Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

     З метою виконання норм чинного законодавства, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» управлінням економіки міської ради відповідно до норм Податкового Кодексу України підготовлено проект рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради №519 від 26.01.2017р. «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для об’єктів нежитлової нерухомості»».

     Запропонований регуляторний акт розроблено з метою впорядкування спірних питань обліку об'єктів нерухомості та трактування норм зазначених в рішенні щодо випадків застосування ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для об’єктів нежитлової нерухомості в місті Лозова.

     На виконання Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" від 11.09.2003 р. № 1160-4 та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 р. № 308, з метою прийняття від громадськості та суб'єктів господарювання зауважень та пропозицій до вищевказаного проекту рішення з 15.11.2016р. на офіційному сайті Лозівської міської ради (www.lozovarada.gov.ua) розміщено проект рішення Лозівської міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради №519 від 26.01.2017р. «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для об’єктів нежитлової нерухомості»» та аналіз регуляторного впливу.

     Зауваження та пропозиції до вищевказаного проекту рішення  Лозівської міської ради приймаються в письмовому вигляді розробником протягом 1-го місяця з дня його опублікування за адресою: 64600, м. Лозова, вул. Ярослава Мудрого, 1, к. 27.

 

Начальник управління економіки

С.О.Гранкін

 

 

Матеріали для завантаження:

Про внесення змін до рішення міської ради №519 від 26.01.2017р. «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для об’єктів нежитлової нерухомості»

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ