Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

      Відповідно до затвердженого плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Лозівської міської ради та її виконавчого комітету на 2017 рік дочірнім підприємством «Лозоваводосервіс» комунального підприємства «Теплоенерго» Лозівської міської ради Харківської області підготовлено проект рішення виконавчого комітету  Лозівської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 28 травня 2014 року № 304 «Про затвердження Правил приймання стічних вод у каналізаційну мережу м. Лозова»рішення виконавчого комітету  Лозівської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 28 травня 2014 року № 304 «Про затвердження Правил приймання стічних вод у каналізаційну мережу м. Лозова».

      Запропонований регуляторний акт розроблено з метою упорядкування експлуатації і користування системою комунального водопроводу і каналізації, зменшення скиду промислових стічних вод, підвищення надійності і ефективності роботи міських систем водопроводу і каналізації, забезпечення охорони водойм від забруднення, врегулювання правовідносин між суб’єктами, на яких розповсюджується дія регуляторного акта.

       На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. № 1160-4 та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 р. № 308, з метою прийняття від громадськості та суб'єктів господарювання зауважень та пропозицій до вищевказаного проекту рішення з 31 липня 2017 року  на офіційному сайті Лозівської міської ради (www.lozovarada.gov.ua) розміщено проект рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 28 травня 2014 року № 304 «Про затвердження Правил приймання стічних вод у каналізаційну мережу м. Лозова» та аналіз регуляторного впливу.

       Зауваження та пропозиції до вищевказаного проекту рішення виконавчого комітету  Лозівської міської ради приймаються в письмовому вигляді розробником протягом 1-го місяця з дня його опублікування за адресою: 64602, вул. Ломоносова, 23, м. Лозова, Харківська область, приймальня телефон (05745) 2-35-13, факс (05745) 2-69-52, адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

 

Директор ДП «Лозоваводосервіс»

КП «Теплоенерго» Лозівської міської ради                                             О.Л. Глоба

 

Матеріали для завантаження:

 

Проект рішення виконавчого комітету  Лозівської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 28 травня 2014 року № 304 «Про затвердження Правил приймання стічних вод у каналізаційну мережу м. Лозова».

 

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ