Важливе повідомлення

Бегущая строка

Шановні відвідувачі сайту! Інформуємо Вас, що сайт Лозівської міської ради перейшов на нову платформу за адресою: https://lozovagromada.gov.ua/

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Юридична адреса: 64602, Харківська область, м. Лозова, Ярослава Мудрого, буд.1.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Режим роботи відділу

Понеділок – п’ятниця: з 8.00 до 17.00,

Перерва: з 12.00 до 13.00.

Вихідні дні: субота, неділя.

 

Прийомні дні:

Прийом громадян здійснюється щотижня за адресою: м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 17, каб.24 (2 поверх):

  • - вівторок з 9:00 до 12:00

четвер з 9:00 до 12:00 

Структура відділу з питань управління комунальним майном Лозівської міської ради Харківської області:

 

Семеніхіна Віолетта Олександрівна

заступник начальника відділу

Сушняк Дмитро Ярославович

завідувач сектору оренди комунального майна

Мосенцева Олена Сергіївна

завідувач сектору обліку комунального майна та житлових питань

Відділ здійснює управління майном, яке належить до комунальної власності Лозівської міської територіальної громади в межах, визначених міською радою та цим Положенням.

Основним завданням відділу є забезпечення реалізації державної та міської політики в галузі управління комунальною власністю Лозівської міської територіальної громади, а саме:

- Організація роботи щодо обліку майна, яке перебуває у комунальній власності Лозівської міської територіальної громади.

- Організація роботи щодо передачі в оренду об’єктів нерухомого майна комунальної власності Лозівської міської територіальної громади. Контроль наявності, стану, ефективного використання та збереження комунального майна, переданого в оренду.

- Організація роботи з приватизації житлового фонду, який перебуває у комунальній власності Лозівської міської територіальної громади, контроль оформлення документів про передачу у власність громадян житловий приміщень.

- Подання пропозицій щодо переліку об’єктів нерухомого майна Лозівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації та відчуженню, на розгляд сесії міської ради.

Відділ під час виконання покладених на нього завдань взаємодіє з іншими структурними підрозділами Лозівської міської ради, територіальними органами центральних органів виконавчої влади, місцевими органами виконавчої влади, правоохоронними органами, підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, об`єднаннями громадян та окремими громадянами.

Відділ залучає спеціалістів інших структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками), представників громадських об’єднань (за згодою) для розгляду питань, що належать до його компетенції.

 

Положення про відділ з питань управління комунальним майном Лозівської міської ради Харківської області, затверджене розпорядженням міського голови від 09.06.2021 №184

Рішення міської ради від 13.05.2021 №306 «Про врегулювання деяких питань з оренди майна, що належить до комунальної власності Лозівської міської територіальної громади»

 

Житлові питання

 

Витяг з реєстру платників податку на додану вартість

 

Фінансова та бюджетна звітність за І квартал 2022 року, за півріччя 2022 року

 

Перелік об’єктів комунальної власності, які можуть бути передані в оренду в 2023 році

Переліки об’єктів комунальної власності, які можуть бути передані в оренду у 2021 році

 

Перелік об'єктів комунальної власності, наданих в оренду

 

Перелік об'єктів нерухомого майна та транспортних засобів, які складають комунальну власність Лозівської міської територіальної громади

 

Рішення Лозівської міської ради від 23.12.2021 №869 «Про затвердження Порядку списання майнащо є  комунальною власністю Лозівської міської територіальної громади» 

 

Рішення Лозівської міської ради від 10.02.2022 №941 «Про затвердження реєстрів об’єктів нерухомого майна та транспортних засобів, які складають комунальну власність Лозівської міської територіальної громади.»

 

Рішення Лозівської міської ради від 10.02.2022 №942 «Про внесення змін до рішення міської ради від 25.03.2021 № 229 «Про впорядкування обліку об’єктів комунальної власності Лозівської міської територіальної громади».


Фінансова та бюджетна звітність за 2021 рік

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2022 рік

Кошторис на 2022 рік

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ