Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

    З метою виконання норм чинного законодавства, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», управління житлово-комунального господарства та будівництва міської ради підготовлено проект рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в утриманні об'єктів благоустрою міста Лозова Харківської області».

     Проектом  передбачається встановлення єдиного підходу для визначення обсягів пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою, збереження об’єктів та елементів благоустрою, утримання територій в належному санітарному стані. В проекті  визначено  механізм залучення і використання пайових коштів в утриманні об’єктів благоустрою, порядок укладення договорів та розрахунку розміру пайової участі.

     На виконання Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" від 11.09.2003 р. № 1160-4 та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 р. № 308, з метою прийняття від громадськості та суб'єктів господарювання зауважень та пропозицій до вищевказаного проекту рішення з 20.04.2017р. на офіційному сайті Лозівської міської ради (www.lozovarada.gov.ua) розміщено проект рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради «Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в утриманні об'єктів благоустрою міста Лозова Харківської області» та Аналіз регуляторного впливу.

   Зауваження та пропозиції приймаються у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб впродовж 1 місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу на адресу: 64602, Харківська область, м. Лозова, вул. Ярослава Мудрого, 1, Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради, або на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

Начальник управління

житлово-комунального

господарства та будівництва                                              О. М. Залізінський

 

Матеріали для завантаження:

 

Проект рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в утриманні об'єктів благоустрою міста Лозова Харківської області»

 

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ