Важливе повідомлення

Бегущая строка

Шановні відвідувачі сайту! Інформуємо Вас, що сайт Лозівської міської ради перейшов на нову платформу за адресою: https://lozovagromada.gov.ua/

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

04

Під час відео зустрічі Лозівський міський голова Сергій Зеленський, освітяни й волонтери обговорили деталі поїздки з мером міста Томблейн - Мартіном та організаторами.
Місто, яке знаходиться на півдні Франції, готується прийняти дві групи дітей з Лозівської громади, одну з них на два тижні на відпочинок, другу - на місяць для навчання. Запрошують дітей віком від 8 до 12 років, перевагу віддаватимуть тим, які вивчають французьку мову. Фінансування під час перебування діток у Франції відбуватиметься повністю за рахунок приймаючої сторони.

Мер міста Томблейн відзначив, що вони будуть раді вітати дітей з Лозової оточити їх увагою і турботою, всіляко сприяти їх відпочинку та організувати цікаве навчання.
Лозівський міський голова Сергій Зеленський подякував за запрошення меру міста Томблейн та республіці Франція. Відзначив, що ті випробування, які випали на долю України, через російське вторгнення, складно переживає усе населення, особливо це відображається на дітях. Навчання вони проходять дистанційно, обмежені у культурних та спортивних заходах Наголосив, що така поїздка стане для них гарним психологічним розвантаженням.
Сергій Зеленський розповів закордонним співрозмовникам, що Лозівська громада 30 разів піддалася ракетним ударам. У місті розрушено нещодавно відремонтований Палац культури та школу. Не дивлячись на те, що війна ще не скінчилася, вже почали займатися питаннями відбудови цих закладів. Наголосив, що уся Україна вірить в Збройні Сили України, очікує перемоги та миру!

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ