Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Закон України від 01.06.2010 р. № 2297-VI "Про захист персональних даних"


Наказ Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини від 08.01.2014 р. №1/02-14 "Про затвердження документів у сфері захисту персональних даних"


Розпорядження від 29.04.2021 року №29-од "Про призначення особи, відповідальної за організацію роботи із захисту персональних даних під час їх обробки"


Розпорядження від 10.05.2017 року №155 "Про затвердження Положення про порядок обробки та захисту персональних даних працівників, контрагентів та інших осіб, персональні дані яких обробляються при здійсненні посадовими особами своїх повноважень, в апараті Лозівської міської ради Харківської області та її виконавчому комітеті"

Положення про порядок обробки та захисту персональних даних працівників, контрагентів та інших осіб, персональні дані яких обробляються при здійсненні посадовими особами своїх повноважень, в апараті Лозівської міської ради Харківської області та її виконавчому комітеті (з додатками 2, 3, 4)


Інформація про обробку персональних даних працівників (додаток 1 до Положення про порядок обробки та захисту персональних даних працівників, контрагентів та інших осіб, персональні дані яких обробляються при здійсненні посадовими особами своїх повноважень, в апараті Лозівської міської ради Харківської області та її виконавчому комітеті)


Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ