Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

     Відповідно до затвердженого плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Лозівської міської ради та її виконавчого комітету на 2016 рік з метою виконання норм чинного законодавства, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» управлінням економіки міської ради відповідно до норм Податкового Кодексу України підготовлено проект рішення міської ради  «Про встановлення пільг щодо сплати земельного податку в місті Лозова у 2017 році».

     Запропонований регуляторний акт розроблено з метою впорядкування питання встановлення пільг при сплаті земельного податку в місті Лозова.

    На виконання Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" від 11.09.2003 р. № 1160-4 та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 р. № 308, з метою прийняття від громадськості та суб'єктів господарювання зауважень та пропозицій до вищевказаного проекту рішення з 15.11.2016р. на офіційному сайті Лозівської міської ради (www.lozovarada.gov.ua) розміщено проект рішення Лозівської міської ради «Про встановлення пільг щодо сплати земельного податку в місті Лозова у 2017 році» та аналіз регуляторного впливу.

     Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб стосовно проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу до нього приймаються в письмовій формі протягом 30 днів з дня їх оприлюднення розробником - управлінням економіки Лозівської міської ради, за адресою: 64600, м. Лозова, вул. Ярослава Мудрого, б.1, каб. 27.

 

Начальник управління економіки

С.О.Гранкін

 

Матеріали для завантаження:

 

Проект рішення Лозівської міської ради "Про встановлення пільг щодо сплати земельного податку в місті Лозова у 2017 році"

 

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ