Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Юридична адреса: 64602, Харківська область, м.Лозова, Ярослава Мудрого, буд.1.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (05745) 2-78-86.

Режим роботи відділу

Понеділок – п’ятниця: з 8.00 до 17.00,

Перерва: з 12.00 до 13.00.

Прийомні дні: щотижня вівторок з 8:30 до 12:00, четвер з 13:00 год. до 16:00 год.

Вихідні дні: субота, неділя.

Структура відділу з питань управління комунальним майном Лозівської міської ради Харківської області:

  • начальник відділу 1 од.;
  • заступник начальника відділу 1 од.;
  • головний бухгалтер 1 од.;
  • сектор управління комунальним майном та житлових питань 3 од.;
  • сектор оренди комунального майна 3 од;
  • прибиральник службових приміщень 0,25 од.

Пономар Микола Григорович

начальник відділу

каб. №7

(05745) 2-78-86

Сушняк Дмитро

Ярославович

завідувач сектору оренди комунального майна

каб. №4

(05745) 2-78-86

Мосенцева Олена Сергіївна

завідувач сектору обліку комунального майна та житлових питань

каб. №6

(05745) 2-78-86

Відділ здійснює управління майном, яке належить до комунальної власності Лозівської міської територіальної громади в межах, визначених міською радою та цим Положенням.

Основним завданням відділу є забезпечення реалізації державної та міської політики в галузі управління комунальною власністю Лозівської міської територіальної громади, а саме:

- Організація роботи щодо обліку майна, яке перебуває у комунальній власності Лозівської міської територіальної громади.

- Організація роботи щодо передачі в оренду об’єктів нерухомого майна комунальної власності Лозівської міської територіальної громади. Контроль наявності, стану, ефективного використання та збереження комунального майна, переданого в оренду.

- Організація роботи з приватизації житлового фонду, який перебуває у комунальній власності Лозівської міської територіальної громади, контроль оформлення документів про передачу у власність громадян житловий приміщень.

- Подання пропозицій щодо переліку об’єктів нерухомого майна Лозівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації та відчуженню, на розгляд сесії міської ради.

Відділ під час виконання покладених на нього завдань взаємодіє з іншими структурними підрозділами Лозівської міської ради, територіальними органами центральних органів виконавчої влади, місцевими органами виконавчої влади, правоохоронними органами, підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, об`єднаннями громадян та окремими громадянами.

Відділ залучає спеціалістів інших структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками), представників громадських об’єднань (за згодою) для розгляду питань, що належать до його компетенції.

Положення про відділ з питань управління комунальним майном Лозівської міської ради Харківської області, затверджене розпорядженням міського голови від 09.06.2021 №184

Рішення міської ради від 13.05.2021 №306 «Про врегулювання деяких питань з оренди майна, що належить до комунальної власності Лозівської міської територіальної громади»

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ