Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Юридична адреса: 64602, Харківська область, м.Лозова, Ярослава Мудрого, буд.1.

E-mail: vkm_lmr@ukr.net

Телефон: (05745) 2-78-86
 

Режим роботи відділу

Понеділок – п’ятниця: з 8.00 до 17.00,

Перерва: з 12.00 до 13.00.

Прийомні дні: щотижня вівторок з 9:00 до 12:00, четвер з 13:00 год. до 16:00 год.

Вихідні дні: субота, неділя.

Структура відділу з питань управління комунальним майном Лозівської міської ради Харківської області:

  • начальник відділу 1 од.;
  • заступник начальника відділу 1 од.;
  • головний бухгалтер 1 од.;
  • сектор управління комунальним майном та житлових питань 3 од.;
  • сектор оренди комунального майна 3 од;
  • прибиральник службових приміщень 0,25 од.

Пономар Микола Григорович начальник відділу каб. №7 (05745)2-78-86
Семеніхіна Віолетта Олександрівна заступник начальника відділу каб. №5 (05745)2-78-86
Сушняк ДмитроЯрославович завідувач сектору оренди комунального майна каб. №4 (05745)2-78-86
Мосенцева Олена Сергіївна завідувач сектору обліку комунального майна та житлових питань каб. №6 (05745)2-78-86

Відділ здійснює управління майном, яке належить до комунальної власності Лозівської міської територіальної громади в межах, визначених міською радою та цим Положенням.

Основним завданням відділу є забезпечення реалізації державної та міської політики в галузі управління комунальною власністю Лозівської міської територіальної громади, а саме:

- Організація роботи щодо обліку майна, яке перебуває у комунальній власності Лозівської міської територіальної громади.

- Організація роботи щодо передачі в оренду об’єктів нерухомого майна комунальної власності Лозівської міської територіальної громади. Контроль наявності, стану, ефективного використання та збереження комунального майна, переданого в оренду.

- Організація роботи з приватизації житлового фонду, який перебуває у комунальній власності Лозівської міської територіальної громади, контроль оформлення документів про передачу у власність громадян житловий приміщень.

- Подання пропозицій щодо переліку об’єктів нерухомого майна Лозівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації та відчуженню, на розгляд сесії міської ради.

Відділ під час виконання покладених на нього завдань взаємодіє з іншими структурними підрозділами Лозівської міської ради, територіальними органами центральних органів виконавчої влади, місцевими органами виконавчої влади, правоохоронними органами, підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, об`єднаннями громадян та окремими громадянами.

Відділ залучає спеціалістів інших структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками), представників громадських об’єднань (за згодою) для розгляду питань, що належать до його компетенції.

Положення про відділ з питань управління комунальним майном Лозівської міської ради Харківської області, затверджене розпорядженням міського голови від 09.06.2021 №184

Рішення міської ради від 13.05.2021 №306 «Про врегулювання деяких питань з оренди майна, що належить до комунальної власності Лозівської міської територіальної громади»

 

Переліки об’єктів комунальної власності, які можуть бути передані в оренду у 2021 році

 

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ