Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

На виконання Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про культуру», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28.01.2016 року № 955-VIII, рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради від 15.10.2019 № 965 «Про затвердження Положення про порядок призначення керівників закладів культури Управління культури Лозівської міської ради Харківської області» Управління культури Лозівської міської ради оголошує про початок конкурсу на заміщення вакантної посади завідувача міської бібліотеки Управління культури Лозівської міської ради Харківської області.

Вимоги до конкурсантів:

  • громадянство України;
  • вища освіта без вимоги до стажу роботи;
  • володіння державною мовою;
  • володіння ПК.

Дата початку прийому документів від конкурсантів на вакантну посаду завідувача міської бібліотеки (заява про участь у конкурсі, автобіографія, копія документу, що посвідчує особу, копія документів про вищу освіту, 2 рекомендаційні листи довільної форми, мотиваційний лист, довідка про судимість, перспективний план роботи закладу на 1 та 5 років) та початок формування конкурсної комісії - 23 липня 2021 року.

Прийняття документів на конкурс та формування конкурсної комісії проводитимуться упродовж 30 календарних днів.

Контактна особа - Доценко Євгенія Анатоліївна, тел. 0666030310, 095851 1234.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ