Важливе повідомлення

Бегущая строка

Шановні відвідувачі сайту! Інформуємо Вас, що сайт Лозівської міської ради перейшов на нову платформу за адресою: https://lozovagromada.gov.ua/

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

     На території Лозівській міської територіальної громади розміщені:

об’єкти сфери торгівлі - 322 магазин (з них 5 супермаркетів) (225 в місті Лозова та 97 в інших населених пунктах громади), з яких:

продовольчих - 76;

непродовольчих - 154;

змішаних – 92;

заклади ресторанного господарства відкритого типу – 41;

На території м. Лозова розміщені 4 ринки та 4 торговельні майданчики.

     Основними шляхами постачання товарів на торговельні майданчики та ринки є оптові бази обласних міст, зокрема Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя та ін..

    З метою стабілізації цінової ситуації на продовольчому ринку міста щодекади проводиться моніторинг цін на основні споживчі товари, що реалізуються на підприємствах торгівлі та ринках міста.

    Покращується матеріально-технічна база підприємств, поновлюється торговельне та технологічне обладнання, сучаснішим стає зовнішній та внутрішній інтер’єр приміщень, що свідчить про підвищення рівня обслуговування в підприємствах торгівлі, створення додаткових зручностей для покупців.

 

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ