Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

«Про затвердження Порядку визначення та відшкодування Лозівській міській об’єднаній територіальній громаді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, зайняття земельних ділянок без оформлення документів що посвідчують право на землю та використання земельних ділянок з порушенням законодавства про плату за землю»

 

 

    З метою виконання норм чинного законодавства, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» відділом містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради відповідно до норм Податкового Кодексу України підготовлено проект рішення міської ради «Про затвердження Порядку визначення та відшкодування Лозівській міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, зайняття земельних ділянок без оформлення документів що посвідчують право на землю та використання земельних ділянок з порушенням законодавства про плату за землю».

     Запропонований регуляторний акт розроблено з метою посилення контролю щодо цільового використання земельних ділянок, отримання додаткових надходжень до бюджету за рахунок добровільних відшкодувань за землекористування або за збитки, заподіяні внаслідок невикористання земельних ділянок, зайняття земельних ділянок без оформлення відповідних документів та використання земельних ділянок з порушенням законодавства про плату за землю, створення єдиних організаційно-правових та економічних засад, визначення розмірів збитків внаслідок використання земель несільськогосподарського призначення.

     Пропозиції та зауваження, які слід подавати до Лозівської міської ради за адресою: м. Лозова, вул. Ярослава Мудрого, 1, к. 7, 9, (відділ з питань діловодства та звернень громадян апарату виконавчого комітету Лозівської міської ради) або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом заявника та повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства.

 

Терміни подання пропозицій: з 20.02.2019р. до 19.03.2019р.

 

Контактний телефон: (05745) 2-32-69, 2-29-32

 

Розробник: відділ містобудування, архітектури та земельних відносин Лозівської міської ради Харківської області.

 

Начальник відділу містобудування,

архітектури та земельних відносин

міської ради                                                                                        І.П. Кошляк

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ