих товарів за адресою: місто Лозова,мікрорайон 1, біля будинку № 22.мікрорайон 1
Про надання згоди Пасинок С.В. на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону з реалізації непродовольчих товарів за адресою: Харківська область, місто Лозова, вулиця Володимира Сосюри, 7.
Про надання згоди Литвиненку Р.А. на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності – торговельного павільйону з реалізації автомобільних запчастин за адресою: Харківська область, місто Лозова, смт. Панютине, провулок Паровозний, 2.
Про погодження місця розташування тимчасового дитячого розважального атракціону в місті Лозова Харківської області.
Про затвердження плану заходів щодо відзначення Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Про скасування дозволів ТОВ «АТБ - Маркет» на розміщення зовнішньої реклами.реклами.

Про надання дозволів ТОВ «АТБ - Маркет» на розміщення зовнішньої реклами.
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 23 березня 2021 року №222 «Про    затвердження  переліку  доріг, тротуарів та інших об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури комунальної власності Лозівської міської територіальної громади для проведення капітального та поточного ремонтів у 2021 році».

Про надання дозволу Управлінню житлово - комунального господарства та будівництва міської ради на розробку кошторисної документації.

Про затвердження структури відділу з питань управління комунальним майном Лозівської міської ради Харківської області.
Про заміну наймачів у договорі найму житлового приміщення.
Про затвердження протоколу комісії з житлових питань від 20.04.2021 р. № 4.
Про включення до числа службових житлових приміщень квартири за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Олександра Бричука, буд. 57, кв. 2 та затвердження рішення комісії з контролю за забезпеченням військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями від 09.02.2021р. № 25.
Про розподіл службового житла, закріпленого за Лозівською окружною прокуратурою.
Про оформлення права приватної власності на житло за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 13, кв. 8, ж.п. № 3.

Про реєстрацію права комунальної власності Лозівської  міської  територіальної  громади та іншого речового права на об’єкт нерухомого майна за адресою: Харківська обл., м. Лозова, пров. Гоголя, буд. 4.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області від 12 січня 2021 року № 11 «Про створення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Лозівської міської територіальної громади».
Про відзначення колективу Лозівського краєзнавчого музею з нагоди 55-річчя від дня створення установи.
Про відзначення з нагоди  Всеукраїнського дня психолога.

 

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ