Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення Лозівської міської ради «Про затвердження Порядку звільнення території населених пунктів Лозівської міської територіальної громади від безхазяйного майна, самовільно розміщених об'єктів, тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, малих архітектурних форм, покинутих будівельних матеріалів і конструкцій, транспортних засобів, механізмів».

         Проект рішення Лозівської міської ради «Про затвердження Порядку звільнення території населених пунктів Лозівської міської територіальної громади від безхазяйного майна, самовільно розміщених об'єктів, тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, малих архітектурних форм, покинутих будівельних матеріалів і конструкцій, транспортних засобів, механізмів» розроблено управлінням житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради.

Порядок     є місцевим регуляторним актом, який встановлює єдиний порядок звільнення земельних ділянок, що зайняті без правових підстав та належать до комунальної власності Лозівської міської територіальної громади. Порядок передбачає механізм, строки проведення звільнення території від самовільно встановлених, покинутих, безхазяйних об’єктів що розміщені без правових підстав з порушенням вимог чинного законодавства України.

            Проект регуляторного акта і аналіз

             Всі зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо проекту та аналізу його регуляторного впливу будуть прийматися у письмовому чи електронному вигляді протягом одного місяця з дня оприлюднення за адресою:

             м. Лозова, вул. Ярослава Мудрого,1 УЖКГБ

             e-mai1: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ