Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

   З метою виконання норм чинного законодавства, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» відділом містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради відповідно до норм Податкового Кодексу України підготовлено проект рішення міської ради «Про затвердження Порядку визначення та відшкодування Лозівській міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, зайняття земельних ділянок без оформлення документів що посвідчують право на землю та використання земельних ділянок з порушенням законодавства про плату за землю».

    Запропонований регуляторний акт розроблено з метою  посилення контролю щодо цільового використання земельних ділянок, отримання додаткових надходжень до бюджету за рахунок добровільних відшкодувань за землекористування або за збитки, заподіяні внаслідок невикористання земельних ділянок, зайняття земельних ділянок без оформлення відповідних документів та використання земельних ділянок з порушенням законодавства про плату за землю, створення єдиних організаційно-правових та економічних засад, визначення розмірів збитків внаслідок використання земель несільськогосподарського призначення.

   На виконання Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" від 11.09.2003 р. № 1160-4 та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 р. № 308, з метою прийняття від громадськості та суб'єктів господарювання зауважень та пропозицій до вищевказаного проекту рішення з 21.02.2017р. на офіційному сайті Лозівської міської ради (www.lozovarada.gov.ua) розміщено проект рішення Лозівської міської ради «Про затвердження Порядку визначення та відшкодування Лозівській міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, зайняття земельних ділянок без оформлення документів що посвідчують право на землю та використання земельних ділянок з порушенням законодавства про плату за землю» та аналіз регуляторного впливу.

   Зауваження та пропозиції до вищевказаного проекту рішення  Лозівської міської ради приймаються в письмовому вигляді розробником протягом 1-го місяця з дня його опублікування за адресою: 64600, м. Лозова, вул. Ярослава Мудрого, 1, к.16 та 18.

 

 

Начальник відділу містобудування,

архітектури та земельних відносин

міської ради                                                                                              І.П.Кошляк

 

Матеріали для завантаження:

 

Проект рішення міської ради «Про затвердження Порядку визначення та відшкодування Лозівській міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, зайняття земельних ділянок без оформлення документів що посвідчують право на землю та використання земельних ділянок з порушенням законодавства про плату за землю»

 

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ