Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

     З метою забезпечення прав та законних інтересів громадян, попередження шкідливого впливу споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на організм людини, усунення порушень громадського порядку та зменшення кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, враховуючи численні скарги мешканців міста на порушення тиші та спокою в нічний час управлінням економіки міської ради відповідно до статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, пункту 441 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 9 статті 153 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» підготовлено проект рішення міської ради «Про обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території м. Лозова».

    На виконання Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, з метою прийняття від громадськості та суб'єктів господарювання зауважень та пропозицій до вищевказаного проекту рішення з 22.05.2018р. на офіційному сайті Лозівської міської ради (www.lozovarada.gov.ua) розміщено проект рішення Лозівської міської ради «Про обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території м. Лозова» та аналіз регуляторного впливу.

    Зауваження та пропозиції до вищевказаного проекту рішення Лозівської міської ради приймаються в письмовому вигляді розробником протягом 1-го місяця з дня його опублікування за адресою: 64600, м. Лозова, вул. Ярослава Мудрого, 1, к. 27.

 

Начальник управління економіки

С.О. Гранкін

 

 Матеріали для завантаження:

 

Проект рішення Лозівської міської ради "Про обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території м. Лозова"

 

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ