Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

     З метою виконання норм чинного законодавства, керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» управлінням житлово-комунального господарства та будівництва міської ради  розроблено проект рішення Лозівської міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 03.02.2012 року № 543 «Про затвердження Порядку пайової участі замовників будівництва у розвитку інфраструктури м. Лозова».   

     Запропонований регуляторний акт розроблено з метою  врегулювання питання щодо можливості звільнення замовника будівництва від сплати пайової участі у розвитку інфраструктури міста з урахуванням значимості об’єкту будівництва для територіальної громади.

     На виконання Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" від 11.09.2003 р. № 1160-4 та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 р. № 308, з метою прийняття від громадськості та суб'єктів господарювання зауважень та пропозицій до вищевказаного проекту рішення з 26.07.2017р. на офіційному сайті Лозівської міської ради (www.lozovarada.gov.ua) розміщено проект рішення Лозівської міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 03.02.2012 року № 543 «Про затвердження Порядку пайової участі замовників будівництва у розвитку інфраструктури м. Лозова»   та аналіз впливу регуляторного акта. регуляторного акта.

     Зауваження та пропозиції до вищевказаного проекту рішення  Лозівської міської ради приймаються в письмовому вигляді розробником протягом 1-го місяця з дня його опублікування за адресою: 64602, Харківська обл., м. Лозова, вул. Ярослава Мудрого, 1, 2 під’їзд, 3 поверх, каб. № 3.

 

В.о. начальника управління

житлово-комунального

господарства та будівництва

міської ради                                                                                Т.П. Оридорога

 

 

Матеріали для завантаження:

Проект рішення Лозівської міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 03.02.2012 року № 543 «Про затвердження Порядку пайової участі замовників будівництва у розвитку інфраструктури м.Лозова» 

  1. Аналіз впливу регуляторного акта регуляторного акта

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ