Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

 

Характеристика сфери торгівлі міста Лозова

     В м. Лозова закріплено тенденцію позитивного розвитку галузей торгівлі, ресторанного господарства. В місті налічується 181 об’єкт торгівлі, з них: 5 супермаркетів зі змішаним асортиментом, 52 продовольчих магазини та 124 магазини з непродовольчим асортиментом товарів. Забезпеченість торговельними площами стаціонарних об’єктів торгівлі становить більше 345 квадратних метрів на тисячу жителів, що на 8% більше нормативу забезпеченості по Україні.

     Функціонує 42 заклади ресторанного господарства на 1696 посадкових місць (25 місць на тисячу жителів), з них: 18 кафе, 13 закусочних, 2 кав’ярні, 5 буфетів, 4 їдальні закритого типу.

   Крім того, торговельна діяльність здійснюється на 2 ринках та 6 торговельних майданчиках із загальною кількістю – 1662 торговельних місця. За спеціалізацією 2 ринки та 2 торгівельні майданчики міста – змішані, а 4 торговельні майданчики – непродовольчі.

   Ринки та торгівельні майданчики міста поетапно здійснюють перебудови та переобладнання своїх територій.

     Основними шляхами постачання товарів на торговельні майданчики та ринки є оптові бази обласних міст, зокрема Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя та ін..

    З метою стабілізації цінової ситуації на продовольчому ринку міста щодекади проводиться моніторинг цін на основні споживчі товари, що реалізуються на підприємствах торгівлі та ринках міста.

    Покращується матеріально-технічна база підприємств, поновлюється торговельне та технологічне обладнання, сучаснішим стає зовнішній та внутрішній інтер’єр приміщень, що свідчить про підвищення рівня обслуговування в підприємствах торгівлі, створення додаткових зручностей для покупців.

    Традиційно міські підприємці не залишаються осторонь загальноміських проблем. Постійно отримується фінансова допомога на проведення загальноміських святкових заходів. В тяжкі воєнні часи міські підприємці надають допомогу для військових та біженців.

 

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ

Warning: session_write_close(): write failed: Disk quota exceeded (122) in /home/lozova00/lozovarada.gov.ua/www/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 194

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/lozova00/.system/tmp) in /home/lozova00/lozovarada.gov.ua/www/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 194