Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 4939

Рішення про застосування комунальному підприємству «Тепловодосервіс» тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення у розмірі 70,80 за 1м3 прийняли на засіданні виконавчого комітету міської ради сьогодні, 11 січня. Запропонований тариф встановили на рівні з Лозовою, за умови відшкодування різниці з бюджету громади.

Віднайти кошти для відшкодуванням різниці між розміром економічно обґрунтованого тарифу, а він складає: в Орільці - 269 грн за м3, в Краснопавлівці – 106 грн за м3, та фактично застосованим, звертатимуться до депутатів міської ради. Керівник КП «Тепловодосервіс» Сергій Войцехович інформує, що для компенсації різниці в тарифах на 2022 рік потрібно 5 мільйонів гривень. Без відшкодування підприємство не зможе надавати послуги населенню Орільки та Краснопівлівки.

Міський голова Сергій Зеленський подякував членам виконавчого комітету за те, що підішли зважено до прийняття даного рішення: «Незважаючи на складну економічну ситуацію у громаді, ми йдемо на зустріч жителям Орільки та Краснопавлівки й проситимемо депутатів міської ради знайти кошти в бюджеті громади для відшкодування різниці у тарифах.»

 

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ