Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Лозівської міської ради "Про затвердження Положення щодо визначення розміру орендної плати при укладанні договорів оренди землі в м. Лозова"

 

         Відповідно до затвердженого плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Лозівської міської ради та її виконавчого комітету на 2016 рік відділом містобудування, архітектури та земельних відносин Лозівської міської ради підготовлено проект рішення Лозівської міської ради "Про затвердження Положення щодо визначення розміру орендної плати при укладанні договорів оренди землі в м.Лозова".

         Запропонований регуляторний акт розроблено з метою врегулювання земельних відносин у м.Лозова  з питань орендної плати за земельні ділянки.

         На виконання Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" від 11.09.2003 р. №1160-4 та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 р. № 308, з метою прийняття від громадськості та суб'єктів господарювання зауважень та пропозицій до вищевказаного проекту рішення з 24.04.2015р. на офіційному сайті Лозівської міської ради (www.Lozovarada.gov.ua) розміщено проект рішення Лозівської міської ради ""Про затвердження Положення щодо визначення розміру орендної плати при укладанні договорів оренди землі в м.Лозова"" та аналіз регуляторного впливу.

          Зауваження та пропозиції приймаються у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб впродовж 1 місяця з дня оприлюднення проекту рішення сесії Лозівської міської ради та відповідного аналізу регуляторного впливу на адресу: м. Лозова, вул. Ярослава Мудрого, 1, каб. 18 (відділ містобудування, архітектури та земельних відносин Лозівської міської ради) або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактні телефони: 2-32-69, 2-69-91, 2-29-32

 

Начальник відділу містобудування,

архітектури та земельних відносин                                                  О.В. Палюх

 

Матеріали для завантаження:

Проект рішення Лозівської міської ради "Про затвердження Положення щодо визначення розміру орендної плати при укладанні договорів оренди землі в м. Лозова"

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ