Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Охорона праці

Стан удосконалення системи управління охороною праці на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності Лозівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться під постійною увагою міської влади.

За результатами розслідувань нещасних випадків в І кварталі 2020 року на підприємствах, в установах та організаціях Лозівської міської об'єднаної територіальної громади, було взято на облік 3 нещасних випадки, пов'язаних з виробництвом, що на 2 випадки більше ніж за аналогічний період минулого року (І квартал 2019 року – 1 нещасний випадок).

В результаті даних нещасних випадків було травмовано 3 осіб. Всі потерпілі жінки, неповнолітніх немає. Групових нещасних випадків та нещасних випадків зі смертельним наслідком протягом цього періоду на підприємствах, в установах та організаціях Лозівської міської об'єднаної територіальної громади не було.

Події, що призвели до нещасних випадків: дія предметів та деталей, що рухаються, розлітаються, обертаються – 1; падіння потерпілого – 2, в тому числі: з висоти – 1; під час пересування – 1.

Причини нещасних випадків на виробництві за цей період мають організаційний характер, а саме: невиконання вимог інструкцій з охорони праці.

По кожному нещасному випадку підприємствами розроблені відповідні заходи щодо попередження аналогічних випадків.

Професійних захворювань на підприємствах, в установах та організаціях Лозівської міської об'єднаної територіальної громади у І кварталі 2020 року зафіксовано не було.

При повідомній реєстрації колективних договорів підприємств, установ та організацій в обов’язковому порядку рекомендується включати до них заходи щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійного захворювання, аваріям і пожежам та передбачати кошти на їх попередження.

На 2020 рік до колективних договорів включено 653 заходи на загальну суму 6276,1 тис.грн., виконано протягом І кварталу 2020 року – 295 заходів на суму 1993,6 тис.грн. Сума коштів на охорону праці, витрачена в розрахунку на 1 працюючого, склала 228,5 грн.

Станом на 01.04.2020 року 207 посадових осіб та 1396 робітників підприємств, установ і організацій Лозівської міської об'єднаної територіальної громади пройшли навчання і перевірку знань з питань охорони праці, що становить до потрібного 74,5 % та 94,5 % відповідно.

Управлінням праці та соціального захисту населення міської ради проводиться моніторинг стану проходження на підприємствах, в установах та організаціях Лозівської міської об'єднаної територіальної громади попередніх та періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, а також осіб віком до 21 року, за даними якого в І кварталі 2020 року медичні огляди пройшли 1401 працівник.

28 квітня за рекомендацією Міжнародної організації праці (МОП) відзначається Всесвітній день охорони праці. У цьому році МОП у Всесвітній день охорони праці робить акцент на проблемі насильства у сфері праці та девіз Дня охорони праці 2020 звучить так: "Насильство і домагання у сфері праці". В Україні також відзначають День охорони праці. Відповідний указ Президента України № 685/2006 виданий 18.08.2006, згідно з яким підприємствами, установами і організаціями проводиться відповідна робота.

В І кварталі 2020 року управлінням було проведено 5 семінарів з питань охорони праці та надання пільг і компенсацій за шкідливі умови праці з представниками підприємств, установ і організацій Лозівської міської об'єднаної територіальної громади та 6 сеансів телефонного зв’язку "Гаряча лінія" з цих питань.

Також проводиться облік нещасних випадків невиробничого характеру та причин їх виникнення на підставі звітів лікувально-профілактичних закладів.

У І кварталі 2020 року 1520 жителів Лозівської міської об'єднаної територіальної громади отримали травми невиробничого характеру, в т. ч. 437 дітей віком до 14 років.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ