Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Розробник 

Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області, адреса: 64602, Харківська обл., м. Лозова, вул. Ярослава Мудрого, 1, e-mai1: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Стислий виклад змісту проекту

     З метою виконання норм чинного законодавства, керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Управлінням житлово-комунального господарства та будівництва міської ради розроблено проект рішення Лозівської міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 03.02.2012 року № 543 «Про затвердження Порядку пайової участі замовників будівництва у розвитку інфраструктури м. Лозова».   

     У зв’язку зі створенням Лозівської міської об’єднаної територіальної громади (далі – Лозівська ОТГ) виникла необхідність прийняття нормативно-правового акту, який встановить єдині вимоги щодо визначення порядку пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів на всій її території.

     Порядок пайової участі замовників будівництва у розвитку інфраструктури м. Лозова, затверджений рішенням міської ради від  03.02.2012 року №543 розповсюджує свою дію лише на територію м. Лозова та не в повному обсязі відповідає вимогам статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», у зв’язку з чим його необхідно переглянути і привести у відповідність до чинного законодавства України.

     На території приєднаних територіальних громад у більшості випадків або взагалі відсутній будь-який порядок пайової участі або він є дуже застарілим та не відповідає вимогам законодавства.

     Запропонований регуляторний акт встановить узагальнюючий порядок та умови залучення, розрахунку розміру і величини пайової участі (внеску), контролю за її сплатою та використання коштів пайової участі замовників (інвесторів) у створенні і розвитку інфраструктури населених пунктів Лозівської ОТГ.

Інформація про спосіб оприлюднення

    На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. № 1160-4 та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 р. № 308, з метою прийняття від громадськості та суб'єктів господарювання зауважень та пропозицій проект рішення Лозівської міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 03.02.2012 року № 543 «Про затвердження Порядку пайової участі замовників будівництва у розвитку інфраструктури м. Лозова»  та аналіз впливу регуляторного акта розміщено на офіційному сайті Лозівської міської ради (www.lozovarada.gov.ua).

 

Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції

Зауваження та пропозиції до вищевказаного проекту рішення  Лозівської міської ради приймаються протягом 1-го місяця з дня його опублікування.

 

Інформація про спосіб надання зауважень та пропозицій 

Зауваження та пропозиції до вищевказаного проекту рішення  приймаються в письмовому вигляді Управлінням житлово-комунального господарства та будівництва міської ради за адресою: 64602, Харківська обл., м. Лозова, вул. Ярослава Мудрого, 1, 2 під’їзд, 3 поверх, приймальня.

 

Начальник управління

житлово-комунального

господарства та будівництва

міської ради                                                                         О.М. Залізінський

 

 

Матеріали для завантаження:

  1. Проект рішення
  2. Порядок пайової участі замовників будівництва у розвитку інфраструктури населених пунктів Лозівської міської об’єднаної територіальної громади.
  3. Типовий договір про пайову участь у розвитку інфраструктури населених пунктів Лозівської міської об’єднаної територіальної громади
  4. Аналіз впливу регуляторного акта

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ