Важливе повідомлення

Бегущая строка

Шановні відвідувачі сайту! Інформуємо Вас, що сайт Лозівської міської ради перейшов на нову платформу за адресою: https://lozovagromada.gov.ua/

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

До уваги виборців!

З 1 липня 2020 року, відповідно до статті 20 Закону України «Про Державний реєстр виборців», кожен виборець може зміни свою виборчу адресу.

Для зміни виборчої адреси виборець повинен подати звернення до органу ведення Державного реєстру виборців (далі — Реєстру), повноваження якого поширюються на територію, до якої віднесено виборчу адресу, на яку змінюватиметься поточна виборча адреса виборця.

Заява виборця подається не пізніше ніж на п’ятий день з дня початку виборчого процесу виборів або процесу референдуму, що проводяться на території, в межах якої виборець просить визначити його виборчу адресу.

Заява може бути подана в паперовій або електронній формі.

Заява в паперовій формі може бути подана виборцем особисто або через уповноважену особу, повноваження якої оформлено відповідно до законодавства.

Під час подання заяви в паперовій формі до органу ведення Реєстру виборець пред’являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, – паспорт громадянина України у вигляді паспортної книжечки або картки чи тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України).

У разі подання заяви виборця в паперовій формі уповноваженою особою нею пред’являється документ, що посвідчує особу, а також довіреність, видана виборцем і посвідчена в установленому законодавством порядку.

Заява в електронній формі може бути надіслана виборцем за підписом, прирівняним до власноручного підпису згідно із Законом України «Про електронні довірчі послуги» (кваліфікований електронний підпис), з використанням мережі Інтернет (www.cvk.gov.ua, посилання «Особистий кабінет виборця» або www.drv.gov.ua, посилання «Кабінет виборця»). Така заява повинна містити адресу електронної пошти, на яку виборцю може бути надіслано повідомлення про результати розгляду заяви.

Порядок звернення виборця, який має зареєстроване місце проживання, визначено постановою ЦВК від 18 травня 2020 року № 88 «Про Порядок розгляду звернення виборця щодо зміни виборчої адреси відповідно до частини третьої статті 8 Закону України «Про Державний реєстр виборців».

Порядок звернення виборця, який не має зареєстрованого місця проживання, визначено постановою ЦВК від 11 червня 2020 року № 103 «Про Порядок визначення виборчої адреси виборця, який не має зареєстрованого місця проживання».

Відділ ведення Державного реєстру виборців Лозівської міської ради Харківської області знаходиться за адресою: м.Лозова, вул.Ярослава Мудрого, 1, кабінет 3. Прийом здійснюється: у робочі дні з 0800 до 1630, перерва з 1200 до 1300. Телефон для довідок: (05745) 9-01-68, 9-01-69.


 На виконання Закону України «Про Державний реєстр виборців», керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 26 червня 2007 року № 868 «Про затвердження типових положень про орган (відділ) ведення Державного реєстру виборців та про регіональний орган (відділ) адміністрування Державного реєстру виборців», від 27 червня 2007 року № 885 «Про деякі заходи, пов’язані з удосконаленням системи обліку громадян, що використовується для забезпечення виконання законів України», від 18 липня 2007 року № 943 «Про деякі питання утворення органів (відділів) ведення та регіональних органів (відділів) адміністрування Державного реєстру виборців», відповідно до п. 19 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням міської ради від 27 липня 2007 року утворено відділ ведення Державного реєстру виборців.

Відділ ведення Реєстру у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, Центральної виборчої комісії, актами голови Харківської обласної держадмiнiстрацiї, міської ради, виконавчого комітету міської ради та міського голови, регіонального органу адмiнiстрування Державного реєстру виборців, а також положенням про відділ.

 

Основними завданнями відділу ведення Реєстру є:
– ведення Реєстру, до якого вносяться відомості про громадян України, що мають право голосу і проживають або перебувають на території, підпорядкованій міській раді;
– складення та уточнення списків виборців на виборчих дільницях.

Місцезнаходження відділу ведення Державного реєстру виборців:
64602, вул. Ярослава Мудрого, 1, каб. №3, м. Лозова, Харківська область,
т. (05745) 9-01-68, 9-01-69

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Спеціалісти відділу: 

Прізвище, ім'я, по батькові Посада Телефон
Воробей Олександр Павлович Начальник відділу 9-01-68
Мельник Тетяна Михайлівна Головний спеціаліст 9-01-69
Ганжа Вікторія Миколаївна Головний спеціаліст 9-01-69

Внутрішній розпорядок

1. Робочий час: 8.00 год. – 17.00 год.
2. Обідня перерва: 12.00 год. – 13.00 год.
3. Прийомні дні: щодня з 8.00 год. до 16.30 год.
4. Вихідні дні: субота, неділя. 

Положення про вiддiл ведення Державного реєстру виборців Лозiвської міської ради

Довідкова інформація

 

Одномандатний виборчий округ №179

Виборчі дільниці округу з описом меж на карті

Виборчі дільниці відділу

Кількість

Опис виборчих дільниць

Карти виборчих дільниць

Кількість виборців:

(відповідно до частини 5 статті 30 Закону України «Про Державний реєстр виборців»)

по відділу

у населених пунктах

по виборчим дільницям відділу

 

Бланки заяв   Зразки заяв
Постанова ЦВК від 2 грудня 2019 року № 1969 «Про Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси»
 про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси  про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси
Постанова ЦВК від 18.05.2020 №88 «Про Порядок розгляду звернення виборця щодо зміни виборчої адреси відповідно до частини третьої статті 8 Закону України "Про Державний реєстр виборців»
щодо включення до Державного реєстру виборців щодо включення до Державного реєстру виборців
 про внесення змін до його ідентифікаційних персональних даних у Державному реєстрі виборців про внесення змін до його ідентифікаційних персональних даних у Державному реєстрі виборців
щодо зміни виборчої адреси
щодо зміни виборчої адреси 
про внесення змін до його персональних даних у Державному реєстрі виборців (щодо відомостей про постійну нездатність пересуватися самостійно)  про внесення змін до його персональних даних у Державному реєстрі виборців (щодо відомостей про постійну нездатність пересуватися самостійно) 

Особистий кабінет виборця

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ