Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

154525030 738311493496516 2399487450638904951 n

Депутати Лозівської міської ради 24 лютого проголосували за співфінансування проєктів розвитку. Лозова подає на конкурс «Разом в майбутнє» 4 власні пропозиції та бере участь у проєкті Близнюківської селищної ради. Для співфінансування у бюджеті громади запланували майже 2,4 мільйони гривень. Якщо усі проєкти переможуть у конкурсі, загальна вартість їхньої реалізації складе понад 8,2 мільйони гривень.

Лозівська громада подає менше проєктів, ніж торік через зміни правил конкурсу. Однією з вимог цього разу є співучасть організації чи установи обласного підпорядкування, – пояснив депутатам начальник Управління економіки міськради Сергій Гранкін. Керівник розповів детальніше про проєкти, які планує реалізувати громада.

«Обласний протитуберкульозний диспансер №6», що розташований у Лозовій, можуть реорганізувати до рівня кабінету у поліклініці. Один із шансів зберегти диспансер – покращити його доступність для пацієнтів з особливими потребами. Якщо медзаклад витримає норми доступності, то може напряму добиватися фінансування Національної служби здоров’я України. Проєкт розвитку «Зупинимо туберкульоз разом» Лозівська міська рада планує реалізовувати спільно з сусідами – Близнюківською селищною радою. Його попередня вартість – 2 мільйони гривень: 50% коштів – обласний бюджет, по 25% – Лозівський і Близнюківський.

«Поліпшення надання транспортних послуг мешканцям Близнюківської та Лозівської громад» – цей проєкт ініціює Близнюківська селищна рада. Мова йде про придбання нового пасажирського автобусу вітчизняного виробництва, обладнаного допоміжними засобами для людей з особливими потребами. За угодою Лозівська громада має профінансувати 25% вартості проєкту – 475 000 гривень, якщо він переможе.

Ще одна пропозиція – «Впевнені кроки у майбутнє». Це ремонт приміщень, придбання обладнання для організації «зони соціально-побутового орієнтування» у реабілітаційній установі «Жемчужинки». Співучасть Лозівської громади – 500 000 гривень.

«Вook paradise» (Книжковий рай) – це третя пропозиція Лозівської міської ради. Ремонт приміщення, придбання бібліотечної системи, обладнання та меблів для Юнацької бібліотеки та КЗ «Лозівський фаховий вищий коледж мистецтв». Співучасть – 500 000 гривень.

І четвертий проєкт – «Розвиток судово-медичної експертизи Лозівщини». Внесок громади – 409 206 гривень. Це ремонт будівлі судмедекспертизи, що знаходиться біля інфекційного відділення стаціонару№1, також облаштування внутрішніх приміщень, ремонт ґанку та пандусу, проведення термоізоляції холодильної камери, придбання та встановлення холодильного агрегату. Саме реалізація цього проєкту викликала у депутатів найбільше запитань, зокрема, про вартість послуг обласного закладу. Установа має обласне підпорядкування, але обслуговує мешканців Лозівської громади. Якщо міська рада не братиме участь у підтримці цього медзакладу, його можуть закрити, – і тоді за послугами судмедекспертизи доведеться їздити у Первомайський, – пояснив Сергій Гранкін.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ