Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту рішення Лозівської міської ради "Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території  м. Лозова у нічний час"

 

         Відповідно до затвердженого плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Лозівської міської ради та її виконавчого комітету на 2016 рік управлінням економіки Лозівської міської ради підготовлено проект рішення Лозівської міської ради "Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території  м. Лозова у нічний час".

         Запропонований регуляторний акт розроблено відповідно до звернень щодо порушення тиші в нічний час з метою впорядкування питання продажу та вживання алкогольних напоїв в громадських місцях.

         На виконання Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" від 11.09.2003 р. № 1160-4 та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 р. № 308, з метою прийняття від громадськості та суб'єктів господарювання зауважень та пропозицій до вищевказаного проекту рішення з 19.08.2016р. на офіційному сайті Лозівської міської ради (www.lozovarada.gov.ua) розміщено проект рішення Лозівської міської ради "Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території  м. Лозова у нічний час" та аналіз регуляторного впливу.

          Зауваження та пропозиції до вищевказаного проекту рішення Лозівської міської ради приймаються розробником протягом одного місяця з дня його оприлюднення (до 19.09.2016р.) у письмовому вигляді за адресою: м. Лозова, вул. Ярослава Мудрого, 1, або в електронному вигляді на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

            Довідки за телефоном 2-56-15.

 

 

Начальник управління економіки  

С.О. Гранкін

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ