Важливе повідомлення

Бегущая строка

Шановні відвідувачі сайту! Інформуємо Вас, що сайт Лозівської міської ради перейшов на нову платформу за адресою: https://lozovagromada.gov.ua/

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Символіка Лозівської міської  територіальної громади

gerb noviy

 

   Герб Лозівської Лозівської міської  територіальної громади являє собою геральдичний щит заокруглений знизу (іспанський), навколо щита – картуш у стилі українського бароко, в нижній частині доповнений золотим колоссям, що є ознакою багатства, достатку, стабільності та вказує на основний напрямок сільського господарства Лозівщини.

    Вершина картуша – срібна, мурована корона – статус нашого міста центру ОТГ.

    Поза щитом перехрещені молоток та розвідний ключ, як символи машинобудування та залізниці – провідних галузей нашого міста.

   Поле щита поділене по діагоналі на зелений та малиновий кольори. Зелений колір - колір прапора міста Харкова, а Лозова – місто обласного підпорядкування. Малиновий колір є   одним з основних кольорів козацьких стягів. Малиновий і зелений кольори використані на символіці міста та району.

   В центрі щита розташований орел, який тримає перехрещені стріли – один з найдавніших історичних відомих символів Орільської козачої паланки війська Запорізького (зображений на печатці Орільської паланки).

 

prapor noviy

   Прапор Лозівської міської територіальної громади являє собою полотнище з відношенням сторін 2:3 з рівновеликих смуг зеленого та малинового кольору з гербом ОТГ в лівому верхньому кутку.

    Композиційне рішення проекту, оформлення герба та прапора відповідає усталеним нормам сучасної української геральдики.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ