Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Охорона праці

Стан удосконалення системи управління охороною праці на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності Лозівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться під постійною увагою міської влади.

За результатами розслідувань нещасних випадків за 9 місяців 2020 року на підприємствах, в установах та організаціях Лозівської міської об'єднаної територіальної громади, було взято на облік 4 нещасних випадки, пов'язаних з виробництвом, що на 1 випадок більше ніж за аналогічний період минулого року (9 місяців 2019 року – 3 нещасних випадки).

В результаті даних нещасних випадків було травмовано 4 осіб, серед яких 3-є жінок, неповнолітніх немає. Групових нещасних випадків та нещасних випадків зі смертельним наслідком протягом цього періоду на підприємствах, в установах та організаціях Лозівської міської об'єднаної територіальної громади не було.

Події, що призвели до нещасних випадків: дія предметів та деталей, що рухаються, розлітаються, обертаються – 1; падіння потерпілого – 3, в тому числі: з висоти – 1; під час пересування – 2.

Причини нещасних випадків на виробництві за цей період мають організаційний характер, а саме: невиконання вимог інструкцій з охорони праці.

По кожному нещасному випадку підприємствами розроблені відповідні заходи щодо попередження аналогічних випадків.

Професійних захворювань на підприємствах, в установах та організаціях Лозівської міської об'єднаної територіальної громади протягом 9 місяців 2020 року зафіксовано не було.

При повідомній реєстрації колективних договорів підприємств, установ та організацій в обов’язковому порядку рекомендується включати до них заходи щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійного захворювання, аваріям і пожежам та передбачати кошти на їх виконання.

Так, на території Лозівської міської ОТГ станом на 01.10.2020 року зареєстровано та діють 165 колективних договорів, всі вони містять розділ з охорони праці. На 2020 рік до колективних договорів включено 772 заходи на загальну суму 11452,6 тис.грн., виконано протягом 9 місяців 2020 року – 522 заходи на суму 9641,7 тис.грн. Сума коштів на охорону праці, витрачена в розрахунку на 1 працюючого, склала 910 грн.

Станом на 01.10.2020 року 392 посадові особи та 2311 робітника підприємств, установ і організацій Лозівської міської об'єднаної територіальної громади пройшли навчання і перевірку знань з питань охорони праці, що становить до потрібного 91,2 % та 97,6 % відповідно.

Управлінням праці та соціального захисту населення міської ради проводиться моніторинг стану проходження на підприємствах, в установах та організаціях Лозівської міської об'єднаної територіальної громади попередніх та періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, а також осіб віком до 21 року.

За 9 місяців 2020 року попереднім та періодичним медичним оглядам підлягало 4572 працівника, пройшли медичні огляди протягом звітного періоду 3391 працівник, що становить 74,2 %.

28 квітня за рекомендацією Міжнародної організації праці (МОП) щороку відзначається Всесвітній день охорони праці. У цьому році Всесвітній день охорони праці проходив під девізом: "Зупинимо пандемію: безпека і здоров'я на роботі можуть врятувати життя".

В Лозівській міській об'єднаній територіальній громаді також відзначався День охорони праці, в зв'язку з чим підприємствами, установами і організаціями була проведена відповідна робота.

За 9 місяців 2020 року управлінням було проведено 5 семінарів з питань охорони праці та надання пільг і компенсацій за шкідливі умови праці з представниками підприємств, установ і організацій Лозівської міської об'єднаної територіальної громади та 18 сеансів телефонного зв’язку "Гаряча лінія" з цих питань.

Також проводиться облік нещасних випадків невиробничого характеру та причин їх виникнення на підставі звітів лікувально-профілактичних закладів.

Протягом 9 місяців 2020 року 4818 жителів Лозівської міської об'єднаної територіальної громади отримали травми невиробничого характеру, в т.ч. 1609 дітей віком до 14 років.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ