Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

  З метою виконання норм чинного законодавства, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» відділом містобудування, архітектури та земельних відносин підготовлено проект рішення міської ради «Про затвердження  Положення про  порядок  переведення    житлових приміщень і житлових  будинків   в нежитлові для розміщення  об’єктів невиробничої сфери».

   Запропонований регуляторний акт розроблено з метою  уточнення організації процесу виведення квартир з житлового фонду для розміщення об’єктів невиробничої сфери, визначення порядку дій підприємців, які мають наміри змінити функціональне призначення житлової квартири.

   На виконання Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" від 11.09.2003 р. № 1160-4 та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 р. № 308, з метою прийняття від громадськості та суб'єктів господарювання зауважень та пропозицій до вищевказаного проекту рішення з 21.02.2017р. на офіційному сайті Лозівської міської ради (www.lozovarada.gov.ua) розміщено проект рішення Лозівської міської ради «Про затвердження  Положення про  порядок  переведення    житлових приміщень і житлових  будинків   в нежитлові для розміщення  об’єктів невиробничої сфери» та аналіз регуляторного впливу.

   Зауваження та пропозиції до вищевказаного проекту рішення  Лозівської міської ради приймаються в письмовому вигляді розробником протягом 1-го місяця з дня його опублікування за адресою: 64600, м. Лозова, вул. Ярослава Мудрого, 1, к.16 та  19.

 

Начальник відділу містобудування,

архітектури та земельних відносин

міської ради                                                                                              І.П.Кошляк

 

 

Матеріали для завантаження:

 

Проект рішення міської ради «Про затвердження  Положення про  порядок  переведення    житлових приміщень і житлових  будинків   в нежитлові для розміщення  об’єктів невиробничої сфери»

 

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ