Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

        Відповідно до затвердженого плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Лозівської міської ради та її виконавчого комітету на 2015 рік відділом з обліку житла та управління комунальною власністю Лозівської міської ради підготовлено проект рішення Лозівської міської ради "Про внесення доповнень та змін до Порядку передачі в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Лозова, затвердженого рішенням Лозівської міської ради від 20.09.2013 року № 1002".

         Запропонований регуляторний акт розроблено з метою впорядкування механізму надання в оренду об'єктів нерухомості, що є у власності територіальної громади м. Лозова.

         На виконання Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" від 11.09.2003 р. № 1160-4 та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 р. № 308, з метою прийняття від громадськості та суб'єктів господарювання зауважень та пропозицій до вищевказаного проекту рішення з 24.04.2015р. на офіційному сайті Лозівської міської ради (www.Lozovarada.gov.ua) розміщено проект рішення Лозівської міської ради "Про внесення доповнень та змін до Порядку передачі в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Лозова, затвердженого рішенням Лозівської міської ради від 20.09.2013 року № 1002" та аналіз регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції до вищевказаного проекту рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради приймаються розробником у письмовому вигляді протягом одного місяця з дня його оприлюднення за адресою: м. Лозова, вул. Орджонікідзе, 1 (тел. 2-31-37; 2-57-93).

Начальник відділу з обліку житла

та управління комунальною власністю

Б.В. Пономаренко

Матеріали для завантаження:

Проект рішення Лозівської міської ради "Про внесення доповнень та змін до Порядку передачі в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Лозова, затвердженого рішенням Лозівської міської ради від 20.09.2013 року № 1002"

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ